Skip to main content

Teams > Barkeet Helmond

Barkeet Helmond

 
Speler
Coolen, Tahnee
30079
Haesen, Ronald
70077
Keunen, Leroy
70139
Renwarin, Isaac
70079
Verschuuren, Huub
30080
Warmerdam, Chris
70076
 
Informationen
Vereniging: Barkeet Helmond
Organisatie: TBN
Type tafel: Leonhart
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 20:30 Uur
Thuis: Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Aanspreekpunt: Huub Verschuuren
Vertegenwoordiging: Chris Warmerdam
 
Wedstrijden TBNL Competitie
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.09.2023 20:30
Uitwedstrijd
Mancave De Kweker
Mancave De Kweker!
Kessel-Kessel
Leonhart
16:9 5:2
2 Vr., 20.10.2023 20:30
Thuiswedstrijd
OJA Koen
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
13:12 4:3
3 Vr., 13.10.2023 20:30
Thuiswedstrijd
WvO Ton
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
13:15 3:4
4 Vr., 27.10.2023 20:30
Uitwedstrijd
Vertierke
Den Draai
Blasiusstraat 2, Zeilberg-Deurne
Leonhart
19:5 6:1
5 Vr., 10.11.2023 20:30
Uitwedstrijd
't Spitje
't Spitje
Pastoor de Winterstraat 18, 5731EJ Mierlo-Mierlo
Leonhart
15:13 4:3
6 Vr., 01.12.2023 20:30
Thuiswedstrijd
WvO Leon
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
12:13 4:3
7 Vr., 08.12.2023 20:30
Uitwedstrijd
D'n Hap
D'n Hap
Bernadettestraat 9, 5701 E Helmond
Leonhart
21:4 7:0
8 Vr., 12.01.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Halfweg
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
7:19 1:6
9 Vr., 05.01.2024 20:30
Uitwedstrijd
Gitano Boys
Herberg De Zwaan
Oudestraat 13, 5421 W Gemert-Noord Brabant
Leonhart
10:17 3:4
10 Vr., 19.01.2024 20:30
Thuiswedstrijd
OJA Dzyan
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
17:12 5:2
11 Vr., 02.02.2024 20:30
Uitwedstrijd
TVC Marmabar
Marma Bar
Hoofdstraat 81, Liessel-Liessel
Leonhart
15:11 4:3
12 Do., 22.02.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Mancave De Kweker
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
9:18 2:5
13 Vr., 01.03.2024 20:30
Uitwedstrijd
OJA Koen
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
15:11 4:3
14 Do., 21.03.2024 20:30
Uitwedstrijd
WvO Ton
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
5:19 1:6
15 Vr., 29.03.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Vertierke
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
18:8 5:2
16 Vr., 12.04.2024 20:30
Thuiswedstrijd
't Spitje
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
10:20 1:6
17 Do., 25.04.2024 20:30
Uitwedstrijd
WvO Leon
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
Leonhart
13:16 3:4
18 Vr., 10.05.2024 20:30
Thuiswedstrijd
D'n Hap
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
20:6 6:1
19 Vr., 24.05.2024 20:30
Uitwedstrijd
Halfweg
Halfweg
Stationsweg 147, 5803AB Oostrum-Venray
Leonhart
6:19 1:6
20 Vr., 07.06.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Gitano Boys
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
16:12 5:2
21 Vr., 28.06.2024 20:30
Uitwedstrijd
OJA Dzyan
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
22 Vr., 05.07.2024 20:30
Thuiswedstrijd
TVC Marmabar
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…