Skip to main content

Competites > ZOH 1e Klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 1e Klasse

P. Team W W G V Punten
1
Blauw Wit'62 2
15 10 3 2 23
2
A Jen Kirch 1
14 8 4 2 20
2
De Kokerel 1
15 9 2 4 20
2
Fratelli 2
14 8 4 2 20
5
Blauw Wit'62 3
15 7 2 6 16
5
De Bulldozers 1
14 6 4 4 16
7
De Poart 1
13 4 3 6 11
8
De Wolfjes 1
14 4 1 9 9
8
Pipo Boys 1
13 4 1 8 9
10
't Brook 1
15 3 2 10 8
11
Eijsden 3
14 1 2 11 4
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 08.09.2023 21:00 't Brook 1 Eijsden 3 52:53 3:5
Vr., 08.09.2023 21:00 A Jen Kirch 1 De Bulldozers 1 57:59 2:6
Vr., 08.09.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 De Poart 1 64:41 8:0
Vr., 08.09.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 Pipo Boys 1 61:51 5:3
Vr., 08.09.2023 21:00 De Kokerel 1 Fratelli 2 51:47 4:4
2. Speeldag
Vr., 15.09.2023 21:00 De Poart 1 De Kokerel 1 36:64 0:8
Vr., 15.09.2023 21:00 De Wolfjes 1 't Brook 1 57:48 5:3
Vr., 15.09.2023 21:00 Eijsden 3 Blauw Wit'62 3 41:52 2:6
Vr., 15.09.2023 21:00 Fratelli 2 A Jen Kirch 1 57:54 4:4
Vr., 15.09.2023 21:00 Pipo Boys 1 Blauw Wit'62 2 34:64 0:8
3. Speeldag
Vr., 22.09.2023 21:00 A Jen Kirch 1 De Poart 1 62:44 6:2
Vr., 22.09.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 Eijsden 3 64:25 8:0
Vr., 22.09.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 't Brook 1 60:46 5:3
Vr., 22.09.2023 21:00 De Bulldozers 1 De Wolfjes 1 63:42 7:1
Vr., 22.09.2023 21:00 De Kokerel 1 Pipo Boys 1 49:63 1:7
4. Speeldag
Vr., 06.10.2023 21:00 't Brook 1 Blauw Wit'62 2 33:60 2:6
Vr., 06.10.2023 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 3 49:60 2:6
Vr., 06.10.2023 21:00 Pipo Boys 1 A Jen Kirch 1 45:63 1:7
Vr., 10.11.2023 21:00 Eijsden 3 De Kokerel 1 41:55 2:6
Vr., 10.11.2023 21:00 Fratelli 2 De Bulldozers 1 61:56 5:3
5. Speeldag
Vr., 13.10.2023 21:00 A Jen Kirch 1 Eijsden 3 51:38 6:2
Vr., 13.10.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 Blauw Wit'62 3 64:35 8:0
Vr., 13.10.2023 21:00 De Bulldozers 1 De Poart 1 44:61 2:6
Vr., 13.10.2023 21:00 De Kokerel 1 't Brook 1 64:43 8:0
Vr., 13.10.2023 21:00 Fratelli 2 De Wolfjes 1 61:57 5:3
6. Speeldag
Vr., 20.10.2023 21:00 't Brook 1 A Jen Kirch 1 37:63 1:7
Vr., 20.10.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 De Kokerel 1 52:59 3:5
Vr., 20.10.2023 21:00 De Poart 1 Fratelli 2 61:54 6:2
Vr., 20.10.2023 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 2 48:60 2:6
Vr., 20.10.2023 21:00 Pipo Boys 1 De Bulldozers 1 57:56 3:5
7. Speeldag
Vr., 27.10.2023 21:00 A Jen Kirch 1 Blauw Wit'62 3 61:52 5:3
Vr., 27.10.2023 21:00 De Bulldozers 1 Eijsden 3 59:45 4:4
Vr., 27.10.2023 21:00 De Kokerel 1 Blauw Wit'62 2 54:50 6:2
Vr., 27.10.2023 21:00 De Poart 1 De Wolfjes 1 58:54 5:3
Vr., 27.10.2023 21:00 Fratelli 2 Pipo Boys 1 62:52 6:2
8. Speeldag
Vr., 03.11.2023 21:00 't Brook 1 De Bulldozers 1 46:53 3:5
Vr., 03.11.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 A Jen Kirch 1 50:57 4:4
Vr., 03.11.2023 21:00 De Wolfjes 1 De Kokerel 1 54:60 2:6
Vr., 03.11.2023 21:00 Eijsden 3 Fratelli 2 36:64 0:8
Vr., 03.11.2023 21:00 Pipo Boys 1 De Poart 1 61:40 6:2
9. Speeldag
Vr., 24.11.2023 21:00 A Jen Kirch 1 De Kokerel 1 64:43 8:0
Vr., 24.11.2023 21:00 De Bulldozers 1 Blauw Wit'62 3 64:38 8:0
Vr., 24.11.2023 21:00 Fratelli 2 't Brook 1 64:32 8:0
Vr., 24.11.2023 21:00 Pipo Boys 1 De Wolfjes 1 53:61 2:6
Vr., 05.04.2024 21:00 Eijsden 3 De Poart 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 01.12.2023 21:00 't Brook 1 De Poart 1 48:56 4:4
Vr., 01.12.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 De Bulldozers 1 49:57 4:4
Vr., 01.12.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 Fratelli 2 54:53 4:4
Vr., 01.12.2023 21:00 De Wolfjes 1 A Jen Kirch 1 48:53 4:4
Vr., 01.12.2023 21:00 Eijsden 3 Pipo Boys 1 42:56 2:6
11. Speeldag
Vr., 08.12.2023 21:00 De Bulldozers 1 De Kokerel 1 46:55 2:6
Vr., 08.12.2023 21:00 De Poart 1 Blauw Wit'62 3 54:53 4:4
Vr., 08.12.2023 21:00 Eijsden 3 De Wolfjes 1 44:51 2:6
Vr., 08.12.2023 21:00 Fratelli 2 Blauw Wit'62 2 60:50 5:3
Vr., 08.12.2023 21:00 Pipo Boys 1 't Brook 1 58:50 6:2
12. Speeldag
Vr., 05.01.2024 21:00 De Bulldozers 1 A Jen Kirch 1 58:57 4:4
Vr., 05.01.2024 21:00 De Poart 1 Blauw Wit'62 2 50:62 2:6
Vr., 05.01.2024 21:00 Eijsden 3 't Brook 1 57:49 4:4
Vr., 05.01.2024 21:00 Fratelli 2 De Kokerel 1 55:46 4:4
Vr., 05.01.2024 21:00 Pipo Boys 1 Blauw Wit'62 3 49:58 2:6
13. Speeldag
Vr., 12.01.2024 21:00 't Brook 1 De Wolfjes 1 60:49 5:3
Vr., 12.01.2024 21:00 A Jen Kirch 1 Fratelli 2 59:58 3:5
Vr., 12.01.2024 21:00 Blauw Wit'62 2 Pipo Boys 1 55:50 4:4
Vr., 12.01.2024 21:00 Blauw Wit'62 3 Eijsden 3 61:55 5:3
Vr., 12.01.2024 21:00 De Kokerel 1 De Poart 1 58:50 3:5
14. Speeldag
Vr., 26.01.2024 21:00 't Brook 1 Blauw Wit'62 3 60:42 6:2
Vr., 26.01.2024 21:00 De Wolfjes 1 De Bulldozers 1 48:59 2:6
Vr., 26.01.2024 21:00 Eijsden 3 Blauw Wit'62 2 35:64 0:8
Vr., 26.01.2024 21:00 Pipo Boys 1 De Kokerel 1 50:64 0:8
Vr., 02.02.2024 21:00 De Poart 1 A Jen Kirch 1 51:63 1:7
15. Speeldag
Vr., 02.02.2024 21:00 Blauw Wit'62 2 't Brook 1 64:32 8:0
Vr., 02.02.2024 21:00 Blauw Wit'62 3 De Wolfjes 1 49:53 5:3
Vr., 02.02.2024 21:00 De Bulldozers 1 Fratelli 2 54:61 3:5
Vr., 02.02.2024 21:00 De Kokerel 1 Eijsden 3 59:34 6:2
Vr., 05.04.2024 21:00 A Jen Kirch 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 23.02.2024 21:00 't Brook 1 De Kokerel 1 54:47 6:2
Vr., 23.02.2024 21:00 Blauw Wit'62 3 Blauw Wit'62 2 53:61 3:5
Vr., 23.02.2024 21:00 De Poart 1 De Bulldozers 1 48:54 4:4
Vr., 23.02.2024 21:00 De Wolfjes 1 Fratelli 2 59:51 5:3
Vr., 23.02.2024 21:00 Eijsden 3 A Jen Kirch 1 37:51 2:6
17. Speeldag
Vr., 08.03.2024 21:00 A Jen Kirch 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 08.03.2024 21:00 Blauw Wit'62 2 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 08.03.2024 21:00 De Bulldozers 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 08.03.2024 21:00 De Kokerel 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 08.03.2024 21:00 Fratelli 2 De Poart 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 15.03.2024 21:00 Blauw Wit'62 2 De Kokerel 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2024 21:00 Blauw Wit'62 3 A Jen Kirch 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2024 21:00 De Wolfjes 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2024 21:00 Eijsden 3 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2024 21:00 Pipo Boys 1 Fratelli 2 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 22.03.2024 21:00 A Jen Kirch 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 22.03.2024 21:00 De Bulldozers 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2024 21:00 De Kokerel 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2024 21:00 De Poart 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2024 21:00 Fratelli 2 Eijsden 3 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 12.04.2024 21:00 't Brook 1 Fratelli 2 _:_ _:_
Vr., 12.04.2024 21:00 Blauw Wit'62 3 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2024 21:00 De Kokerel 1 A Jen Kirch 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2024 21:00 De Poart 1 Eijsden 3 _:_ _:_
Vr., 12.04.2024 21:00 De Wolfjes 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 19.04.2024 21:00 A Jen Kirch 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2024 21:00 De Bulldozers 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2024 21:00 De Poart 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2024 21:00 Fratelli 2 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 19.04.2024 21:00 Pipo Boys 1 Eijsden 3 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 26.04.2024 21:00 't Brook 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 Blauw Wit'62 2 Fratelli 2 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 Blauw Wit'62 3 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 De Kokerel 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 26.04.2024 21:00 De Wolfjes 1 Eijsden 3 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…