Speler > Coenen, Davy

Coenen, Davy

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
't Tonneke
Raodhoes Warriors
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 3689
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 30 90
2015-2016
Open 37 155
Pro 15 64
2014-2015
Open 94 254
Pro 56 123
2013-2014
Open 144 289
Pro 88 152
2012-2013
Open 144 174
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 4 16
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 15 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 7 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 9 10
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 23
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 20 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 5 16
2014-2015
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 40 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 33
2013-2014
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 41 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dolomiet Zomercompetitie 2016 Poule A
DAT Boys 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
2013-2014
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2012-2013
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
DAT Boys 1 Topklasse A
2010-2011
Gen Berg Ere klasse
2009-2010
De Rode Ridder 1 Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Camp op den, Tim / Coenen, Davy
't Heukske 1
Klunder, Roger / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Segal, Nasja / Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Dessel van, Robin / Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Camp op den, Shem / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hoffmann, Markus / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)