Skip to main content

Teams > Fratelli 2

Fratelli 2

 
Speler
Bleijleven, Leon
3664
Boekhorst, Hans
518
Goffin, Jos
1019
Herk van, Theo
432
Labruzzo, Marcello
65283
Overdijk, Richard
901
Schroyen, Raymond
54838
Sintzen, Kai
70371
Sozanski, Nico
2335
Steegmans, Daniela
11060
Verhoeve, Nico
10059
Vromen, Tim
2411
 
Informationen
Vereniging: Fratelli
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
Aanspreekpunt: Daniela Steegmans, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
47:51 4:4
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
57:54 4:4
4 Vr., 10.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
61:56 5:3
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
61:57 5:3
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
54:61 2:6
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
62:52 6:2
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
64:36 8:0
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
64:32 8:0
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
53:54 4:4
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
60:50 5:3
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
55:46 4:4
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
58:59 5:3
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
61:54 5:3
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
51:59 3:5
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
62:52 6:2
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
56:52 5:3
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
64:12 8:0
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
54:43 4:4
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
63:52 7:1
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
64:40 8:0
2 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
54:62 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
53:56 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…