Speler > Jongen, Kay

Jongen, Kay

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Verenigingen: De Paardestal
Raodhoes Warriors
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65389
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 47 62
2018-2019
Heren dubbel 46 122
2017-2018
Heren 18 126
Junioren 2 4
2016-2017
Heren 55 119
Junioren 2 5
Junioren classic 2 4
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 9 17
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 8 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 2 54
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 1 3
2017-2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 12 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 15 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 2 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 1 19
ITSF Master Series Spijkenisse JD Za., 25.11.2017 4 4
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 18 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 3 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 14 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 6 23
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Under 23 Za., 08.04.2017 1 5
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Junioren Dubbel Za., 26.11.2016 1 4
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 17 45
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 9 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 9 62
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 8 9
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Tafel 4 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
Napoleon 1 Zomercompetitie poule A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Jongen, Kay Winters, Sander Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Kay Hermans, Twan Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Kay Hanssen, Rick Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay Dost, Mark Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Jongen, Kay Kutaydin, Jeroen Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Graaf, de, Wesley Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Starren, Elroy Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Schijndel, van, Thijs Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Westerbeek van Eerten, Maurits Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Moors, Mike Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Slegers, Luvic Gelijkspel
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
11.07.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Jongen, Kay
Tafel 4
Dost, Mark
de Bekker 1
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Jongen, Kay
Tafel 4
Starren, Elroy
de Hakkers
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Jongen, Kay
Tafel 4
Dost, Mark
de Bekker 1
Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Jongen, Kay
Tafel 4
Graaf, de, Sjon
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Jongen, Kay
Tafel 4
Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Verlies
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Bemelmans, Donee
Dingus
Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay Bhattoe, Vijay Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Smeets, Rowan Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Van Der Meer, Anne Jan Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Kortenray, Hubert Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Leu, Gunnar Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Bemelmans, Donee Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Meisters, Horst Winst
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-6
Jongen, Kay
de Bekker 2
Leu, Gunnar
Club Foos
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Jongen, Kay
de Bekker 2
Baggermans, Dirk
't Allegaartje
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Dijk van, Joey
Randstad
Winst
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Baggermans, Dirk
't Allegaartje
Winst
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Swinkels, Jeffrey
de Hakkers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Dost, Mark
de Bekker 1
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Jongen, Kay
de Bekker 2
Leu, Gunnar
Club Foos
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Loos, Rico / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Benoit, Bernd / Dreessen, Nick
D'r Druje Eck 1
Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Finale Extra ronde
Nowottka, Tim / Jongen, Kay Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Nowottka, Tim / Jongen, Kay Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Halve finale Extra ronde
Nowottka, Tim / Jongen, Kay Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
3. Ronde Voorronde
Nowottka, Tim / Jongen, Kay Dost, Mark / Smulders, Michael Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Extra ronde
Nowottka, Tim / Jongen, Kay Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Nowottka, Tim / Jongen, Kay Mertens, Jordy / Bardoul, Davy Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Hermans, Rene / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Hellebrand, Roy / Linden van der, Richard
Star Club 1
Gelijkspel
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Jongen, Kay / Loos, Rico
De Paardestal 1
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Habets, Henk / Starren, Elroy Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Hermans, Twan / Dost, Mark Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Nowottka, Tim Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Jongen, Kay / Loos, Rico
De Paardestal 1
Bree van, Ton / Aretz, Frans
Der Busch 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Hermans, Harley / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Lehmann, Dietmar / Vallinga, Maikel
De Bekker 3
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Loontjes, Sven / Starren, Roland
DAT Boys 1
Gelijkspel
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Loomans, Armand / Remmers, Frens
't Lämke 1
Winst
18.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Harenczyk, Ryan / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Kleijnen, Roy / Wouters, Maurice
De Smid 1
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Martens, Sven / Schakel, Jeroen
De Pitsers 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Dingena, Marcel / Martinali, Jeffrey
De Capucijn 3
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Ummels, Jan / Franssen, Marco
Star Club 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hoffmann, Markus / Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Gielis, Chris / Ruyters, Kim
Dingus
Winst
11.07.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Jongen, Kay / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Koerts, Jakub / Wysevelde, Steven
Team Limburg
Winst
11.07.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Jongen, Kay / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Lemmens, Tom / Wysevelde, Steven
Team Limburg
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Meentz, Devin / Jongen, Kay
Tafel 4
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
Tafel 4
Senden, Piet / Boersma, Maurice
de Hakkers
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Jongen, Kay / Smeets, Rowan
Tafel 4
Slegers, Luvic / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Jongen, Kay / Smeets, Rowan
Tafel 4
Vissers, Erik / Maes, Michael
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
Tafel 4
Winters, Sander / Loonen, Roel
Brab. Branieschoppers
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Loonen, Roel / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
Tafel 4
Kruijer, Sven / Lorrie, Leslie
Club Foos
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
Tafel 4
Refik, Yucel / Kucera, Phillip
Rotterdam Boofken NL
Verlies
17.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Gustin, Jo / Stulting, Rob
De Capucijn 2
Gelijkspel
10.05.2019
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Dassen, Math / Lebon, Dave
't Brook 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Frusch, Jos / Frusch, Roger
De Poart 1
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Loo van, Danny / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 2
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Haren van, John / Lemmens, Wim
De Smid 1
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Straube, Rick / Dijk van, Arnold
Dingus 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Partouns, Maurice / Hesemans, Johnny
White Horse 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Spronken, Dion / Willems, Sander
't Weverke 1
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Engelberts, Jos / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
08.03.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Vaassens, Jean Pierre / Loontjes, Sven
DAT Boys 1
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Pattipeiluhu, Robeas / Rondags, Roy
't Straotsje 2
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Smeets, Cindy / Benoit, Bernd
D'r Koffereck 1
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Thieme, Ferry / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Camp op den, Shem / Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Spijkers, John / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Verlies
18.01.2019
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Erkens, John / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Paulissen, Jos / Stulting, Rob
De Capucijn 2
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Habets, Ivo / Habets, John
Oud Zumpelveld 1
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Dupont, Jef / Wijnants, Lou
't Brook 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Wouters, Maurice / Kleijnen, Roy
De Smid 1
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Maes, Nathan / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
16.11.2018
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Hesemans, Johnny / Montforts, Marc
White Horse 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Engels, Jo / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Meessen, Alexander / Smeets, Jo
D'r Aowe Kino 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Smeets, Cindy / Muerders, Pascal
D'r Koffereck 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Winst
14.09.2018
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Gelijkspel
07.09.2018
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Habets, Ivo / Paffen, Jo
Oud Zumpelveld 1
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Tummers, Harald / Vaessens, Jim
DAT Boys 1
Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Kortenray, Hubert / Moonen, Mike Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-6
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
de Bekker 2
Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank
Club Foos
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
de Bekker 2
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
't Allegaartje
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
de Bekker 2
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
de Bekker 2
Camp op den, Shem / Wijers, Jos
Raodhoes Warriors
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Jongen, Kay / Goossens, Biek
de Bekker 2
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Jongen, Kay / Vaessen, Peter
de Bekker 2
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
de Bekker 2
Bilsum, van, Fastert / Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Jongen, Kay / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Hanssen, Rick / Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
de Bekker 2
Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank
Club Foos
Gelijkspel
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
De Bekker 1
Roberts, Iwan / Dingena, Marcel
De Capucijn 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
De Bekker 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Dijk van, Ricky / Jongen, Kay
De Bekker 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Habets, Henk / Hermans, Twan Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
Finale Hoofdronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Wensink, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Meentz, Devin / Franssen, Ricardo Winst
14.04.2018
Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Biermans, Yves / Jongen, Bas Winst
14.04.2018
Open Dubbel
2. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Wensink, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
Achtste finale Hoofdronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Adriaansen, Jeffrey / Franssen, Jo Winst
14.04.2018
Open Dubbel
1. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Jongen, Kay Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Otten, Thijs / Jongen, Kay
De Bekker 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
8. Ronde 2. Extra ronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)