Skip to main content

Teams > Im Weissen Rossl 1

Im Weissen Rossl 1

 
Speler
Bisscheroux, Jos
54708
Eykenboom, Wiel
50417
Hendriks, Jos
52484
Hoebink, Patrick
22979
Jacquemont, Jos
52629
Keularts, Peter
50478
Koll, Marco
53821
Mertens, Ralf
54217
Paffen, Jo
53409
Ritzen, Harry
65008
Souren, Hasso
54219
Theeuwen, Jelle
65031
Theeuwen, Marvin
54182
Vanhommerig, Frank
53326
 
Informationen
Vereniging: Im Weissen Rossl
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 2
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
53:57 4:4
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
54:62 2:6
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
Topper2000
45:62 2:6
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
45:57 2:6
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Ricky's Pub 2
Ricky's Pub Whiskey & Beer
Kruisstraat 2, 6171GG Stein-Limburg
Topper2000
57:57 3:5
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Kerkstraat 125, 6267EC Cadier en Keer-Limburg
Topper2000
48:62 2:6
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Heukske 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
42:64 0:8
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
33:64 0:8
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
49:59 3:5
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Galouppe 1
Café Galouppe
Dorpsstraat 19, 6271BK Gulpen-Limburg
Topper2000
56:53 4:4
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
48:62 2:6
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
47:57 4:4
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
63:46 7:1
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Adersteenweg 45, 6226HS Maastricht-Limburg
Topper2000
41:63 1:7
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Ricky's Pub 2
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
55:56 5:3
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Heukske 1
Café Spech
Musschenberg 26a, 6176BD Spaubeek-Limburg
Topper2000
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 3
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Galouppe 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 2
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
64:34 8:0
2 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
51:47 4:4
3 Vr., 05.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…