Speler > Stitzinger, Frank |
---|
Stitzinger, Frank |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Kokerel |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54804 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 40 | 147 |
2015-2016 | ||
Open | 41 | 155 |
Pro | 29 | 64 |
Mini master challenger | 15 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 51 | 254 |
Pro | 28 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
2012-2013 | ||
Pro | 55 | 79 |
2011-2012 | ||
Open | 50 | 196 |
Pro | 53 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 10 | 18 |
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 7 | 31 |
2016-2017 | |||||
Dingus Carnavalstoernooi | Café Dingus - Heerlen | Kwalificatie | Vr., 24.02.2017 | 9 | 16 |
2015-2016 | |||||
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | Kwalificatie | Za., 23.04.2016 | 5 | 19 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | open ronde | Za., 23.04.2016 | 4 | 8 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 7 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Open Dubbel | Za., 05.03.2016 | 5 | 8 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 1 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | A-Ronde | Vr., 05.02.2016 | 5 | 11 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 33 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 4 | 13 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 10 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 59 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 13 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 17 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 18 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 15 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 4 | 33 |
2013-2014 | |||||
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 15 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 2 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 33 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 28 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 47 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 5 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 5 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 1 | 46 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 9 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 17 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Pro dubbel | Za., 08.06.2013 | 9 | 13 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Vr., 28.12.2012 | 5 | 11 |
2011-2012 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 4 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 5 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Vr., 30.12.2011 | 1 | 1 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Kokerel 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
De Komiek 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Oost Eijsden 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Oost Eijsden 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
De Capucijn 1 | Zomer competitie Poule 1 |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Kokerel | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Kokerel | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Frusch, Jos
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Sintzen, Kai
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Bogaert van, Frans
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Driessen, Roger
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Bartholome, Thom
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Bleus, Roger
/ Kortenray, Hubert Boskai 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Ubags, Gino
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Atol, Rob
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Bohland, Tom
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Royen, Mattie
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Aruvaino, Henk D'r Prick 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Ubags, Gino
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Hermans, Rene
/ Smeets, Johnny De Paardestal 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Klunder, Roger
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Erkens, Hub
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Pereboom, Herman
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Essers, Maurice
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Franssen, Rob
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Koch, Manfred
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Vrancken, Guy
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Speijcken, Nic
/ Meijs, Floris De Capucijn 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Feijs, Egbert
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman De Capucijn 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Steegmans, Daniela
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Biermans, Yves
/ Wollgens, Thomas De Hakkers 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Jus, Eddo
/ Willems, Victor De Capucijn 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Vanhingel, Herman
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Vanhingel, Herman
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Vanhingel, Herman
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Locorotondo, Franco
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Vanhingel, Herman
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Da Capo 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bohland, Tom
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Klunder, Roger
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Franssen, Ties
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Pinxt, Patrick Oost Eijsden 1 |
Senden, Dave
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Partouns, Cyriel
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Partouns, Cyriel
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Hendriks, Jos
/ Souren, Hasso D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Partouns, Cyriel
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Partouns, Cyriel
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bleus, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Coenen, Lerau
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Coenen, Lerau
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Damen, Frans
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Beniers, Gino
/ Vanhingel, Herman 't Straotsje 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Cloos, Miranda
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Brinkhoff, Luuk
/ Bleijlevens, Jean Blauw Wit'62 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Cloos, Miranda
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Smeets, Cindy
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Cloos, Miranda
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Stitzinger-Janssen, Resy De Kokerel 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Stitzinger-Janssen, Resy
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Hodiamont, Leon
/ Maessen, Sem A Gen Baan 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Cloos, Miranda
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Klunder, Roger
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 11. Ronde Extra ronde |
Janssen, Pascal / Stitzinger, Frank | Woug van de, Willy / Daenen, Alex | Winst |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 5. Ronde Extra ronde |
Janssen, Pascal / Stitzinger, Frank | Gelissen, Michelle / Jansen, Danny | Winst |
09.02.2018 Carnaval Toernooi 4. Ronde Voorronde |
Janssen, Pascal / Stitzinger, Frank | Woug van de, Willy / Daenen, Alex | Verlies |