De eerste NTVB Challenger staat voor de deur! (14-10-2016)

Zoals jullie waarschijnlijk weten staat op vrijdag 14 october 2016 de eerste van vijf Challengers voor de deur.

In het kort alle informatie;

 

- alleen voor NTVB leden

- maximaal 24 koppels 

- VOL=VOL

- open en amateurronde

- 5 kwalificatieronden

- prijzengeld in open ronde, attentie bij amateurs

- prijzengeld 60% inleg uitkeren en 40% in prijzenpot Eindchallenger

- inschrijfgeld € 15,00 per koppel

- € 5,00 korting op inschrijfgeld bij betaling én inschrijven via de website

http://tafelvoetbal.nl/toernooien/voorinschrijvingen.html

- Lokatie; café De Bekker Stein

- Aanvang 20:00uur

Bankrekeningnummer: NL34RABO0151804249 t.n.v. NTVB 

 

390 Hits

Clubkampioenen van 1988 t/m 1995

 

Clubkampioenen van 1988 t/m 1995
 
 
1988
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Blauw Wit 62 Eys
Eerste Klasse T.V.C. Da Capo Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. De Pluim Heer-Maastricht
Dames T.V.C. Da Capo Girls Maastricht
1989
Ere Afdeling T.V.C. Zwarte Ridders Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Wien 2 Hoensbroek
Eerste Klasse T.V.C. Ouwe Mert 1 Brunssum
Tweede Klasse T.V.C. 't Liewke Eijsden
Dames T.V.C De Pluim Girls - Jolly Girls
1990
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Camontagne Boys Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Millen - Millen
Tweede Klasse T.V.C. Aewt Aelse Elsloo
Dames T.V.C Da Capo Girls - Dingena Girls
1991
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. D,n Hook Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Auwt Aelse Elsloo
Tweede Klasse T.V.C. 't Baekske Schinveld
1992
Ere Afdeling T.V.C. Boskabouters Maastricht
Overgangsklasse T.V.C. Hakkers 2 Ubachsberg
Eerste Klasse T.V.C. De Sjteiweeg 1 Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. St Servaas Maastricht
Derde T.V.C De Bekker Stein
1993
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Loontjens Maastricht
Eerste Klasse T.V.C. Le Cramignon 1 Eijsden
Tweede Klasse T.V.C. De Bekker 2 Stein
Derde T.V.C Bergzicht Teuven
1994
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. Millner Boys Millen
Eerste Klasse T.V.C. De Sjteiweeg 2 Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. Gouwe Ridders 1 Maastricht
Dames T.V.C Camontagne Boys 3 Maastricht
1995
Ere Afdeling T.V.C. Hakkers 1 Ubachsberg
Overgangsklasse T.V.C. De Heide Susteren
Eerste Klasse T.V.C. Beat Boys Maastricht
Tweede Klasse T.V.C. Premier Maastricht
Derde Klasse T.V.C. Camontagne Boys 3 Maastricht
Getagged in:
558 Hits

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)