Skip to main content

Teams > Eijsden 2

Eijsden 2

 
Speler
Colbers, Ronny
7425
Custers, Mark
65514
Goffard, Geoffreij
9382
Haanen, Raymond
70253
Maas, Danny
65468
Meijs, Roger
1211
Mulken van, David
7833
Partouns, Harry
11027
Partouns, Maurice
3739
Seuren, Dave
9247
Weller, Mike
2128
Wolfs, Michael
2339
 
Informationen
Vereniging: Eijsden
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Aanspreekpunt: Ronny Colbers, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Im Weissen Rossl 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
57:53 4:4
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
53:53 4:4
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Adersteenweg 45, 6226HS Maastricht-Limburg
Topper2000
42:61 2:6
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Ricky's Pub 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
43:58 2:6
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
39:64 0:8
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Heukske 1
Café Spech
Musschenberg 26a, 6176BD Spaubeek-Limburg
Topper2000
48:53 4:4
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
52:55 4:4
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 3
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
36:64 0:8
10 Vr., 29.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Galouppe 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
35:64 0:8
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
62:45 6:2
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Im Weissen Rossl 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
62:48 6:2
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
Topper2000
59:58 4:4
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
44:58 4:4
15 Vr., 01.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Ricky's Pub 2
Ricky's Pub Whiskey & Beer
Kruisstraat 2, 6171GG Stein-Limburg
Topper2000
55:56 4:4
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Kerkstraat 125, 6267EC Cadier en Keer-Limburg
Topper2000
59:52 6:2
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Heukske 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
49:61 2:6
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
55:44 4:4
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
39:57 3:5
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Galouppe 1
Café Galouppe
Dorpsstraat 19, 6271BK Gulpen-Limburg
Topper2000
45:59
unbestätigt
2:6
unbestätigt
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
53:58 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
53:56 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…