Speler > Camp op den, Shem

Camp op den, Shem

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
Raodhoes Warriors
Raodhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1693
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2019-2020
Heren dubbel 16 40
2018-2019
Heren dubbel 16 122
2017-2018
Heren 60 126
Heren classic 18 48
ZOH Bokaal 59 147
2016-2017
Heren 66 119
NTVB Challenger Ranking 44 53
Heren classic 174 187
2015-2016
Open 17 155
Pro 37 64
2014-2015
Open 145 254
Pro 56 123
2013-2014
Open 102 289
Pro 20 152
Semi-Pro 14 156
2012-2013
Open 30 174
Pro 26 79
2011-2012
Open 28 196
Pro 14 85
2010-2011
Open 40 88
Pro 7 47
2009-2010
Open 20 180
Pro 7 38
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 8 29
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 9 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 20 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 12 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 2 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 13 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 15 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 5 16
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 8 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 11 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 9 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 4 10
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 26 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 17 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 4 13
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 5 14
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 15 19
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 5 16
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 5 18
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 4 24
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 11 12
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Amateur Vr., 14.10.2016 3 4
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 17 62
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 35 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 23
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 2 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 5 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 16
2014-2015
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 22 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 5 19
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 1 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 32 91
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 33 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 62 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 1 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 24 46
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 13 17
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 5 16
White horse Eijsden Pro Za., 23.03.2013 4 8
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 5 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 9 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Pro Za., 22.09.2012 5 7
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 06.04.2012 4 16
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 5 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 5 12
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 17 24
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 3 10
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 17 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 5 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 17 24
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 9 16
de Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 16.04.2011 2 7
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 8 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Overgangs klasse Vr., 02.04.2010 3 19
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Overgangs klasse Vr., 13.11.2009 10 17
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 17 75
2007-2008
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 7 33
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2015-2016
De Bekker 3 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2014-2015
De Bekker 3 Ereklasse, Beker
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2013-2014
De Bekker 3 Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
2012-2013
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 1 Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 2 Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst
Old Stars
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Boons, Bennet
Team Limburg
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Camp op den, Shem Seetsen, Menno Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Otten-Kerkhof, Tessa Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Starren, Amber Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Slegers, Luvic Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Winters, Sander Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Biermans, Yves Verlies
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Wit, de, Ton / Sijkens, Peter Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
In de Vrie 1
Winst
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Aelmans, Ralf / Moonen, Mike
A Gen Baan 1
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Coenen, Davy / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo / Goffin, Jos
Old Stars
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Goffin, Jos
Old Stars
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Camp op den, Shem / Coenen, Davy
't Heukske 1
Haan, John / Max, Joep
Ashley's Army 1
Verlies
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)