Speler > Senden, Jim |
---|
Senden, Jim |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 88 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2010-2011 | ||
Open | 40 | 88 |
Pro | 21 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Pro | 26 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 16 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 3 | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2012-2013 | |
De Bekker 5 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
2011-2012 | |
de Bekker 3 | Topklasse A |
Havantia | 2B |
2010-2011 | |
De Bekker 2 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Bekker 2 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Vincken, Timothy
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Senden, Jim
/ Kutaydin, Jeroen Ricky's Pub 1 |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Winst |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Jim
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Notenbalk 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Kutaydin, Jeroen
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Remmers, Patrick
/ Atol, Rob Eijsden 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Raukema van, Folkert
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Ubags, Gino
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Naranjo, Juan
/ Souren, Hasso D'r Prick 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Senden, Jim
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Partouns, Cyriel
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Kutaydin, Jeroen
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Dierks, Edy
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Senden, Jim
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Senden, Jim
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Senden, Jim
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Bleus, Danny
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Kutaydin, Jeroen
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Senden, Jim
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Klunder, Roger De Hakkers 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Koenen, Dion
/ Bartels, Danny Boskai 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Slegers, Luvic
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Mey, Eric
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Partouns, Cyriel
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Souren, Hasso
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Mullenders, Maurice
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Mullenders, Maurice
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Maessen, Toby
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Stevens, Jurgen
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Atol, Michel
/ Sassen, Roland Ashley's Army 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Vrancken, Guy
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Bleus, Danny
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Rondags, Roy
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Atol, Michel
/ Kessen, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Gelijkspel |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Pantus, Bart De Bekker 3 |
Hardy, Jo
/ Hermans, Angelo 't Lämke |
Winst |
17.03.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Essers, Maurice
/ Ras, Ferry Beat Boys |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Winst |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Caris, Paul
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Winst |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Frijns, Danny
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Winst |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Visser de, Ton
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Gelijkspel |
04.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Hollanders, Jo
/ Vrancken, Guy Da Capo |
Verlies |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo |
Verlies |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Verlies |
07.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Winst |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Senden, Jim
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frissen, Richard
/ Loyson, Maurice Dat Boys |
Verlies |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
30.11.2012 1A 10. Speeldag |
Tummers, Ruud
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit 2 |
Verlies |
16.11.2012 1A 8. Speeldag |
Tummers, Ruud
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Wolfs, Michael
/ Wolters, Roel Parasol 1 |
Winst |
09.11.2012 1A 7. Speeldag |
Roeters, Freek
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Budy, Ralf
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
26.10.2012 1A 6. Speeldag |
Tummers, Ruud
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Stassen, Rob
/ Feijs, Egbert Le Cramignon 1 |
Verlies |
12.10.2012 1A 4. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 3 |
Verlies |
28.09.2012 1A 3. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Pattiwael, Joshua
/ Pattipeiluhu, Robeas Straotsje 1 |
Winst |
21.09.2012 1A 2. Speeldag |
Rouschop, Boy
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Dresen, Hennie
/ Meijers, Guij Ammezasie 1 |
Winst |
14.09.2012 1A 1. Speeldag |
Tummers, Ruud
/ Senden, Jim De Bekker 5 |
Goffard, Geoffreij
/ Korbmacher, Marcel De Sjmied 1 |
Winst |
14.10.2011 Topklasse A 4. Speeldag |
Senden, Jim
/ Houben, Michael de Bekker 3 |
Simons, Mario
/ Bleus, Danny Hacienda 1 |
Verlies |
23.09.2011 Topklasse A 2. Speeldag |
Senden, Jim
/ Houben, Michael de Bekker 3 |
Labruzzo, Maurizzio
/ Dresens, Hennie Da Capo 2 |
Winst |
23.04.2011 Nederlandse Kampioenschappen 2011 Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Weijzen, Ben / Senden, Jim | Stevens, Jurgen / Stevens, Richard | Winst |
23.04.2011 Nederlandse Kampioenschappen 2011 Achtste finale Hoofdronde |
Weijzen, Ben / Senden, Jim | Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey | Verlies |
15.04.2011 Ere klasse 21. Speeldag |
Senden, Jim
/ Henquet, Fer De Bekker 2 |
Koch, Manfred
/ Marquaire, Bas De Rode Ridder 1 |
Verlies |
08.04.2011 Ere klasse 20. Speeldag |
Senden, Jim
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Biermans, Yves
/ Vries de, Wesley De Hakkers |
Verlies |
18.02.2011 Ere klasse 16. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Rode Ridder 2 |
Verlies |
14.01.2011 Ere klasse 12. Speeldag |
Senden, Jim
/ De Jong, Jeroen De Bekker 2 |
Schaik van, Diederik
/ Raven, Rocco De Bekker 1 |
Verlies |
15.10.2010 Ere klasse 6. Speeldag |
Otten, Thijs
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Steyns, Ralf
/ Niks, Maurice Gen Berg |
Verlies |
24.09.2010 Ere klasse 3. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit 1 |
Verlies |
17.09.2010 Ere klasse 2. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Mortiaux, Peter
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
10.09.2010 Ere klasse 1. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Fleuren, Hans
/ Kutaydin, Jeroen De Bekker 1 |
Verlies |
16.04.2010 Overgangs klasse 21. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Nendels, Aleida
/ Bus, Hub Im Weissen Rossl |
Winst |
09.04.2010 Overgangs klasse 20. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Ben van der, Pascal
/ Jennekens, Maurice Heukske |
Winst |
02.04.2010 Nederlandse Kampioenschappen 2010 1. Ronde Hoofdronde |
Senden, Jim / Henquet, Fer | Loomans, Armand / Heezik van, Corne | Verlies |
02.04.2010 Nederlandse Kampioenschappen 2010 1. Ronde Hoofdronde |
Senden, Jim / Henquet, Fer | Heidendaal, Ger / Zink, Igna | Verlies |
26.03.2010 Overgangs klasse 19. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Rode Ridder 2 |
Winst |
12.03.2010 Overgangs klasse 18. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Biggelaar den, Addy
/ Linden van der, Richard Star club 1 |
Winst |
05.03.2010 Overgangs klasse 17. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Schaik van, Diederik
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
26.02.2010 Overgangs klasse 16. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Jacobs, Ingo
/ Gestel van, Gino Wien |
Winst |
29.01.2010 Overgangs klasse 15. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Dohmen, Coen
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
22.01.2010 Overgangs klasse 14. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Senden, Jim De Bekker 2 |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Gelijkspel |