Skip to main content

Teams > OJA Koen

OJA Koen

 
Speler
Broek, van de, Harm
70142
Donkers, Jan
70193
Kerkhof, van de, Ruud
70130
Kessel, van, Ties
70386
Konings, Jeroen
70383
Koonings, Jeroen
70161
Noten, Theo
70484
Verhoeven, Koen
70137
 
Informationen
Vereniging: OJA
Organisatie: TBN
Type tafel: Leonhart
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 20:30 Uur
Thuis: OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Aanspreekpunt: Koen Verhoeven
Vertegenwoordiging: Pierre van Berne
 
Wedstrijden TBNL Competitie
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.09.2023 20:30
Thuiswedstrijd
WvO Ton
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
21:7 7:0
2 Vr., 20.10.2023 20:30
Uitwedstrijd
Barkeet Helmond
Barkeet
Steenweg 18, 5707 C Helmond
Leonhart
12:13 3:4
3 Do., 02.11.2023 20:30
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Mancave De Kweker
Mancave De Kweker!
Kessel-Kessel
Leonhart
10:16 3:4
4 Vr., 27.10.2023 20:30
Thuiswedstrijd
WvO Leon
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
4:19 1:6
5 Vr., 10.11.2023 20:30
Uitwedstrijd
Vertierke
Den Draai
Blasiusstraat 2, Zeilberg-Deurne
Leonhart
18:10 5:2
6 Vr., 24.11.2023 20:30
Thuiswedstrijd
D'n Hap
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
21:4 7:0
7 Vr., 08.12.2023 20:30
Uitwedstrijd
Halfweg
Halfweg
Stationsweg 147, 5803AB Oostrum-Venray
Leonhart
5:18 1:6
8 Vr., 29.12.2023 20:30
Thuiswedstrijd
TVC Marmabar
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
12:15 3:4
9 Vr., 05.01.2024 20:30
Thuiswedstrijd
't Spitje
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
16:15 4:3
10 Vr., 19.01.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Gitano Boys
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
4:21 0:7
11 Vr., 02.02.2024 20:30
Thuiswedstrijd
OJA Dzyan
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
14:11 4:3
12 Vr., 16.02.2024 20:30
Uitwedstrijd
WvO Ton
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
11:17 2:5
13 Vr., 01.03.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Barkeet Helmond
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
11:15 3:4
14 Vr., 15.03.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Mancave De Kweker
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
19:12 5:2
15 Vr., 29.03.2024 20:30
Uitwedstrijd
WvO Leon
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
Leonhart
7:20 1:6
16 Vr., 12.04.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Vertierke
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
19:5 6:1
17 Vr., 26.04.2024 20:30
Uitwedstrijd
D'n Hap
D'n Hap
Bernadettestraat 9, 5701 E Helmond
Leonhart
19:5 6:1
18 Vr., 10.05.2024 20:30
Thuiswedstrijd
Halfweg
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
6:20 1:6
19 Vr., 24.05.2024 20:30
Uitwedstrijd
TVC Marmabar
Marma Bar
Hoofdstraat 81, Liessel-Liessel
Leonhart
9:20 1:6
21 Do., 13.06.2024 20:30
Uitwedstrijd
Gitano Boys
Herberg De Zwaan
Oudestraat 13, 5421 W Gemert-Noord Brabant
Leonhart
5:21 0:7
20 Vr., 28.06.2024 20:30
Thuiswedstrijd
't Spitje
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
22 Vr., 05.07.2024 20:30
Uitwedstrijd
OJA Dzyan
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…