Skip to main content

Teams > OJA Dzyan

OJA Dzyan

 
Speler
Barten, Eric
70290
Beek, van, Rob
70132
Bergkamp, Gijs
70070
Brouwer, de, Koen
70129
Veijfeijken, van, Rob
70133
Veijfeijken, van, Wessel
70143
Verhallen, Peer
70131
Verhoeven, Bart
70384
Vromen, Dzyan
70140
Zoggel, van, Daniel
70071
 
Informationen
Vereniging: OJA
Organisatie: TBN
Type tafel: Leonhart
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 20:30 Uur
Thuis: OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Aanspreekpunt: Dzyan Vromen
 
Wedstrijden TBNL Competitie
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 22.09.2023 20:30
Uitwedstrijd
WvO Leon
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
Leonhart
7:20 1:6
2 Vr., 06.10.2023 20:30
Thuiswedstrijd
D'n Hap
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
21:1 7:0
3 Vr., 13.10.2023 20:30
Thuiswedstrijd
Halfweg
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
6:20 1:6
4 Vr., 27.10.2023 20:30
Uitwedstrijd
TVC Marmabar
Marma Bar
Hoofdstraat 81, Liessel-Liessel
Leonhart
2:21 0:7
5 Vr., 10.11.2023 20:30
Thuiswedstrijd
Gitano Boys
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
2:21 0:7
6 Vr., 01.12.2023 20:30
Thuiswedstrijd
Mancave De Kweker
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
11:18 1:6
7 Vr., 08.12.2023 20:30
Thuiswedstrijd
Vertierke
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
20:8 6:1
8 Vr., 12.01.2024 20:30
Uitwedstrijd
't Spitje
't Spitje
Pastoor de Winterstraat 18, 5731EJ Mierlo-Mierlo
Leonhart
10:14 3:4
9 Do., 04.01.2024 20:30
Thuiswedstrijd
WvO Ton
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
6:18 1:6
10 Vr., 19.01.2024 20:30
Uitwedstrijd
Barkeet Helmond
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
12:17 2:5
11 Vr., 02.02.2024 20:30
Uitwedstrijd
OJA Koen
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
11:14 3:4
12 Vr., 16.02.2024 20:30
Thuiswedstrijd
WvO Leon
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
4:21 0:7
13 Vr., 01.03.2024 20:30
Uitwedstrijd
D'n Hap
D'n Hap
Bernadettestraat 9, 5701 E Helmond
Leonhart
21:3 7:0
14 Vr., 08.03.2024 20:30
Uitwedstrijd
Halfweg
Halfweg
Stationsweg 147, 5803AB Oostrum-Venray
Leonhart
10:19 1:6
15 Vr., 29.03.2024 20:30
Thuiswedstrijd
TVC Marmabar
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
12:15 3:4
16 Vr., 12.04.2024 20:30
Uitwedstrijd
Gitano Boys
Herberg De Zwaan
Oudestraat 13, 5421 W Gemert-Noord Brabant
Leonhart
6:18 1:6
17 Vr., 26.04.2024 20:30
Uitwedstrijd
Mancave De Kweker
Mancave De Kweker!
Kessel-Kessel
Leonhart
14:16 3:4
18 Vr., 10.05.2024 20:30
Uitwedstrijd
Vertierke
Den Draai
Blasiusstraat 2, Zeilberg-Deurne
Leonhart
20:5 6:1
19 Vr., 24.05.2024 20:30
Thuiswedstrijd
't Spitje
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
19:9 6:1
20 Vr., 07.06.2024 20:30
Uitwedstrijd
WvO Ton
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
3:21 0:7
21 Vr., 28.06.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Barkeet Helmond
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
22 Vr., 05.07.2024 20:30
Thuiswedstrijd
OJA Koen
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…