Speler > Koch, Manfred

Koch, Manfred

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: In de Vrie
Raodhoes Warriors
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 23741
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 103 122
Senioren dubbel 18 19
2017-2018
Heren 108 126
Senioren 16 19
ZOH Bokaal 52 147
2016-2017
Semi-Pro 14 44
Heren 66 119
Senioren 4 12
NTVB Challenger Ranking 35 53
Heren classic 160 187
Senioren classic 31 42
2015-2016
Open 65 155
Pro 9 64
2014-2015
Open 94 254
Pro 35 123
Semi-Pro 14 146
2013-2014
Open 49 289
Pro 88 152
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 13 18
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 26 30
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 14 51
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 4 24
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 5 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 49 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 5 22
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 6 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 11 12
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Amateur Vr., 14.10.2016 3 4
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 49 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 3 23
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 28 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 3 13
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 20 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 3 16
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 15 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 9 24
White Horse Eijsden Pro Dubbel Za., 11.04.2015 3 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 83 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 33 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 7 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 5 24
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 1 12
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 10 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 2 22
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 23 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 5 29
2013-2014
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 9 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 12 69
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 4 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 5 46
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
In de Vrie 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 3 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
De Rode Ridder 2 1A, Beker, Beker eerste klasse
Rode Ridder Zomercompetitie Poule C
2013-2014
De Rode Ridder Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
De Rode Ridder 1 Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Rode Ridder Zomer competitie Poule 1
D'r Prick 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Rode Ridder 2 1A
Dr Prick 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2010-2011
De Rode Ridder 1 Ere klasse
2009-2010
De Rode Ridder 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Lorrie, Leslie
Club Foos
Winst
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Krop, Jeffrey
Club Foos
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Dijk van, Ricky / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Harenczyk, Rob / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Remmers, Patrick / Pinxt, Patrick
Oost Eijsden 1
Gelijkspel
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Koch, Manfred / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Hoffmann, Markus / Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Goffin, Jos / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Hoffmann, Markus / Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Koch, Manfred Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Plaats 3 Extra ronde
Camp op den, Shem / Koch, Manfred Otten, Yuri / Loonen, Roel Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Halve finale Extra ronde
Camp op den, Shem / Koch, Manfred Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)