Beker
Seizoen:     Live-Ticker …
 
ZOH Beker
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Ronde
Vr., 12.10.2018 21:00 't Brook 1 De Kroeg 1 41:63 1:7
Vr., 12.10.2018 21:00 't Graefke 1 Fauquemont 1 44:60 3:5
Vr., 12.10.2018 21:00 't Lämke 1 Blauw Wit'62 1 34:64 0:8
Vr., 12.10.2018 21:00 't Straotsje 2 't Straotsje 1 45:63 1:7
Vr., 12.10.2018 21:00 't Trefpunt 1 De Komiek 1 37:64 0:8
Vr., 12.10.2018 21:00 't Weverke 1 De Jokers 1 48:57 4:4
Vr., 12.10.2018 21:00 Amicitia 1 Der Busch 1 42:53 4:4
Vr., 12.10.2018 21:00 Beat Boys 1 't Tepke 1 35:64 0:8
Vr., 12.10.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 A Gen Baan 1 46:63 1:7
Vr., 12.10.2018 21:00 Bouwerwei 1 't Heukske 1 34:64 0:8
Vr., 12.10.2018 21:00 Carboon 1 De Pitsers 1 42:53 2:6
Vr., 12.10.2018 21:00 D'r Bok 2 D'r Dikke Sjtee 1 41:55 2:6
Vr., 12.10.2018 21:00 D'r Bok 3 Oude Heide 3 57:46 5:3
Vr., 12.10.2018 21:00 D'r Koffereck 2 De Kroeg 2 39:64 0:8
Vr., 12.10.2018 21:00 D'r Prick 1 Oost Eijsden 1 59:49 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 D'r Prick 2 De Hakkers 1 30:63 1:7
Vr., 12.10.2018 21:00 D'r Springbron 1 Oud Zumpelveld 1 60:49 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 DAT Boys 1 Oude Heide 1 40:53 2:6
Vr., 12.10.2018 21:00 De Bekker 1 White Horse 1 55:58 4:4
Vr., 12.10.2018 21:00 De Bekker 2 De Capucijn 1 56:38 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 De Capucijn 3 Da Capo 2 33:63 1:7
Vr., 12.10.2018 21:00 De Paardestal 1 D'r Aowe Kino 1 64:30 8:0
Vr., 12.10.2018 21:00 De Poart 1 D'r Bok 1 60:45 5:3
Vr., 12.10.2018 21:00 De Sjmied 1 Blauw Wit'62 2 62:41 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 De Sport 1 Dingus 1 63:47 7:1
Vr., 12.10.2018 21:00 De Wolfjes 1 Oude Heide 2 60:37 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 Der Bergbock 1 De Rode Ridder 1 43:48 2:6
Vr., 12.10.2018 21:00 Dingus 2 De Smid 1 52:50 4:4
Vr., 12.10.2018 21:00 Fratelli 1 Da Capo 1 40:60 2:6
Vr., 12.10.2018 21:00 Smidter Boys 1 Pipo Boys 1 59:50 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 Star Club 1 De Bekker 3 63:42 7:1
Vr., 12.10.2018 21:00 The Eagles 1 D'r Koffereck 1 56:30 6:2
Vr., 12.10.2018 21:00 White Horse 2 De Capucijn 2 28:64 0:8
2. Ronde
Vr., 25.01.2019 21:00 't Straotsje 1 De Sport 1 64:34 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 A Gen Baan 1 Smidter Boys 1 64:0 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 De Komiek 1 49:62 2:6
Vr., 25.01.2019 21:00 D'r Prick 1 D'r Springbron 1 64:36 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 De Bekker 2 De Kroeg 2 64:0 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 De Jokers 1 De Pitsers 1 64:32 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 De Kroeg 1 D'r Bok 3 64:30 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 De Poart 1 't Heukske 1 50:49 6:2
Vr., 25.01.2019 21:00 De Rode Ridder 1 De Paardestal 1 60:50 5:3
Vr., 25.01.2019 21:00 De Sjmied 1 't Tepke 1 53:58 3:5
Vr., 25.01.2019 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 1 49:61 3:5
Vr., 25.01.2019 21:00 Dingus 2 De Capucijn 2 49:57 3:5
Vr., 25.01.2019 21:00 Fauquemont 1 Da Capo 2 58:49 5:3
Vr., 25.01.2019 21:00 Oude Heide 1 De Hakkers 1 34:57 2:6
Vr., 25.01.2019 21:00 The Eagles 1 Star Club 1 62:46 6:2
Vr., 25.01.2019 21:00 White Horse 1 Da Capo 1 41:63 1:7
3. Ronde
Vr., 08.03.2019 21:00 't Straotsje 1 De Bekker 2 64:44 8:0
Vr., 08.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 De Jokers 1 60:37 6:2
Vr., 08.03.2019 21:00 D'r Prick 1 Fauquemont 1 64:47 8:0
Vr., 08.03.2019 21:00 De Capucijn 2 Da Capo 1 53:64 0:8
Vr., 08.03.2019 21:00 De Hakkers 1 A Gen Baan 1 64:43 8:0
Vr., 08.03.2019 21:00 De Komiek 1 De Rode Ridder 1 50:45 4:4
Vr., 08.03.2019 21:00 De Kroeg 1 't Tepke 1 64:36 8:0
Vr., 08.03.2019 21:00 The Eagles 1 De Poart 1 59:53 6:2
Kwart finale
Vr., 29.03.2019 21:00 't Straotsje 1 De Hakkers 1 41:64 0:8
Vr., 29.03.2019 21:00 D'r Prick 1 The Eagles 1 64:32 8:0
Vr., 29.03.2019 21:00 De Komiek 1 Blauw Wit'62 1 53:57 4:4
Vr., 29.03.2019 21:00 De Kroeg 1 Da Capo 1 57:58 5:3
Halve finale
Vr., 03.05.2019 21:00 D'r Prick 1 De Hakkers 1 _:_ _:_
Vr., 03.05.2019 21:00 De Kroeg 1 Blauw Wit'62 1 _:_ _:_
 
ZOH Beker Overgangsklasse
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Ronde
Vr., 25.01.2019 21:00 't Trefpunt 1 De Bekker 1 33:61 2:6
Vr., 25.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 Pipo Boys 1 45:44 4:4
Vr., 25.01.2019 21:00 Fratelli 1 D'r Bok 1 57:38 5:3
2. Ronde
Vr., 08.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 Smidter Boys 1 46:62 2:6
Vr., 08.03.2019 21:00 De Bekker 1 't Heukske 1 57:54 5:3
Vr., 08.03.2019 21:00 Fratelli 1 Vrijlot 64:0 8:0
3. Ronde
Vr., 29.03.2019 21:00 De Bekker 1 Fauquemont 1 60:51 5:3
Vr., 29.03.2019 21:00 De Rode Ridder 1 De Jokers 1 43:63 1:7
Vr., 29.03.2019 21:00 Fratelli 1 't Tepke 1 42:64 0:8
Vr., 29.03.2019 21:00 Smidter Boys 1 Vrijlot 64:0 8:0
Kwart finale
Vr., 03.05.2019 21:00 't Tepke 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 03.05.2019 21:00 De Jokers 1 Smidter Boys 1 _:_ _:_
Vr., 03.05.2019 21:00 De Komiek 1 The Eagles 1 _:_ _:_
 
ZOH Beker 1e klasse
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Ronde
Vr., 25.01.2019 21:00 't Weverke 1 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 Beat Boys 1 61:55 5:3
Vr., 25.01.2019 21:00 D'r Koffereck 1 Dingus 1 62:34 6:2
Vr., 25.01.2019 21:00 DAT Boys 1 D'r Prick 2 56:56 5:3
Vr., 25.01.2019 21:00 Der Bergbock 1 't Straotsje 2 48:58 4:4
Vr., 25.01.2019 21:00 Der Busch 1 De Smid 1 59:59 3:5
Vr., 25.01.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 't Brook 1 64:40 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 Oude Heide 2 't Lämke 1 39:57 2:6
2. Ronde
Vr., 08.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 De Kroeg 2 52:61 3:5
Vr., 08.03.2019 21:00 Da Capo 2 De Pitsers 1 62:38 6:2
Vr., 08.03.2019 21:00 De Smid 1 Oud Zumpelveld 1 53:51 6:2
Vr., 29.03.2019 21:00 't Lämke 1 White Horse 1 57:53 5:3
Vr., 29.03.2019 21:00 't Straotsje 2 DAT Boys 1 61:43 6:2
Vr., 29.03.2019 21:00 't Weverke 1 De Paardestal 1 32:64 0:8
Vr., 29.03.2019 21:00 De Sjmied 1 D'r Koffereck 1 58:59 5:3
Vr., 29.03.2019 21:00 De Wolfjes 1 D'r Springbron 1 57:55 5:3
3. Ronde
Vr., 29.03.2019 21:00 Da Capo 2 De Poart 1 44:54 2:6
Vr., 29.03.2019 21:00 De Capucijn 2 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 't Straotsje 2 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2019 21:00 De Bekker 2 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2019 21:00 De Paardestal 1 De Kroeg 2 _:_ _:_
Vr., 26.04.2019 21:00 De Sjmied 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Kwart finale
Vr., 03.05.2019 21:00 't Stroatje 2 / De Smid 1 De Sjmied 1 / 't Lamke 1 _:_ _:_
Vr., 03.05.2019 21:00 De Capucijn 2 De Bekker 2 / De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 03.05.2019 21:00 De Paardestal 1 / De Kroeg 2 De Poart 1 _:_ _:_
 
ZOH Beker 2e klasse
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Ronde
Vr., 25.01.2019 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 3 64:12 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 Carboon 1 Bouwerwei 1 44:62 2:6
Vr., 25.01.2019 21:00 D'r Bok 2 Amicitia 1 63:37 7:1
Vr., 25.01.2019 21:00 De Capucijn 3 De Bekker 3 50:59 3:5
Vr., 25.01.2019 21:00 White Horse 2 D'r Koffereck 2 53:48 2:6
2. Ronde
Vr., 08.03.2019 21:00 't Graefke 1 D'r Koffereck 2 60:59 4:4
Vr., 08.03.2019 21:00 Bouwerwei 1 Dingus 2 38:64 0:8
Vr., 08.03.2019 21:00 D'r Bok 2 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 08.03.2019 21:00 De Bekker 3 De Sport 1 64:0 8:0
Vr., 08.03.2019 21:00 Star Club 1 D'r Bok 3 64:29 8:0
3. Ronde
Vr., 29.03.2019 21:00 Dingus 2 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 29.03.2019 21:00 Star Club 1 De Bekker 3 62:50 6:2
Vr., 03.05.2019 21:00 't Graefke 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)