JAN
ma 14 2019

Carnavalstoernooi Dingus

Datum ​1 maart 2019
​Locatie
Café Dingus, Parallelweg 63, 6411 NB Heerlen
Voorinschrijven
via c.gielis@home.nl​ of tafelvoetbal.nl
​Contact adresc.gielis@home.nl​

Programma

tot 20:00 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  278 Hits
Getagged in:
278 Hits
JAN
ma 14 2019

Uitslagen toernooi De Kroeg

Algemene ronde:

1e. H. Habets – D. Janssen (De Hakkers 1/Oude Heide 1)

2e. N. Prickaerts – M. Moonen (A Gen Baan 1/Da Capo 1)

3e. D. Wenders – T. v Wersch (Blauw Wit'62 1)

Terugvalronde overgangs Klasse:

1e. J. Ubachs – K. Jongen ('t Heukske 1/De Paardestal 1)

2e. V. Vincken – W. Velthuizen (De Rode Ridder 1)

3e. R. Gobbels – L. Slegers ('t Heukske 1)

Terugvalronde 1e klasse:

1e. N. Sozanski – R. Overdijk (De Kroeg 2)

2e. H.Frissen – P. Brinkhoff (Blauw Wit'62 3)

3e. L. Bakker – W. v/d Woug (D'r Bok 2/De Capucijn 2)

Terugvalronde 2e klasse:

1e. S. Bakker – J. Knubben (D'r Bok 2)

2e. S. van Dijk – J. v Vliet ('t Graefke 1/Carboon 1)

3e. M. Schins – F. Larik (Dingus 2)

  526 Hits
Getagged in:
526 Hits
JAN
ma 14 2019

Uitslagen Toernooi Blauw Wit'62

Algemene Ronde:
1e. 260 Henk Habets - 4043 Rick Hanssen De Hakkers 1 / Geen club
2e. 2201 Yves Biermans - 660 Danny Smits De Hakkers 1 / De Hakkers 1
3e. 5111 Thomas van Wersch - 4042 Dennis Wenders Blauw-Wit'62 1 / Blauw-Wit'62 1
4e. 2977 Rico Smeets - 2778 Harry Derksen Blauw-Wit'62 1 /
Blauw-Wit'62 1

Terugvalronde Hoofdklasse:
1e. 7960 Wasbauer - 10063 Dion Coenen Geen club  / Da Capo 1
2e. 24782 Rowan Smeets - 1656 Kutaydin Blauw-Wit'62 1 / Geen club
3e. 7205 Roy Starren - 9059 Marcel Smit De Hakkers 1 /  Da Capo 1

Terugvalronde Overgangsklasse:
1e. 54661 Lejo Bakker - 1929 Jurgen Stevens D'r Bok 2 De Bekker
2e. 70178 Richard Steven - 1570 Bianca Moenen Komiek Komiek
3e. 52036 Erik Lardinois - 52031 Marco Schielen Blauw-Wit'62 2 /  Blauw-Wit'62 2
4e. 26 Willy v/d Woug - 50423 Van Kan De Capucijn Geen club

Terugvalronde 1e klasse:
1e. 5748 Richard Frissen - 1317 Dave Spronck Dat Boys Dat Boys
2e. 2172 Angelo Hermans - 1842 Mark Maassen 't Lamke 't Lamke
3e. 1526 Johan Dingena - 431 Armand Loomans 't Lamke 't Lamke
4e. 11070 Kevin Bemelmans - 981 Chris van Caldenborg White Horse White Horse

Terugvalronde 2e klasse:
1e. 2359 Andrew Cruts - 1983 Roy Rondags t Straotje `t Straotje
2e. 54467Steven van Dijk - 70183 Gabor Czako t Greafke Carboon
3e. 51852 Ruud Kuipers - 51320 Johan Coumans t Greafke t Greafke
4e. 70120 Andres Czako - 65415 Miranda Ollargiu Carboon Carboon
  295 Hits
Getagged in:
295 Hits
JAN
ma 07 2019

Challenger reeks in Zuid-Limburg!

  552 Hits
552 Hits
JAN
ma 07 2019

Uitslagen - T.v.c. de Kroeg toernooi



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  


Uitslagen toernooi De Kroeg, Brunssum (24 koppels):

Algemene ronde:
1e. H. Habets – D. Janssen (De Hakkers 1/Oude Heide 1)
2e. N. Prickaerts – M. Moonen (A Gen Baan 1/Da Capo 1)
3e. D. Wenders – T. v Wersch (Blauw Wit'62 1)

Overgangs Klasse:
1e. J. Ubachs – K. Jongen ('t Heukske 1/De Paardestal 1)
2e. V. Vincken – W. Velthuizen (De Rode Ridder 1)
3e. R. Gobbels – L. Slegers ('t Heukske 1)

1e klasse:
1e. N. Sozanski – R. Overdijk (De Kroeg 2)
2e. H.Frissen – P. Brinkhoff (Blauw Wit'62 3)
3e. L. Bakker – W. v/d Woug (D'r Bok 2/De Capucijn 2)

2e klasse:
1e. S. Bakker – J. Knubben (D'r Bok 2)
2e. S. van Dijk – J. v Vliet ('t Graefke 1/Carboon 1)
3e. M. Schins – R. Larik (Dingus 2)


Alle uitslagen

 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

  265 Hits
Getagged in:
265 Hits

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)