• Nederlandse Koppel Kampioenen

    1962 F. Lohmann -G. Snelting Victorie 
    1963 F. Lohmann -G. Snelting O Roadh
    1964 F. Lohmann -G. Snelting O Roadh
    1965 J. Willemsen -H. Daniëls Leeuw 
    1966 F. Lohmann -A. Somers Carlie 
    1967 M. Koussen -P. Hustings Leeuw 
    1968 A. Knops -G. Bauer Smidter 
    1969 A. Knops -H. Franken Smidter 
    1970 P. Koenen -W. v. Oirschot Scotli 
    1971 P. Koenen -W. v. Oirschot Scotli 
    1972 W. Zwakhalen -R. Zwakhalen Leeuw 
    1973 A. Knops -W.Coerver Smidter 
    1974 P. Koenen -W. v. Oirschot Sandro
    1975 W. Coerver -S. Habets Smidter 
    1976 H. Peereboom -W.Vergossen BeatB.- Mil.B
    1977 W. Zwakhalen -J.Franssen Leeuw Boys- Smidter 
    1978 F. Beckers -H. Hermans Jojo
    1979 H. Mees -H. Meessen Skol
    1980 H. Baburek -M. Embrechts Burgerhof
    1981 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Mil
    1982 W. Zwakhalen -K Verspaget Leeuw 
    1983 J. Bessem -D. Boelen Lardenoye
    1984 J. Libers -J. Haegmans Zw.Ridders
    1985 S. Habets -H. Franssen Smidter
    1986 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Milb
    1987 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Milb
    1988 J. Libens -J. Haegmans Zw.Ridders-Sportz
    1989 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Jojo
    1990 J. Libens -J. Wiche Boskabouters Zw.Ridders
    1991 P. Senden -P. van Wersch Scory-Hakkers 
    1992 G. Bovens -D. van Beers Zw.Ridders
    1993 H. Habets -H. Meisters Hakkers-Millen
    1994 M. Smeets -J. Godding Boskabouters-DAT
    1995 J. Monsuwe-P. Maassen Hakkers 
    1996 P.Senden - P. van Wersch Scory-Hakkers 
    1997 E.Ropers - P.Janssen Boskab-Camont
    1998 E.Ropers - P.Janssen Boskab-Camont
    1999 E.Starren - H.Ehrens Camontagne
    2000 P.Senden - P. van Wersch Scory-Hakkers 
    2001 E.Starren- A.Cloos Premier
    2002 W.van Oirschot-H.Meisters Karrewiel-Hakkers
    2003 J.Groenemans - R.Raven Karrewiel- De Bekker 
    2004 H. Habets - D. Janssen Hakkers - Karrewiel 
    2005 H. Habets - D. Janssen Hakkers - Jokers 
    2006 H. Habets - D. Janssen Hakkers - De Heeg
    2007 H. Monsuwe- J. Franssen Gen Berg 
    2008 H. Willems - R. Raven De Heeg - De Bekker
    2009 H. Willems - R. Raven De Bekker
    2010 H. Willems - R. Raven De Bekker
    2011 Y.Biermans - D.Smits De Hakkers
    2012 H. Willems - R. Raven De Bekker
    2013 E.Starren  - M.Smit Hacienda
    2014 E.Starren  - M.Smit De Hakkers
    2015 M.Dost - R. Wensink De Bekker
    2016 E.Starren  - M.Smit De Hakkers

    2018 LEONHART

    Open Enkel Twan Hermans
    Open Dubbel Vijay Bhattoe - Syed Qaiser
    Dames Enkel Amber Starren
    Dames Dubbel Mechtilde Wijers - Amber Starren
    Senioren Enkel Horst Meisters
    Senioren Dubbel Piet Senden - Horst Meisters
    Junioren enkel Wesley de Graaf 
    Junioren dubbel Mathis Wintraecken - Gilles Wintraecken

  • Clubkampioenen

     

    Clubkampioenen
     
     

    1971 
    Ere-afdeling T.V.C. 't Heukske Spaubeek
    Eerste klasse T.V.C. Cresendo Gulpen
    Tweede klasse T.V.C. Scotli Boys 2 Heerlen
    1972 
    Ere-afdeling T.V.C. Verdwaalde Vissers Maastricht
    Eerste klasse T.V.C. Metro Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. Centraal B. Maastricht
    1973
    Ere-afdeling T.V.C. Scotly Boys Heerlen
    Eerste klasse T.V.C. Brunssum 2 Brunssum
    Tweede klasse T.V.C. Jojo Boys Brunssum
    1974 
    Ere-afdeling T.V.C. Statiemakers Eijsden
    Eerste klasse T.V.C. de Kloppers Bleyerheide
    Tweede klasse T.V.C. Millener Boys 1 Millen
    1975 
    Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    Eerste klasse T.V.C. Scory Boys Bocholtz
    Tweede klasse T.V.C. Bruine Beren Borgharen
    1976 
    Ere-afdeling T.V.C Smidter Boys Bocholtz
    Eerste klasse T.V.C. Millener Boys 2 Millen
    Tweede klasse T.V.C. Hakkers Ubachsberg
    1977 
    Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    Eerste klasse T.V.C. Jokers Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. Goldfingers 2Maastricht
    1978 
    Ere-afdeling T.V.C. Brunssum Brunssum
    Eerste klasse T.V.C. Goldfingers 2Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. Alto Boys Heerlen
    1979 
    Ere-afdeling T.V.C. Brunssum Brunssum
    Overgangsklasse T.V.C. Grens Boys/Renaware Bleyerheide
    Eerste klasse T.V.C. De Coureur Hoensbroek
    Tweede klasse T.V.C. Star Club Meerssen
    1980 
    Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    Overgangsklasse T.V.C. De Schouw Heerlen
    Eerste klasse T.V.C. Star Club Meerssen
    Tweede klasse T.V.C. Flying Dutchmen Brunssum
    1981
    Ere-afdeling T.V.C. Beat Boys 1 Borgharen
    Overgangsklasse T.V.C. Wilhelmina Boys Hoensbroek
    Eerste klasse T.V.C. De Keigel 1 Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. De Kloppers 1 Kerkrade
    1982
    Ere-afdeling T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    Overgangsklasse T.V.C. Colorado Killers Heerlen
    Eerste klasse T.V.C. IJspaleis 1 Kerkrade
    Tweede klasse T.V.C. High Chapperal Brunssum
    1983
    Ere-afdeling T.V.C. Caubo Boys Schaesberg
    Overgangsklasse T.V.C. Stadion 1 Maastricht
    Eerste klasse T.V.C. 't Brook 1 Heer - Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. De Schouw Heerlen
    Dames T.V.C. Miranda Girls Elsloo
    1984
    Ere-afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    Overgangsklasse T.V.C. Lardenoye Maastricht
    Eerste klasse T.V.C. Dolomiet 1 Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. IJspaleis 2 Kerkrade
    Dames T.V.C. Stadion Girls Maastricht
    1985
    Ere-afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    Overgangsklasse T.V.C. Brandenburg 1 Maastricht
    Eerste klasse T.V.C. Crazy Pie Maastricht
    Tweede klasse T.V.C. Miranda Elsloo
    Dames T.V.C. Stern Girls Maastricht.
    1986
    Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    Overgangsklasse T.V.C. Keulen Brunssum
    Eerste Klasse T.V.C. 't Karrewiel Heerlen
    Tweede Klasse T.V.C. de Singel Maastricht
    Dames T.V.C. Stern Gils Maastricht
    1987
    Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    Overgangsklasse T.V.C. Brandenburg 1 Maastricht
    Eerste Klasse T.V.C. Petite Reserve Gulpen
    Tweede Klasse T.V.C. 't Kempke Stein
    Dames T.V.C. Dolomiet Girls Maastricht
    1988
    Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
    Overgangsklasse T.V.C. Blauw Wit 62 Eys
    Eerste Klasse T.V.C. Da Capo Maastricht
    Tweede Klasse T.V.C. De Pluim Heer-Maastricht
    Dames T.V.C. Da Capo Girls Maastricht
    1989
    Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    Overgangsklasse T.V.C. Wien 2 Hoensbroek
    Eerste Klasse T.V.C. Ouwe Mert 1 Brunssum
    Tweede Klasse T.V.C. 't Liewke Eijsden
    Dames T.V.C De Pluim Girls - Jolly Girls
    1990
    Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
    Overgangsklasse T.V.C. Camontagne Boys Maastricht
    Eerste Klasse T.V.C. Millen - Millen
    Tweede Klasse T.V.C. Aewt Aelse Elsloo
    Dames T.V.C Da Capo Girls - Dingena Girls
    1991
    Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
    Overgangsklasse T.V.C. D,n Hook Maastricht
    Eerste Klasse T.V.C. Auwt Aelse Elsloo
    Tweede Klasse T.V.C. 't Baekske Schinveld
    1992
    Ere Afdeling T.V.C. Boskabouters Maastricht
    Overgangsklasse T.V.C. Hakkers 2 Ubachsberg
    Eerste Klasse T.V.C. De Sjteiweeg 1 Maastricht
    Tweede Klasse T.V.C. St Servaas Maastricht
    Derde T.V.C De Bekker Stein
    1993
    Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    Overgangsklasse T.V.C. Loontjens Maastricht
    Eerste Klasse T.V.C. Le Cramignon 1 Eijsden
    Tweede Klasse T.V.C. De Bekker 2 Stein
    Derde T.V.C Bergzicht Teuven
    1994
    Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    Overgangsklasse T.V.C. Millner Boys Millen
    Eerste Klasse T.V.C. De Sjteiweeg 2 Maastricht
    Tweede Klasse T.V.C. Gouwe Ridders 1 Maastricht
    Dames T.V.C Camontagne Boys 3 Maastricht
    1995
    Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    Overgangsklasse T.V.C. De Heide Susteren
    Eerste Klasse T.V.C. Beat Boys Maastricht
    Tweede Klasse T.V.C. Premier Maastricht
    Derde Klasse T.V.C. Camontagne Boys 3 Maastricht

     

     

     

  • Bekerkampioenen

     

    Bekerkampioenen Algemeen vanaf 1964
    1964 T.V.C. Carlie Boys Spekholzerheide
    1965 T.V.C. 't Trefpunt Maastricht
    1966 T.V.C. Verdwaalde Vissers Maastricht
    1967 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1968 T.V.C. Carlie Boys Spekholzerheide
    1969 T.V.C. Verjans Susteren
    1970 T.V.C. Scotly Boys Heerlen
    1971 T.V.C. Scotly Boys Heerlen
    1972 T.V.C. Scotly Boys Heerlen
    1973 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1974 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1975 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1976 T.V.C. Jojo Boys Brunssum
    1977 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz .
    1978 T.V.C. Scory Boys Bocholtz
    1979 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1980 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1981 T.V.C. Milleners Boys 2 Millen
    1982 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1983 T.V.C. Wilhelmina Boys Hoensbroek
    1984 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1985 T.V.C. Smidter Boys Bocholtz
    1986 T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    1987 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    1988 T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    1989 T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
    1990 T.V.C. Boskabouters Maastricht
    1991 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    1992 T.V.C. Boskabouters Maastricht
    1993 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    1994 T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
    1995 T.V.C. Camontagne Boys 1 Maastricht
    1996 T.V.C. Camontagne Boys 1 Maastricht
    1997 T.V.C. Boskabouters Maastricht
    1998 T.V.C. Boskabouters Maastricht
    1999 T.V.C. Boskabouters Maastricht
    2000 T.V.C. Boskabouters Maastricht
    2001 T.V.C. De Gijsbrecht Maastricht
    2002 T.V.C. Karrewiel 1 Heerlen
    2003 T.V.C. Karrewiel 1 Heerlen
    2004 T.V.C. Karreiwel 1 Heerlen
    2005 T.V.C. De Hakkers Gulpen
    2006 T.V.C. De Bekker 1 Stein
    2007 T.V.C. De Heeg Maastricht
    2008 T.V.C. Millener Boys Sittard
    2009 T.V.C. De Bekker Stein
    2010 T.V.C. ??
  • Winterkampioenen

    Winterkampioenen vanaf 1974
     
     

    1973 H.Peereboom-J.v.St.Fiet T.V.C. Bruine Beren
    1974 F.Thijssen -H.Schiffers T.V.C. Grote Acht
    1975 W.Zwakhalen-J.Pfeiffer T.V.C. Leeuw Boys 1
    1976 G.Linckens -P.Schleijpen T.V.C. Smidter Boys
    1977 P.Bessems -B.Roozendaal T.V.C. Casa Blanca
    1978 H.Bus -G. Wetzeis T.V.C. Brunssum
    1979 W.Zwakhalen -R.Zwakhalen T.V.C. Leeuw Boys 1
    1980 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
    1981 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
    1982 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
    1983 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
    1984 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2
    1985 P.Senden -P.v.Wersch Scory B. Zwarte Ridders
    1986 J.Bakker -H.Hermans Jojo Boys
    1987 E.Ropers -P van Hooren Zwarte Ridders
    1988 H.Schmitz-L.Dautzenberg Blauw Wit 1
    1989 J.Libens-J.Haegmans Boskabouters
    1990 H.Habets-H.Meisters Hakkers 1 Millen
    1991 J.Libens-E.Ropers Boskabouters
    1992 P.Senden-P.van Wersch Scory Boys Hakkers 1
    1993 P.Senden-P.van Wersch Scory Boys Hakkers 1
    1994 C.Cleiren - P. v.Hooren Boskabouters/Camontagne B
    1995 P.Senden-P.van Wersch Scory Boys Hakkers 1
    1996 J.Haegmans-D.Janssen Boskabouters
    1997 E.Starren-C.Cleiren Camontagne Boys 1
    1998 H.Habets-H.Meisters Hakkers 1
    1999 H.Habets - M.Smeets Hakkers Boskabouters
    2000 E.Starren- H.v Hingel Premier 1
    2001 E.Starren- H.v Hingel Premier 1
    2002 G.Bovens - P.Janssen Jokers 1
    2003 H.Hermans- M.Smeets Hakkers
    2004 H.Habets - D. Janssen Hakkers / Jokers 1
    2005 H.Habets - D. Janssen Hakkers / De Heeg
    2006 E.Starren- C. Cleiren Preveso.nl
    2007 H. Habets- D. Janssen Hakkers/de Heeg
    2008 R. Raven - H. Willems De Bekker
    2009 R. Raven - H. Willems De Bekker
    2010 M.Dost    - R.Wensink De Bekker
    2011 R. Raven - H. Willems De Bekker
    2012 E.Starren - M.Smit Hacienda
    2013 R. Raven - H. Willems De Bekker
    2014 H.Habets - D.Janssen Hakkers / Kokerel
    2015 E.Starren - M. Smit Hakkers
    2016 Y.Biermans - D.Smits

  • Lustrum

     

     

    Lustrum Kampioenen t/m 1985
     
     
    1965 M.Koussen -W.Jacobs .TV.C. Blie Boys

    1970 't Heukste -Spaubeek geen koppeltournooigeorganiseerd)

    1975 M.Minnartz -A.Dorio T.V.C.Brunssum 1

    1980 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2

    1985 H.Habets -H.Meisters Hakkers 1/Millener Boys 2

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)