Speler > Opstal, Andre

Opstal, Andre

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Dingus
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2414
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2012-2013
Open 89 174
Semi-Pro 45 84
2011-2012
Open 96 196
Semi-Pro 6 103
2010-2011
Open 40 88
Semi-Pro 5 16
2009-2010
Open 67 180
Semi-Pro 12 40
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2013-2014
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 5 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 32 92
2012-2013
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 9 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Semi-Pro Za., 22.09.2012 5 8
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 9 22
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 17 24
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 5 9
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 1 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 9 24
de Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 16.04.2011 5 6
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 08.01.2011 9 16
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 08.01.2011 2 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 31 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Eerste klasse Vr., 02.04.2010 5 27
2007-2008
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 17 33
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
Dingus 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon 1 Zomercompetitie poule C
2012-2013
Da Capo 2 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Da Capo 2 Topklasse A
2010-2011
Da Capo 2 1A
2009-2010
La Pumpa 1 ZOH 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
17.05.2019
ZOH Beker 2e klasse
Halve finale
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Bakker, Nico / Vrolings, John
D'r Bok 2
Gelijkspel
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Schaap, Kenneth / Schoffelen, Ralph
Carboon 1
Winst
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Bakker, Nico / Majcherek, Martin
D'r Bok 2
Winst
29.03.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Korfers, Hein / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Winst
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Frols, Mark / Opstal, Andre
Dingus 2
Ehmke-Roesich, Kirsten / Lempers, Peter
't Graefke 1
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
24.04.2015
Overgangsklasse
20. Speeldag
Opstal, Andre / Gelissen, Sandro
Napoleon
Labruzzo, Marcello / Nendels, Cornel
Im Weissen Rossl
Winst
27.02.2015
Overgangsklasse
15. Speeldag
Pauly, Jeroen / Opstal, Andre
Napoleon
Broek van den, Jo / Reneerkens, Jojo
Lamke
Winst
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)