Skip to main content

Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Resultaat
Vr., 01.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (15. Speeldag)
Ricky's Pub 2 Eijsden 2
verantwortlich seit 02.03.2024
4:4
unbestätigt
Vr., 01.03.2024 20:30
TBNL Competitie (13. Speeldag)
Gitano Boys Halfweg 4:3
Vr., 01.03.2024 20:30
TBNL Competitie (13. Speeldag)
Mancave De Kweker Vertierke 5:2
Vr., 01.03.2024 20:30
TBNL Competitie (13. Speeldag)
OJA Koen Barkeet Helmond 3:4
Vr., 01.03.2024 20:30
TBNL Competitie (13. Speeldag)
WvO Leon WvO Ton 4:3
Do., 29.02.2024 20:00
SBZL (11. Speeldag)
Carboon
verantwortlich seit 29.02.2024
Old Stars 11:13
unbestätigt
Do., 29.02.2024 20:00
SBZL (11. Speeldag)
De Choufkes Team Limburg 8:16
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Resultaat
Wo., 20.05.2020 20:30
SBN Eerste klasse (9. Speeldag)
Den Brouwer Club Foos
verantwortlich seit 01.06.2022
_:_
unbestätigt
Vr., 01.03.2024 20:30
TBNL Competitie (13. Speeldag)
D'n Hap OJA Dzyan _:_
Do., 07.03.2024 20:00
SBZL (8. Speeldag)
De Choufkes Carboon _:_
Do., 07.03.2024 20:00
SBZL (11. Speeldag)
Leonhakkers De Spechvogels _:_
Vr., 08.03.2024 20:30
TBNL Competitie (14. Speeldag)
Halfweg OJA Dzyan _:_
Vr., 08.03.2024 20:30
TBNL Competitie (13. Speeldag)
TVC Marmabar 't Spitje _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (17. Speeldag)
't Weverke 1 A Jen Kirch 2 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (17. Speeldag)
A Jen Kirch 1 't Brook 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
Blauw Wit'62 1 Ut Helke 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (17. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 De Wolfjes 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
Boskai 1 De Kroeg 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (17. Speeldag)
Boskai 4 't Graefke 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (17. Speeldag)
D'r Bok 1 Dingus 2 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
DAT Boys 1 Eijsden 2 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (17. Speeldag)
De Bulldozers 1 Pipo Boys 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
De Jokers 1 The Eagles 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (17. Speeldag)
De Kokerel 1 Blauw Wit'62 3 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
De Notenbalk 1 De Hakkers 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
De Paardestal 1 Boskai 2 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (17. Speeldag)
De Smid 1 Oud Genhei 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
Dingus 1 Boskai 3 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
Eijsden 1 Oude Heide 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (17. Speeldag)
Fratelli 2 De Poart 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
Heukske 1 Galouppe 1 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (17. Speeldag)
Oude Heide 2 Ricky's Pub 3 _:_
Vr., 08.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
Ricky's Pub 2 Fratelli 1 _:_
Do., 14.03.2024 20:00
SBZL (12. Speeldag)
Ricky's Pub De Spechvogels _:_
Do., 14.03.2024 20:00
SBZL (12. Speeldag)
Team Limburg Old Stars _:_
Vr., 15.03.2024 20:30
TBNL Competitie (14. Speeldag)
D'n Hap WvO Leon _:_
Vr., 15.03.2024 20:30
TBNL Competitie (14. Speeldag)
OJA Koen Mancave De Kweker _:_
Vr., 15.03.2024 20:30
TBNL Competitie (14. Speeldag)
TVC Marmabar Gitano Boys _:_
Vr., 15.03.2024 20:30
TBNL Competitie (14. Speeldag)
Vertierke 't Spitje _:_
Vr., 15.03.2024 20:30
TBNL Competitie (14. Speeldag)
WvO Ton Barkeet Helmond _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (18. Speeldag)
A Jen Kirch 2 Oude Heide 2 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (18. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 De Kokerel 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (18. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 A Jen Kirch 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (18. Speeldag)
Boskai 1 De Paardestal 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (18. Speeldag)
Boskai 2 Eijsden 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag)
De Jokers 1 Ricky's Pub 2 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (18. Speeldag)
De Kroeg 1 Ut Helke 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (18. Speeldag)
De Smid 1 D'r Bok 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (18. Speeldag)
De Wolfjes 1 De Poart 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag)
Eijsden 2 Heukske 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (18. Speeldag)
Eijsden 3 De Bulldozers 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag)
Galouppe 1 Dingus 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag)
Im Weissen Rossl 1 DAT Boys 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (18. Speeldag)
Oud Genhei 1 't Graefke 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (18. Speeldag)
Oude Heide 1 De Notenbalk 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (18. Speeldag)
Oude Heide 3 't Weverke 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 1e Klasse (18. Speeldag)
Pipo Boys 1 Fratelli 2 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Hoofdklasse (18. Speeldag)
Ricky's Pub 1 Blauw Wit'62 1 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH 2e Klasse (18. Speeldag)
Ricky's Pub 3 Boskai 4 _:_
Vr., 15.03.2024 21:00
ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag)
The Eagles 1 Boskai 3 _:_