JUNI
zo 23 2019
0

Zondag 23 juni - 2de editie nationale tafelvoetbal league LIVE



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  

Via onderstaande link kunnen jullie het evenement live volgen. 


 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

Getagged in:
JUNI
do 20 2019
0

Live stream komend weekend - 2de Editie Nationale Tafelvoetbal League

​A.s. Zaterdag en Zondag is iedereen van harte welkom in Spaubeek bij de 2de editie van de Nationale Tafelvoetbal League, vanaf 10:30 strijden 8 teams voor deze titel.
Voor de thuisblijvers verzorgen wij een Live stream tevens en live uitslagen

Tot zaterdag of zondag.




Getagged in:
MEI
zo 26 2019
0

Uitslagen monster DYP 24-05

De winnaars van het monster DYP toernooi ?. Proficiat heren! Iedereen bedankt voor het meedoen en hopelijk tot volgende week ?. 


Uitslagen
1) Mark / Elroy
2) Raoul / Henk
3) Jeroen / Twan



Getagged in:
MEI
za 25 2019
0

Herinnering: Multitable toernooi (31-05-2019) Café de Bekker

Onder het motto van 'er kan nooit te veel getraind worden' ?, wordt er een week na het monster DYP-toernooi van 24 mei een open dubbel toernooi gehouden op multitable op 31 mei.
Same time, same place.
Dus zoek snel een partner en schrijf je in via deze link 

Datum ​31-05-2019
​Locatie
Café de Bekker in Stein
Voorinschrijven
Inschrijfformulier
​Contact adres​ambie.ampje@live.nl

Programma

19:00 - 19:30 uur
Inschrijven bij de organisatie (behalve als je al online hebt ingeschreven)
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


Getagged in:
MEI
wo 22 2019
0

Vrijdag 24 mei - Monster DYP toernooi

Op 24 mei wordt er bij café De Bekker een multitable (monster-DYP) toernooi georganiseerd op alle 5 de ITSF-tafels waarop tijdens de World Cup wordt gespeeld.
Een goede training voor de spelers die naar Murcia gaan, maar iedereen is welkom! Het wordt sowieso gezellig dus schrijf je snel in ?

Datum ​24 mei om 20:00 uur
​Locatie
Café de Bekker
Voorinschrijven
Mag via voorinschrijvingen of bij de organisatie
​Contact adresMichelle

Programma

19:00 - 19:30 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


Getagged in:
MRT
do 28 2019
0

Paas tafelvoetbal toernooi Pipo Boys

Datum ​20 april 2019
​Locatie
Cafe 't Stroatje in Landgraaf
Voorinschrijven
zie flyer
​Contact adresEygelshovenerweg 4, 6374 KC Landgraaf, tel: 045-5317000

Programma

19:00 - 19:45 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


Getagged in:
FEB
wo 06 2019
0

WORLD CUP TABLESOCCER 2019

Dit jaar vindt de World Cup plaats in Murcia (Spanje) van 2 t/m 7 juli 2019.

In het weekend van 6 en 7 juli mogen de landenteams tegen elkaar gaan strijden.
We hebben dit jaar een herenteam en een seniorenteam. 

Lees verder


Getagged in:
JAN
zo 27 2019
0

Uitslagen toernooi de Boemel (Mierlo)

Getagged in:
JAN
ma 14 2019
0

Carnavalstoernooi Dingus

Datum ​1 maart 2019
​Locatie
Café Dingus, Parallelweg 63, 6411 NB Heerlen
Voorinschrijven
via c.gielis@home.nl​ of tafelvoetbal.nl
​Contact adresc.gielis@home.nl​

Programma

tot 20:00 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


Getagged in:
JAN
ma 14 2019
0

Uitslagen toernooi De Kroeg

Algemene ronde:

1e. H. Habets – D. Janssen (De Hakkers 1/Oude Heide 1)

2e. N. Prickaerts – M. Moonen (A Gen Baan 1/Da Capo 1)

3e. D. Wenders – T. v Wersch (Blauw Wit'62 1)

Terugvalronde overgangs Klasse:

1e. J. Ubachs – K. Jongen ('t Heukske 1/De Paardestal 1)

2e. V. Vincken – W. Velthuizen (De Rode Ridder 1)

3e. R. Gobbels – L. Slegers ('t Heukske 1)

Terugvalronde 1e klasse:

1e. N. Sozanski – R. Overdijk (De Kroeg 2)

2e. H.Frissen – P. Brinkhoff (Blauw Wit'62 3)

3e. L. Bakker – W. v/d Woug (D'r Bok 2/De Capucijn 2)

Terugvalronde 2e klasse:

1e. S. Bakker – J. Knubben (D'r Bok 2)

2e. S. van Dijk – J. v Vliet ('t Graefke 1/Carboon 1)

3e. M. Schins – F. Larik (Dingus 2)

Getagged in:
JAN
ma 14 2019
0

Uitslagen Toernooi Blauw Wit'62

Algemene Ronde:
1e. 260 Henk Habets - 4043 Rick Hanssen De Hakkers 1 / Geen club
2e. 2201 Yves Biermans - 660 Danny Smits De Hakkers 1 / De Hakkers 1
3e. 5111 Thomas van Wersch - 4042 Dennis Wenders Blauw-Wit'62 1 / Blauw-Wit'62 1
4e. 2977 Rico Smeets - 2778 Harry Derksen Blauw-Wit'62 1 /
Blauw-Wit'62 1

Terugvalronde Hoofdklasse:
1e. 7960 Wasbauer - 10063 Dion Coenen Geen club  / Da Capo 1
2e. 24782 Rowan Smeets - 1656 Kutaydin Blauw-Wit'62 1 / Geen club
3e. 7205 Roy Starren - 9059 Marcel Smit De Hakkers 1 /  Da Capo 1

Terugvalronde Overgangsklasse:
1e. 54661 Lejo Bakker - 1929 Jurgen Stevens D'r Bok 2 De Bekker
2e. 70178 Richard Steven - 1570 Bianca Moenen Komiek Komiek
3e. 52036 Erik Lardinois - 52031 Marco Schielen Blauw-Wit'62 2 /  Blauw-Wit'62 2
4e. 26 Willy v/d Woug - 50423 Van Kan De Capucijn Geen club

Terugvalronde 1e klasse:
1e. 5748 Richard Frissen - 1317 Dave Spronck Dat Boys Dat Boys
2e. 2172 Angelo Hermans - 1842 Mark Maassen 't Lamke 't Lamke
3e. 1526 Johan Dingena - 431 Armand Loomans 't Lamke 't Lamke
4e. 11070 Kevin Bemelmans - 981 Chris van Caldenborg White Horse White Horse

Terugvalronde 2e klasse:
1e. 2359 Andrew Cruts - 1983 Roy Rondags t Straotje `t Straotje
2e. 54467Steven van Dijk - 70183 Gabor Czako t Greafke Carboon
3e. 51852 Ruud Kuipers - 51320 Johan Coumans t Greafke t Greafke
4e. 70120 Andres Czako - 65415 Miranda Ollargiu Carboon Carboon
Getagged in:
JAN
ma 07 2019
0

Challenger reeks in Zuid-Limburg!

JAN
ma 07 2019
0

Uitslagen - T.v.c. de Kroeg toernooi



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  


Uitslagen toernooi De Kroeg, Brunssum (24 koppels):

Algemene ronde:
1e. H. Habets – D. Janssen (De Hakkers 1/Oude Heide 1)
2e. N. Prickaerts – M. Moonen (A Gen Baan 1/Da Capo 1)
3e. D. Wenders – T. v Wersch (Blauw Wit'62 1)

Overgangs Klasse:
1e. J. Ubachs – K. Jongen ('t Heukske 1/De Paardestal 1)
2e. V. Vincken – W. Velthuizen (De Rode Ridder 1)
3e. R. Gobbels – L. Slegers ('t Heukske 1)

1e klasse:
1e. N. Sozanski – R. Overdijk (De Kroeg 2)
2e. H.Frissen – P. Brinkhoff (Blauw Wit'62 3)
3e. L. Bakker – W. v/d Woug (D'r Bok 2/De Capucijn 2)

2e klasse:
1e. S. Bakker – J. Knubben (D'r Bok 2)
2e. S. van Dijk – J. v Vliet ('t Graefke 1/Carboon 1)
3e. M. Schins – R. Larik (Dingus 2)


Alle uitslagen

 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

Getagged in:
DEC
zo 02 2018
0

Toernooi TVC De Kroeg

Datum ​zaterdag 5 januari 2019
​Locatie
Cafe De Kroeg, Brunssum
Voorinschrijven
via wimh.vos@gmail.com of 06-27137709
​Contact adreswimh.vos@gmail.com

Programma

tot 19:45 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


Getagged in:
DEC
zo 02 2018
0

Kersttoernooi Dingus

Datum ​Vrijdag 21 december 2018
​Locatie
Cafe Dingus, Heerlen
Voorinschrijven
via www.tafelvoetbal.nl
​Contact adres​c.gielis@home.nl

Programma


tot 20:00 uur
Inschrijven bij de organisatie
​20:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie


Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.


Getagged in:
JUNI
ma 25 2018
0

Onze kampioenen NK 2018

​Voor het eerst in de geschiedenis van de N.T.V.B. is er een Nederlands kampioenschap op Leonhart georganiseerd. Er werd gestreden in diverse disciplines en de winnaars mochten zich uiteindelijk Nederlands Kampioen noemen! In het Maaslandcentrum te Elsloo hebben we kunnen genieten van een zeer mooi toernooi met heel veel spannende en sportieve wedstrijden. Vanaf deze kant onze complimenten aan de deelnemers!

​Hieronder een overzicht van de winnaars per discipline. *De winnaars van de enkel discipline hebben zich geplaatst voor de Wereldkampioenschappen 2019 in Murcia (Spanje)

Winnaars, gefeliciteerd met jullie titel, deelnemers, bedankt voor jullie bijdrage!


Open Enkel

1. Twan Hermans*

2. Vijay Bhattoe

3. Elroy Starren

Open Dubbel

1. Vijay Bhattoe - Syed Qaiser

2. Mark Dost - Rick Wensinck

3. Gunnar Leu - Anne Jan van der Meer

Dames Enkel

1. Amber Starren*

2. Bianca Moenen

3. Mechtilde Wijers

Dames Dubbel

1. Mechtilde Wijers - Amber Starren

2. Jojanneke Jas - Lianne Nijmeijer

3. Bianca Moenen - Jose Moenen

Senioren Enkel

1. Horst Meisters*

2. Jack Janssen

3. Thei Conjour

Senioren Dubbel

1. Piet Senden - Horst Meisters

2. Jan de Mol - Ton van Eenbergen

3. Peter Vaessen - Thei Conjour

Junioren enkel

1. Wesley de Graaf*

2. Gilles Wintraecken

3. Mathis Wintraecken

Junioren dubbel

1. Mathis Wintraecken - Gilles Wintraecken





Dames enkel

Heren enkel

Getagged in:
JUNI
ma 11 2018
0

Laatste nieuws Nederlandse Kampioenschappen - Info Sheets!



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  


​Hier komt de inhoud van het nieuwsbericht

​​Jack Janssen
​Patrick Meijers ​​​Hein Snippe​​Rob Göbbels 
Voorzitter ​​Vice voorzitter ​​​​Penningmeester​​Secretaris

 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

Getagged in:
MEI
ma 28 2018
0

De Bekker 1 Nederlands Kampioen Tafelvoetbal!



KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND  


TVC de Bekker 1 uit Stein is de 1e winnaar geworden van de Nationale Tafelvoetbal League en mag zich daarom een jaar lang Nederlands Kampioen noemen.

8 teams uit heel Nederland streken neer in Spaubeek waar de N.T.V.B haar 1e Nationale competitie organiseerde. Er werd twee dagen lang gestreden en na 64 wedstrijden (384 partijen) moest een penalty-shootout de winnaar aanwijzen. Deze shootout ging tussen TVC de Bekker uit Stein en TVC de Hakkers uit Gulpen en werd tenslotte gewonnen door TVC De Bekker.

Wij durven te spreken over een geslaagd event en willen alle deelnemers bedanken voor hun deelname maar vooral voor hun sportiviteit!

​​Jack Janssen
​Patrick Meijers ​​​Hein Snippe​​Rob Göbbels 
Voorzitter ​​Vice voorzitter ​​​​Penningmeester​​Secretaris

 == FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

Getagged in:
MRT
za 17 2018
0

Multitable Toernooi - De Bekker

Datum ​7 April 2018
​Locatie
De Bekker in Stein
Voorinschrijven
https://www.tafelvoetbal.nl/voorinschrijvingen
​Contact adres​info@tafelvoetbal.nl

Programma

17:30 - 17:45 uur
Inschrijven bij de organisatie
​18:00 uur​Aanvang toernooi

Additionele toernooi informatie

Toernooi flyer
Voor meer informatie verwijzen we naar de toernooi flyer.
Of via https://www.facebook.com/events/768475656674470/


Getagged in:
OKT
za 14 2017
0

Kwalificatie World Championships 2019



  KONINKLIJKE NEDERLANDSE TAFELVOETBAL BOND 

Sportvrienden,

De kwalificatieregels voor de World Championships in Murcia in 2019 zijn bekend!

Er is de afgelopen maanden gewerkt aan het uitwerken van de regels omtrent de bovengenoemde kwalificatie en het organiseren van verschillende soorten Challengers, waarvan de stand op 31 december 2018 ook medebepaalt wie recht heeft op deelname aan de World Championships.

Op onze internetpagina onder het kopje "RANKING", ook te bereiken via de volgende link,  is alle informatie hieromtrent te vinden.

Er zullen binnenkort gesprekken worden gevoerd met de verschillende vertegenwoordigers van de aangesloten leden om het een en ander nog eens toe te lichten.

Voor vragen, graag contact opnemen met het bestuur van de NTVB per email met bestuur@tafelvoetbal.nl

Met sportieve groet,


 
​Jack Janssen ​Patrick Meijers ​Hein Snippe ​Rob Göbbels 
​Voorzitter ​Vice voorzitter ​Penningmeester ​Secretaris



== FAIR PLAY – BE PART OF THE PRIDE ==

Getagged in:

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)