NOV
ma 11 2019
0

Kersttoernooi Dingus

​Voorinschrijven via het cafe. Tel: 045 8500522

Datum ​20 december
​Locatie
cafe Dingus
Voorinschrijven
cafe Dingus 045 8500522
​Contact adres

Programma

tot 20.00 uur Inschrijven bij de organisatie
​20:15 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  55 Hits
Getagged in:
55 Hits
NOV
zo 10 2019
0

INFO-SHEETS NTVB-LEONHART PRO-TOUR (21.12) en NK (22.12) online!

  260 Hits
260 Hits
NOV
za 02 2019
0

Nederlandse Kampioenschappen Tafelvoetbal 2019!

Datum ​22-12-2019
​Locatie
Maaslandcentrum in Elsloo
Inschrijving alleen via voorinschrijving!
Inschrijfformulier
​Contact adres​inschrijving@tafelvoetbal.nl

Programma

09:30  uur
Zaal open
​10:30 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer en info-sheets


  314 Hits
Getagged in:
314 Hits
NOV
za 02 2019
0

NTVB PRO TOUR 2019 - Doubles in all categories!

Datum ​21-12-2019
​Locatie
Maaslandcentrum in Elsloo
Voorinschrijven
Inschrijfformulier
​Contact adres​inschrijving@tafelvoetbal.nl

Programma

10:00 - 10:30 uur
Inschrijven bij de organisatie
​11:00 uur​Aanvang toernooi


  255 Hits
Getagged in:
255 Hits
SEPT
do 05 2019
0

Jeugd Tafelvoetbal toernooi

Datum ​29 SEPTEMBER
​Locatie
​`T RAODHOES, SPAUBEEK
Voorinschrijven
inschrijving@tafelvoetbal.nl

Programma

13:45 uur
Inschrijven bij de organisatie of via mail
​14:00 uur​Aanvang toernooi

Flyer informatie


  204 Hits
Getagged in:
204 Hits
JUNI
zo 23 2019
0

Zondag 23 juni - 2de editie nationale tafelvoetbal league LIVE



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  

Via onderstaande link kunnen jullie het evenement live volgen. 


 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

  238 Hits
Getagged in:
238 Hits
JUNI
do 20 2019
0

Live stream komend weekend - 2de Editie Nationale Tafelvoetbal League

​A.s. Zaterdag en Zondag is iedereen van harte welkom in Spaubeek bij de 2de editie van de Nationale Tafelvoetbal League, vanaf 10:30 strijden 8 teams voor deze titel.
Voor de thuisblijvers verzorgen wij een Live stream tevens en live uitslagen

Tot zaterdag of zondag.




  373 Hits
Getagged in:
373 Hits
MEI
zo 26 2019
0

Uitslagen monster DYP 24-05

De winnaars van het monster DYP toernooi ?. Proficiat heren! Iedereen bedankt voor het meedoen en hopelijk tot volgende week ?. 


Uitslagen
1) Mark / Elroy
2) Raoul / Henk
3) Jeroen / Twan



  271 Hits
Getagged in:
271 Hits
MEI
za 25 2019
0

Herinnering: Multitable toernooi (31-05-2019) Café de Bekker

Onder het motto van 'er kan nooit te veel getraind worden' ?, wordt er een week na het monster DYP-toernooi van 24 mei een open dubbel toernooi gehouden op multitable op 31 mei.
Same time, same place.
Dus zoek snel een partner en schrijf je in via deze link 

Datum ​31-05-2019
​Locatie
Café de Bekker in Stein
Voorinschrijven
Inschrijfformulier
​Contact adres​ambie.ampje@live.nl

Programma

19:00 - 19:30 uur
Inschrijven bij de organisatie (behalve als je al online hebt ingeschreven)
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  193 Hits
Getagged in:
193 Hits
MEI
wo 22 2019
0

Vrijdag 24 mei - Monster DYP toernooi

Op 24 mei wordt er bij café De Bekker een multitable (monster-DYP) toernooi georganiseerd op alle 5 de ITSF-tafels waarop tijdens de World Cup wordt gespeeld.
Een goede training voor de spelers die naar Murcia gaan, maar iedereen is welkom! Het wordt sowieso gezellig dus schrijf je snel in ?

Datum ​24 mei om 20:00 uur
​Locatie
Café de Bekker
Voorinschrijven
Mag via voorinschrijvingen of bij de organisatie
​Contact adresMichelle

Programma

19:00 - 19:30 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  146 Hits
Getagged in:
146 Hits
MRT
do 28 2019
0

Paas tafelvoetbal toernooi Pipo Boys

Datum ​20 april 2019
​Locatie
Cafe 't Stroatje in Landgraaf
Voorinschrijven
zie flyer
​Contact adresEygelshovenerweg 4, 6374 KC Landgraaf, tel: 045-5317000

Programma

19:00 - 19:45 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  454 Hits
Getagged in:
454 Hits
FEB
wo 06 2019
0

WORLD CUP TABLESOCCER 2019

Dit jaar vindt de World Cup plaats in Murcia (Spanje) van 2 t/m 7 juli 2019.

In het weekend van 6 en 7 juli mogen de landenteams tegen elkaar gaan strijden.
We hebben dit jaar een herenteam en een seniorenteam. 

Lees verder


  538 Hits
Getagged in:
538 Hits
JAN
zo 27 2019
0

Uitslagen toernooi de Boemel (Mierlo)

  311 Hits
Getagged in:
311 Hits
JAN
ma 14 2019
0

Carnavalstoernooi Dingus

Datum ​1 maart 2019
​Locatie
Café Dingus, Parallelweg 63, 6411 NB Heerlen
Voorinschrijven
via c.gielis@home.nl​ of tafelvoetbal.nl
​Contact adresc.gielis@home.nl​

Programma

tot 20:00 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  272 Hits
Getagged in:
272 Hits
JAN
ma 14 2019
0

Uitslagen toernooi De Kroeg

Algemene ronde:

1e. H. Habets – D. Janssen (De Hakkers 1/Oude Heide 1)

2e. N. Prickaerts – M. Moonen (A Gen Baan 1/Da Capo 1)

3e. D. Wenders – T. v Wersch (Blauw Wit'62 1)

Terugvalronde overgangs Klasse:

1e. J. Ubachs – K. Jongen ('t Heukske 1/De Paardestal 1)

2e. V. Vincken – W. Velthuizen (De Rode Ridder 1)

3e. R. Gobbels – L. Slegers ('t Heukske 1)

Terugvalronde 1e klasse:

1e. N. Sozanski – R. Overdijk (De Kroeg 2)

2e. H.Frissen – P. Brinkhoff (Blauw Wit'62 3)

3e. L. Bakker – W. v/d Woug (D'r Bok 2/De Capucijn 2)

Terugvalronde 2e klasse:

1e. S. Bakker – J. Knubben (D'r Bok 2)

2e. S. van Dijk – J. v Vliet ('t Graefke 1/Carboon 1)

3e. M. Schins – F. Larik (Dingus 2)

  519 Hits
Getagged in:
519 Hits
JAN
ma 14 2019
0

Uitslagen Toernooi Blauw Wit'62

Algemene Ronde:
1e. 260 Henk Habets - 4043 Rick Hanssen De Hakkers 1 / Geen club
2e. 2201 Yves Biermans - 660 Danny Smits De Hakkers 1 / De Hakkers 1
3e. 5111 Thomas van Wersch - 4042 Dennis Wenders Blauw-Wit'62 1 / Blauw-Wit'62 1
4e. 2977 Rico Smeets - 2778 Harry Derksen Blauw-Wit'62 1 /
Blauw-Wit'62 1

Terugvalronde Hoofdklasse:
1e. 7960 Wasbauer - 10063 Dion Coenen Geen club  / Da Capo 1
2e. 24782 Rowan Smeets - 1656 Kutaydin Blauw-Wit'62 1 / Geen club
3e. 7205 Roy Starren - 9059 Marcel Smit De Hakkers 1 /  Da Capo 1

Terugvalronde Overgangsklasse:
1e. 54661 Lejo Bakker - 1929 Jurgen Stevens D'r Bok 2 De Bekker
2e. 70178 Richard Steven - 1570 Bianca Moenen Komiek Komiek
3e. 52036 Erik Lardinois - 52031 Marco Schielen Blauw-Wit'62 2 /  Blauw-Wit'62 2
4e. 26 Willy v/d Woug - 50423 Van Kan De Capucijn Geen club

Terugvalronde 1e klasse:
1e. 5748 Richard Frissen - 1317 Dave Spronck Dat Boys Dat Boys
2e. 2172 Angelo Hermans - 1842 Mark Maassen 't Lamke 't Lamke
3e. 1526 Johan Dingena - 431 Armand Loomans 't Lamke 't Lamke
4e. 11070 Kevin Bemelmans - 981 Chris van Caldenborg White Horse White Horse

Terugvalronde 2e klasse:
1e. 2359 Andrew Cruts - 1983 Roy Rondags t Straotje `t Straotje
2e. 54467Steven van Dijk - 70183 Gabor Czako t Greafke Carboon
3e. 51852 Ruud Kuipers - 51320 Johan Coumans t Greafke t Greafke
4e. 70120 Andres Czako - 65415 Miranda Ollargiu Carboon Carboon
  280 Hits
Getagged in:
280 Hits
JAN
ma 07 2019
0

Challenger reeks in Zuid-Limburg!

  532 Hits
532 Hits
JAN
ma 07 2019
0

Uitslagen - T.v.c. de Kroeg toernooi



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  


Uitslagen toernooi De Kroeg, Brunssum (24 koppels):

Algemene ronde:
1e. H. Habets – D. Janssen (De Hakkers 1/Oude Heide 1)
2e. N. Prickaerts – M. Moonen (A Gen Baan 1/Da Capo 1)
3e. D. Wenders – T. v Wersch (Blauw Wit'62 1)

Overgangs Klasse:
1e. J. Ubachs – K. Jongen ('t Heukske 1/De Paardestal 1)
2e. V. Vincken – W. Velthuizen (De Rode Ridder 1)
3e. R. Gobbels – L. Slegers ('t Heukske 1)

1e klasse:
1e. N. Sozanski – R. Overdijk (De Kroeg 2)
2e. H.Frissen – P. Brinkhoff (Blauw Wit'62 3)
3e. L. Bakker – W. v/d Woug (D'r Bok 2/De Capucijn 2)

2e klasse:
1e. S. Bakker – J. Knubben (D'r Bok 2)
2e. S. van Dijk – J. v Vliet ('t Graefke 1/Carboon 1)
3e. M. Schins – R. Larik (Dingus 2)


Alle uitslagen

 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

  254 Hits
Getagged in:
254 Hits
DEC
zo 02 2018
0

Toernooi TVC De Kroeg

Datum ​zaterdag 5 januari 2019
​Locatie
Cafe De Kroeg, Brunssum
Voorinschrijven
via wimh.vos@gmail.com of 06-27137709
​Contact adreswimh.vos@gmail.com

Programma

tot 19:45 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  492 Hits
Getagged in:
492 Hits
DEC
zo 02 2018
0

Kersttoernooi Dingus

Datum ​Vrijdag 21 december 2018
​Locatie
Cafe Dingus, Heerlen
Voorinschrijven
via www.tafelvoetbal.nl
​Contact adres​c.gielis@home.nl

Programma


tot 20:00 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie


Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


  395 Hits
Getagged in:
395 Hits

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)