Skip to main content

Competites > ZOH Overgangsklasse   < Terug   Volgende >

ZOH Overgangsklasse

P. Team W W G V Punten
1
Boskai 3
17 15 1 1 31
2
Galouppe 1
17 13 3 1 29
3
DAT Boys 1
19 10 0 9 20
3
Heukske 1
18 8 4 6 20
5
De Jokers 1
18 8 3 7 19
6
Fratelli 1
18 5 7 6 17
7
Ricky's Pub 2
18 5 6 7 16
8
Dingus 1
18 4 6 8 14
8
Eijsden 2
18 3 8 7 14
10
Im Weissen Rossl 1
18 2 5 11 9
10
The Eagles 1
19 2 5 12 9
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 08.09.2023 21:00 DAT Boys 1 The Eagles 1 54:47 5:3
Vr., 08.09.2023 21:00 De Jokers 1 Boskai 3 48:55 3:5
Vr., 08.09.2023 21:00 Fratelli 1 Galouppe 1 53:58 4:4
Vr., 08.09.2023 21:00 Im Weissen Rossl 1 Eijsden 2 53:57 4:4
Vr., 08.09.2023 21:00 Ricky's Pub 2 Dingus 1 57:46 4:4
2. Speeldag
Vr., 15.09.2023 21:00 Boskai 3 Ricky's Pub 2 58:40 6:2
Vr., 15.09.2023 21:00 Eijsden 2 Fratelli 1 53:53 4:4
Vr., 15.09.2023 21:00 Galouppe 1 De Jokers 1 63:48 7:1
Vr., 15.09.2023 21:00 Heukske 1 DAT Boys 1 53:59 2:6
Vr., 15.09.2023 21:00 The Eagles 1 Im Weissen Rossl 1 62:54 6:2
3. Speeldag
Vr., 22.09.2023 21:00 DAT Boys 1 Dingus 1 54:60 2:6
Vr., 22.09.2023 21:00 De Jokers 1 Eijsden 2 61:42 6:2
Vr., 22.09.2023 21:00 Fratelli 1 Im Weissen Rossl 1 62:45 6:2
Vr., 22.09.2023 21:00 Heukske 1 The Eagles 1 62:50 6:2
Vr., 10.11.2023 21:00 Ricky's Pub 2 Galouppe 1 41:64 0:8
4. Speeldag
Vr., 06.10.2023 21:00 Boskai 3 DAT Boys 1 52:46 6:2
Vr., 06.10.2023 21:00 Dingus 1 Heukske 1 53:56 4:4
Vr., 06.10.2023 21:00 Eijsden 2 Ricky's Pub 2 43:58 2:6
Vr., 06.10.2023 21:00 Im Weissen Rossl 1 De Jokers 1 45:57 2:6
Vr., 06.10.2023 21:00 The Eagles 1 Fratelli 1 54:59 4:4
5. Speeldag
Vr., 13.10.2023 21:00 DAT Boys 1 Galouppe 1 52:62 2:6
Vr., 13.10.2023 21:00 De Jokers 1 Fratelli 1 60:46 6:2
Vr., 13.10.2023 21:00 Dingus 1 The Eagles 1 61:49 5:3
Vr., 13.10.2023 21:00 Heukske 1 Boskai 3 47:58 2:6
Vr., 13.10.2023 21:00 Ricky's Pub 2 Im Weissen Rossl 1 57:57 5:3
6. Speeldag
Vr., 20.10.2023 21:00 Boskai 3 Dingus 1 60:45 5:3
Vr., 20.10.2023 21:00 Eijsden 2 DAT Boys 1 39:64 0:8
Vr., 20.10.2023 21:00 Fratelli 1 Ricky's Pub 2 41:64 0:8
Vr., 20.10.2023 21:00 Galouppe 1 Heukske 1 63:38 7:1
Vr., 20.10.2023 21:00 The Eagles 1 De Jokers 1 51:52 3:5
7. Speeldag
Vr., 27.10.2023 21:00 Boskai 3 The Eagles 1 63:42 7:1
Vr., 27.10.2023 21:00 DAT Boys 1 Im Weissen Rossl 1 62:48 6:2
Vr., 27.10.2023 21:00 Dingus 1 Galouppe 1 46:59 2:6
Vr., 27.10.2023 21:00 Heukske 1 Eijsden 2 53:48 4:4
Vr., 27.10.2023 21:00 Ricky's Pub 2 De Jokers 1 53:55 4:4
8. Speeldag
Vr., 03.11.2023 21:00 Eijsden 2 Dingus 1 52:55 4:4
Vr., 03.11.2023 21:00 Fratelli 1 DAT Boys 1 60:55 6:2
Vr., 03.11.2023 21:00 Galouppe 1 Boskai 3 54:56 4:4
Vr., 03.11.2023 21:00 Im Weissen Rossl 1 Heukske 1 42:64 0:8
Vr., 05.04.2024 21:00 The Eagles 1 Ricky's Pub 2 50:50 4:4
9. Speeldag
Vr., 24.11.2023 21:00 Boskai 3 Eijsden 2 64:36 8:0
Vr., 24.11.2023 21:00 DAT Boys 1 De Jokers 1 59:50 5:3
Vr., 24.11.2023 21:00 Dingus 1 Im Weissen Rossl 1 64:33 8:0
Vr., 24.11.2023 21:00 Galouppe 1 The Eagles 1 63:41 7:1
Vr., 24.11.2023 21:00 Heukske 1 Fratelli 1 49:59 4:4
10. Speeldag
Vr., 01.12.2023 21:00 De Jokers 1 Heukske 1 43:55 2:6
Vr., 01.12.2023 21:00 Fratelli 1 Dingus 1 59:47 6:2
Vr., 01.12.2023 21:00 Im Weissen Rossl 1 Boskai 3 49:59 3:5
Vr., 01.12.2023 21:00 Ricky's Pub 2 DAT Boys 1 63:49 7:1
Vr., 29.12.2023 21:00 Eijsden 2 Galouppe 1 35:64 0:8
11. Speeldag
Vr., 08.12.2023 21:00 Boskai 3 Fratelli 1 64:40 8:0
Vr., 08.12.2023 21:00 Dingus 1 De Jokers 1 51:57 2:6
Vr., 08.12.2023 21:00 Eijsden 2 The Eagles 1 62:45 6:2
Vr., 08.12.2023 21:00 Galouppe 1 Im Weissen Rossl 1 53:56 4:4
Vr., 08.12.2023 21:00 Heukske 1 Ricky's Pub 2 62:49 6:2
12. Speeldag
Vr., 05.01.2024 21:00 Boskai 3 De Jokers 1 61:40 6:2
Vr., 05.01.2024 21:00 Dingus 1 Ricky's Pub 2 60:48 6:2
Vr., 05.01.2024 21:00 Eijsden 2 Im Weissen Rossl 1 62:48 6:2
Vr., 05.01.2024 21:00 Galouppe 1 Fratelli 1 60:45 6:2
Vr., 05.01.2024 21:00 The Eagles 1 DAT Boys 1 57:61 3:5
13. Speeldag
Vr., 12.01.2024 21:00 DAT Boys 1 Heukske 1 55:44 6:2
Vr., 12.01.2024 21:00 De Jokers 1 Galouppe 1 48:62 2:6
Vr., 12.01.2024 21:00 Fratelli 1 Eijsden 2 58:59 4:4
Vr., 12.01.2024 21:00 Im Weissen Rossl 1 The Eagles 1 47:57 4:4
Vr., 12.01.2024 21:00 Ricky's Pub 2 Boskai 3 52:58 3:5
14. Speeldag
Vr., 26.01.2024 21:00 Dingus 1 DAT Boys 1 40:63 1:7
Vr., 26.01.2024 21:00 Eijsden 2 De Jokers 1 44:58 4:4
Vr., 26.01.2024 21:00 Galouppe 1 Ricky's Pub 2 61:43 6:2
Vr., 26.01.2024 21:00 Im Weissen Rossl 1 Fratelli 1 63:46 7:1
Vr., 26.01.2024 21:00 The Eagles 1 Heukske 1 38:55 2:6
15. Speeldag
Vr., 02.02.2024 21:00 DAT Boys 1 Boskai 3 50:58 2:6
Vr., 02.02.2024 21:00 De Jokers 1 Im Weissen Rossl 1 63:41 7:1
Vr., 02.02.2024 21:00 Fratelli 1 The Eagles 1 54:50 4:4
Vr., 02.02.2024 21:00 Heukske 1 Dingus 1 58:41 6:2
Vr., 01.03.2024 21:00 Ricky's Pub 2 Eijsden 2 56:55 4:4
16. Speeldag
Vr., 23.02.2024 21:00 Boskai 3 Heukske 1 59:54 5:3
Vr., 23.02.2024 21:00 Fratelli 1 De Jokers 1 59:48 6:2
Vr., 23.02.2024 21:00 Galouppe 1 DAT Boys 1 49:54 2:6
Vr., 23.02.2024 21:00 Im Weissen Rossl 1 Ricky's Pub 2 55:56 5:3
Vr., 23.02.2024 21:00 The Eagles 1 Dingus 1 52:58 4:4
17. Speeldag
Vr., 08.03.2024 21:00 DAT Boys 1 Eijsden 2 52:59 2:6
Vr., 08.03.2024 21:00 De Jokers 1 The Eagles 1 58:50 5:3
Vr., 08.03.2024 21:00 Dingus 1 Boskai 3 47:56 2:6
Vr., 08.03.2024 21:00 Heukske 1 Galouppe 1 40:56 2:6
Vr., 08.03.2024 21:00 Ricky's Pub 2 Fratelli 1 57:55 4:4
18. Speeldag
Vr., 15.03.2024 21:00 De Jokers 1 Ricky's Pub 2 54:55 4:4
Vr., 15.03.2024 21:00 Eijsden 2 Heukske 1 49:61 2:6
Vr., 15.03.2024 21:00 Galouppe 1 Dingus 1 59:45 6:2
Vr., 15.03.2024 21:00 The Eagles 1 Boskai 3 55:53 5:3
Vr., 29.03.2024 21:00 Im Weissen Rossl 1 DAT Boys 1 54:63 1:7
19. Speeldag
Vr., 22.03.2024 21:00 DAT Boys 1 Fratelli 1 48:53 2:6
Vr., 22.03.2024 21:00 Dingus 1 Eijsden 2 44:55 4:4
Vr., 22.03.2024 21:00 Heukske 1 Im Weissen Rossl 1 52:49 4:4
Vr., 22.03.2024 21:00 Ricky's Pub 2 The Eagles 1 63:53 7:1
Wo., 31.07.2024 21:00 Boskai 3 Galouppe 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 12.04.2024 21:00 De Jokers 1 DAT Boys 1 47:31 5:3
Vr., 12.04.2024 21:00 Eijsden 2 Boskai 3 39:57 3:5
Vr., 12.04.2024 21:00 Fratelli 1 Heukske 1 45:63 1:7
Vr., 12.04.2024 21:00 Im Weissen Rossl 1 Dingus 1 49:56 4:4
Vr., 12.04.2024 21:00 The Eagles 1 Galouppe 1 44:63 1:7
21. Speeldag
Vr., 19.04.2024 21:00 Boskai 3 Im Weissen Rossl 1
verantwortlich seit 22.04.2024
64:36 8:0
unbestätigt
Vr., 19.04.2024 21:00 DAT Boys 1 Ricky's Pub 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2024 21:00 Dingus 1 Fratelli 1
verantwortlich seit 20.04.2024
60:46 5:3
unbestätigt
Vr., 19.04.2024 21:00 Galouppe 1 Eijsden 2
verantwortlich seit 23.04.2024
59:45 6:2
unbestätigt
Vr., 19.04.2024 21:00 Heukske 1 De Jokers 1
verantwortlich seit 20.04.2024
46:58 2:6
unbestätigt
22. Speeldag
Vr., 26.04.2024 21:00 De Jokers 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 Fratelli 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 Im Weissen Rossl 1 Galouppe 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 Ricky's Pub 2 Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 The Eagles 1 Eijsden 2 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…