PINCODE:     Live-Ticker …
 
Wedstrijden die bezig zijn
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 08.03.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (3. Speeldag)
Table number:
't Lämke 1 D'r Springbron 1 4:4
live
 
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
't Lämke 1 De Poart 1 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag)
't Straotsje 1 Oost Eijsden 1 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag)
't Tepke 1 Blauw Wit'62 2 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag)
't Trefpunt 1 Smidter Boys 1 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
Amicitia 1 D'r Bok 2 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag)
Blauw Wit'62 1 A Gen Baan 1 6:2
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
Bouwerwei 1 Carboon 1 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag)
D'r Bok 1 Fratelli 1 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag)
D'r Dikke Sjtee 1 De Capucijn 1 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
D'r Koffereck 2 De Bekker 3 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
D'r Prick 2 De Bekker 2 0:8
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag)
Da Capo 1 Oude Heide 1 6:2
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (19. Speeldag)
DAT Boys 1 't Straotsje 2 0:8
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag)
De Bekker 1 De Jokers 1 4:4
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (19. Speeldag)
De Capucijn 2 De Pitsers 1 6:2
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
De Capucijn 3 Dingus 2 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag)
De Komiek 1 't Heukske 1 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
De Kroeg 2 Da Capo 2 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (19. Speeldag)
De Paardestal 1 D'r Koffereck 1 4:4
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag)
De Rode Ridder 1 Pipo Boys 1 7:1
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
De Sjmied 1 't Weverke 1
verantwortlich seit 16.02.2019
8:0
unbestätigt
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (19. Speeldag)
De Smid 1 Der Bergbock 1 5:3
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
De Sport 1 D'r Bok 3 6:2
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 3 4:4
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
Der Busch 1 D'r Springbron 1 0:8
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (19. Speeldag)
Dingus 1
verantwortlich seit 16.02.2019
White Horse 1 1:7
unbestätigt
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (19. Speeldag)
Oude Heide 2 Beat Boys 1 4:4
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
Star Club 1 't Graefke 1 8:0
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 08.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 The Eagles 1 _:_
Vr., 08.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (18. Speeldag)
White Horse 2 De Capucijn 3 _:_
Vr., 15.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (19. Speeldag)
White Horse 2 Oude Heide 3 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
't Graefke 1 De Capucijn 3 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
't Heukske 1 D'r Bok 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (20. Speeldag)
't Straotsje 2 De Paardestal 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
't Weverke 1 Oude Heide 2 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
Beat Boys 1 Der Busch 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 Fauquemont 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 De Kroeg 2 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
Carboon 1 D'r Koffereck 2 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
D'r Bok 2 De Sport 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
D'r Bok 3 Star Club 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (20. Speeldag)
D'r Koffereck 1 De Capucijn 2 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (20. Speeldag)
D'r Prick 1 Blauw Wit'62 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
D'r Springbron 1 De Wolfjes 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
Da Capo 2 D'r Prick 2 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
De Bekker 2 't Lämke 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
De Bekker 3 Amicitia 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (20. Speeldag)
De Capucijn 1 't Straotsje 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (20. Speeldag)
De Hakkers 1 D'r Dikke Sjtee 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
De Jokers 1 't Tepke 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (20. Speeldag)
De Kroeg 1 Da Capo 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (20. Speeldag)
De Poart 1 De Sjmied 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (20. Speeldag)
Der Bergbock 1 't Brook 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
Dingus 2 White Horse 2 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
Fratelli 1 't Trefpunt 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (20. Speeldag)
Oud Zumpelveld 1 Dingus 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (20. Speeldag)
Oude Heide 3 Bouwerwei 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
Pipo Boys 1 De Bekker 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
Smidter Boys 1 De Rode Ridder 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (20. Speeldag)
The Eagles 1 De Komiek 1 _:_
Vr., 22.02.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (20. Speeldag)
White Horse 1 De Smid 1 _:_
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)