Speler > Eerens, Mitch

Eerens, Mitch

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: 't Tonneke
Raodhoes Warriors
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 9200
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 66 90
2014-2015
Open 73 254
Pro 23 123
2013-2014
Open 27 289
Pro 31 152
2009-2010
Open 67 180
Semi-Pro 21 40
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 15 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 13 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 7 9
2014-2015
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 3 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 2 19
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 36 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 3 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 3 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 9 17
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 27 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 54 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 5 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 2 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 25 46
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Eerste klasse Vr., 02.04.2010 20 27
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Eerste klasse Vr., 13.11.2009 9 19
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Tonneke ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse
't Straotsje 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2
2016-2017
Dolomiet ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
De Dolomiet 1 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
Dolomiet Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2013-2014
Dolomiet 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule A, Challenge Cup poule B3
2012-2013
Don Bosco 1 2A, Beker
Don Bosco Beker tweede klasse
2011-2012
Don Bosco 1 2A
2010-2011
Don Bosco 1 1B
2009-2010
Don Bosco 1 1A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Boons, Bennet
Team Limburg
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Saya, Refaja / Eerens, Mitch
't Tonneke
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 1
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Eeraerts, Jaimy / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Gielis, Chris
Dingus
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Ruyters, Kim
Dingus
Winst
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)