Speler > Maes, Nathan

Maes, Nathan

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Verenigingen: Dingus
Dingus-Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54516
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2017-2018
ZOH Bokaal 73 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 38 156
2012-2013
Open 89 174
2011-2012
Open 148 196
Semi-Pro 39 103
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 7 18
2016-2017
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne 2e klasse Za., 12.11.2016 1 2
2015-2016
Bondskoppel Kampioenschappen ZOH Landgraaf 2e klasse Vr., 27.11.2015 1 2
2013-2014
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 33 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 4 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 24 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 25 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 17 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 9 10
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 16 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 9 14
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
2011-2012
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 17 24
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 5 9
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 17 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 5 12
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Dingus 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Dingus 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Dingus SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Dingus 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Bluff ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
Bluff ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2014-2015
Bluff 1 ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
Bluff ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2012-2013
Bluff Zomer competitie Poule 2
Bluff 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2011-2012
Bluff 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2010-2011
Bluff 1 ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
Irish Pub 1 ZOH 2A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Maes, Nathan
Dingus
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Maes, Nathan
Dingus
Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Koll, Marco / Franssen, Bjorn
Oud Zumpelveld 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Gelijkspel
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Maes, Nathan / Gielis, Chris
Dingus 1
Hanssen, Peter / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Maes, Nathan / Moonen, Bjorn
Dingus
Lemmens, Tom / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Moonen, Bjorn / Maes, Nathan
Dingus
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
de Visscher, Kevin / Maes, Nathan
Dingus
Camp op den, Shem / Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Koch, Manfred / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Maes, Nathan / Gielis, Chris
Dingus
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Weijzen, Ben / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Maes, Nathan / Prickaerts, Niels
Dingus
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Spronck, Dave / Starren, Roland
DAT Boys 1
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
de Visscher, Kevin / Maes, Nathan
Dingus
Hoffmann, Markus / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Verlies
15.03.2019
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Braken, Bert / Wouters, Maurice
De Smid 1
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Gelijkspel
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Verlies
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Prickaerts, Niels / Maes, Nathan
Dingus
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Engels, Jo / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Verlies
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
de Visscher, Kevin / Maes, Nathan
Dingus
Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Bemelmans, Donee / Maes, Nathan
Dingus
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Smeets, Cindy / Dreessen, Nick
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
18.01.2019
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Hataney, Servio / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Habets, Henk / Maes, Nathan
Dingus
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
04.01.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Aarts, Jan / Brands, Danny
De Pitsers 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Paulissen, Jos / Dassen, Marc
De Capucijn 2
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Maes, Nathan / Straube, Rick
Dingus 1
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Verlies
16.11.2018
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Frissen, Richard / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Wijnants, Patrick / Bogaert van, Frans
't Brook 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Wouters, Maurice / Wouters, Bert
De Smid 1
Verlies
26.10.2018
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Koll, Marco / Leerschen, Hans
Oud Zumpelveld 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Amrani, Achmed / Schoonens, Peter
De Sport 1
Gelijkspel
05.10.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Hessels, Roland / Jansen, Danny
White Horse 1
Gelijkspel
14.09.2018
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Gelijkspel
31.08.2018
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Voorst van, Jo / Maes, Nathan
Dingus 1
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Verlies
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Aussems, Gino / Remmers, Frens
Proosd 1
Gelijkspel
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Maes, Nathan / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Wouters, Maurice / Gijsens, Rob
De Smid 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Spijkers, John / Jans, Arie
De Rode Ridder 1
Verlies
27.04.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Verheijden, Wesly / Houben, Michael
De Bekker 2
Verlies
30.03.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Smeets, Jo / Wings, Paul
D'r Aowe Kino 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Gielkens, Loek / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Maes, Nathan / Ungethum, Lisette
Dingus 1
Magermans, Noel / Smeets, Jo
D'r Aowe Kino 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Winst
16.02.2018
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Pattinaja, Philip / Maes, Nathan
Dingus 1
Mortel van de, Bas / Willems, Sander
't Weverke 1
Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
6. Ronde Hoofdronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Bakker, Lejo / Jansen, Joey Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Meijers, Patrick / Ubachs, Junior Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Moes, Naomi / Adriaansen, Jeffrey Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Voorronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Klunder, Roger / Boersma, Maurice Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Frissen, Richard / Fraats, Farri
Dat Boys 1
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Engelberts, Wesley / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Verlies
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Gouder de Beauregard, Sascha / Blees, Jozef
D'r Prick 2
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Straube, Rick / Maes, Nathan
Dingus 1
Hermans, Angelo / Dingena, Donny
't Lamke 1
Verlies
15.12.2017
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Evans, David / Driessen, Roger
De Poart 1
Verlies
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Gelijkspel
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Romeyn, Edwin / Maes, Nathan
Dingus 1
Gustin, Jo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Gelijkspel
10.11.2017
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Meentz, Devin / Lacroix, Jo
De Paardestal 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Deswijzen, Gabriel / Gielkens, Loek
Der Busch 1
Verlies
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Lemmens, Wim / Haren van, John
De Smid 1
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Marquaire, Bas / Remmers, Frens
Proosd 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Winst
15.09.2017
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Kleijnen, Brandon / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Verlies
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 1
Gouder de Beauregard, Tanja / Flegel, Alfred
D'r Prick 2
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Maes, Nathan / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Broek van den, Jo / Dingena, Johan
't Lamke 1
Winst
12.05.2017
ZOH 2A
25. Speeldag
Maes, Nathan / Weyden, Nicky
Bluff
Michalski, Kyra / Statucki, Roy
D'r Bok 4
Winst
28.04.2017
ZOH 2A
24. Speeldag
Franssen, Marcel / Maes, Nathan
Bluff
Huibers, Rolf / Scholte, Ricky
Carboon 2
Winst
07.04.2017
ZOH 2A
23. Speeldag
Ungethum, Lisette / Maes, Nathan
Bluff
Meijers, Tom / Klaassens, Mandy
Dingus 3
Winst
31.03.2017
ZOH 2A
22. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Bluff
Gustin, Jo / Mortiaux, Peter
De Capucijn 2
Winst
17.03.2017
ZOH 2A
21. Speeldag
Weyden, Nicky / Maes, Nathan
Bluff
Bus, Ilona / Franken, Mitch
De Bekker
Winst
10.03.2017
ZOH 2A
20. Speeldag
Ungethum, Lisette / Maes, Nathan
Bluff
Kremer, Geert / Wolffs, May
Amicitia 2
Winst
17.02.2017
ZOH 2A
19. Speeldag
Maes, Nathan / Weyden, Nicky
Bluff
Wennekes, Ben / Hoorn, van den, Roger
Gemütliche Eck
Winst
27.01.2017
ZOH Beker tweede klasse
2. Ronde
Weyden, Nicky / Maes, Nathan
Bluff
Dassen, Guillaume / Dassen, Raymond
De Capucijn 2
Verlies
13.01.2017
ZOH 2A
15. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Bluff
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke
Verlies
06.01.2017
ZOH 2A
14. Speeldag
Valkenburg, Danielle / Maes, Nathan
Bluff
Lebon, Dave / Dassen, Math
't Brook
Gelijkspel
16.12.2016
ZOH 2A
13. Speeldag
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Bluff
Berk, van den, Richard / Preghter, Ron
White Horse 2
Winst
02.12.2016
ZOH 2A
12. Speeldag
Wetering van de, Marco / Maes, Nathan
Bluff
Smolenaers, Bart / Statucki, Roy
D'r Bok 4
Verlies
25.11.2016
ZOH 2A
11. Speeldag
Maes, Nathan / Valkenburg, Danielle
Bluff
Ollargiu, Miranda / Elfarissi, Ayoub
Carboon 2
Winst
18.11.2016
ZOH 2A
10. Speeldag
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Bluff
Debets, Marthe / Somers, Robert
Dingus 3
Winst
11.11.2016
ZOH Beker tweede klasse
1. Ronde
Maes, Nathan / Valkenburg, Danielle
Bluff
Senden, Leonie / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
04.11.2016
ZOH 2A
9. Speeldag
Maes, Nathan / Wetering van de, Marco
Bluff
Dassen, Marc / Mortiaux, Peter
De Capucijn 2
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Maes, Nathan / Ungethum, Lisette
Bluff
Hermans, Harley / Lenssen, John
De Paardestal
Winst
14.10.2016
ZOH 2A
8. Speeldag
Maes, Nathan / Jansen, Bob
Bluff
Conjour, Danny / Wetzels, Pascal
De Bekker
Winst
07.10.2016
ZOH 2A
7. Speeldag
Maes, Nathan / Franssen, Marcel
Bluff
Abid, Marouan / Wolffs, May
Amicitia 2
Winst
30.09.2016
ZOH 2A
6. Speeldag
Maes, Nathan / Valkenburg, Danielle
Bluff
Wennekes, Ben / Oosting, John
Gemütliche Eck
Winst
16.09.2016
ZOH 2A
4. Speeldag
Franssen, Marcel / Maes, Nathan
Bluff
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
02.09.2016
ZOH 2A
2. Speeldag
Maes, Nathan / Weyden, Nicky
Bluff
Lassauw, Ton / Biermans, Piet
't Graefke
Winst
26.08.2016
ZOH 2A
1. Speeldag
Franssen, Marcel / Maes, Nathan
Bluff
Dassen, Jean / Poelmans, Harry
't Brook
Winst
29.04.2016
ZOH 2A
24. Speeldag
Maes, Nathan / Weyden, Nicky
Bluff
Kremer, Geert / Peters, Wiel
Amicitia 2
Winst
22.04.2016
ZOH 2A
23. Speeldag
Franssen, Marcel / Maes, Nathan
Bluff
Wijlaars, Martin / Zanders, Peter
De Sport
Gelijkspel
08.04.2016
ZOH 2A
22. Speeldag
Maes, Nathan / Weyden, Nicky
Bluff
Vandebergh, Hans / Bindels, Piet
Scherp Vor 2
Winst
18.03.2016
ZOH 2A
20. Speeldag
Wetering van de, Marco / Maes, Nathan
Bluff
Theunissen, John / Theunissen, Melvin
Apollo Boys
Winst
11.03.2016
ZOH 2A
19. Speeldag
Wetering van de, Marco / Maes, Nathan
Bluff
Steindl, Tim / Sediqi, Masuud
Carboon
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)