Speler > Ramaekers, Bryan

Ramaekers, Bryan

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24783
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018
Heren dubbel 54 115
2017-2018
ZOH Bokaal 29 147
2016-2017
Open 26 80
NTVB Challenger Ranking 3 53
Heren classic 17 187
2015-2016
Open 8 155
Mini master challenger 1 69
2014-2015
Open 13 254
2013-2014
Open 11 289
2012-2013
Open 7 174
Pro 55 79
2011-2012
Open 96 196
Pro 40 85
Semi-Pro 51 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 10 32
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 2 18
2016-2017
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 1 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 8 22
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 2 16
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 2 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 9 55
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 1 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 4 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 1 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 3 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 3 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 1 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 3 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 1 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 1 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 5 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 2 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 27 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 2 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 5 24
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 7 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 2 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 2 24
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 18 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 5 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 5 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 5 8
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 2 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 48 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 5 54
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 1 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 2 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 49 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 9 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 20 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 7 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 5 32
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 2 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 8 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 5 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 9 45
Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 20.12.2013 3 7
Dingus Heerlen Dingus poules Vr., 20.12.2013 1 13
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 17 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 18 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 3 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 10 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 5 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 1 42
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 4 10
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Enkel Vr., 21.06.2013 5 15
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 1 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 5 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 5 13
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 5 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 3 53
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 1 16
Blauw wit Eys-Wittem Pro Vr., 28.12.2012 6 11
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 9 24
Star Club Meerssen Pro dubbel Za., 14.04.2012 4 9
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 5 12
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Vr., 30.12.2011 9 12
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
Blauw Wit '62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
Blauw Wit '62 Ereklasse, Beker
Napoleon 1 Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A
2013-2014
Blauw Wit 1 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 2 Zomer competitie Poule 1
D'r Dikke Sjtee 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Smidter Boys 3 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2010-2011
Smidter Boys 2 ZOH Hoofdklasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Adriaansen, Jeffrey / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Winst
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Gelijkspel
07.02.2020
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Gelijkspel
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Hollanders, Sandy / Marquaire, Bas
Da Capo 1
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Meerakker van de, Wim / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
03.01.2020
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Visser de, Ton / Velthuizen, Wim
In de Vrie 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bakker, Willy / Willems, Victor
De Capucijn 2
Winst
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Winst
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Aruvaino, Henk / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
18.10.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Kesselaer, Huub / Bakker, Lejo
Oude Heide 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Wersch van, Thomas / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Fumagalli, Johnny / Pratillo, Biagio
D'r Druje Eck 1
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Bleijlevens, Jean / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Brouwers, Bjorn / Harenczyk, Rob
In de Vrie 1
Gelijkspel
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Vos, Wim / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Souren, Hasso / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Daemen, Niels / Kicken, Noel
De Jokers 1
Winst
22.02.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Gortges, Manfred / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Gelijkspel
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Franssen, Ricardo / Keijenberg, Ramon
A Gen Baan 1
Winst
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Dierks, Edi / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Schillings, Jurgen / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Peerboom, Roy / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Wersch van, Thomas / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Loomans, Armand / Dingena, Johan
't Lämke 1
Winst
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Wersch van, Thomas / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Jongen, Kay / Jongen, Bas Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Boersma, Maurice / Klunder, Roger Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Ramzan, Sufiyan / Dharampal, Vikash Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelijkspel
25.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Vanhingel, Herman / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Bleijlevens, Jean / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Bekker 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Velthuis, Ben / Theeuwen, Cliff
A Gen Baan 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Starren, Elroy / Habets, Henk
De Hakkers 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Ramaekers, Bryan / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Hendriks, Jos / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Crombach, Daniël / Karzick, Jurgen
D'r Prick 1
Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
11. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
8. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
5. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Woug van de, Willy / Daenen, Alex Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Klunder, Roger / Boersma, Maurice Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Ramaekers, Bryan / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Gouders, Freddy / Vandrey, Bernd
D'r Koffereck 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bartels, Sydney / Vincken, Timothy
De Kroeg 1
Gelijkspel
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bremmers, Jo / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Stitzinger-Janssen, Resy / Venne, van der, Astrid
De Kokerel 1
Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Dijk van, Ricky / Jongen, Kay
De Bekker 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Ramaekers, Bryan / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Bleus, Danny / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Bleijlevens, Jean / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
20.10.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Ramaekers, Bryan / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Ramaekers, Bryan / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Dautzenberg, Leon / Gortges, Manfred
D'r Prick 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Ramaekers, Bryan / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Fumagalli, Johnny / Gouders, Freddy
D'r Koffereck 1
Winst
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bremmers, Jo / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Bakker, Willy / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Vaessen, Peter / Ramaekers, Bryan
De Bekker 1
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Verlies
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
De Bekker 1
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
Finale Hoofdronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Starren, Elroy / Meijers, Patrick Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
Halve finale Hoofdronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
Kwart finale Hoofdronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Vincken, Harry / Jans, Arie Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
11. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Visser de, Ton / Peijnenburg, Patrick Gelijkspel
03.02.2017
3e NTVB challenger
9. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Pauly, Jeroen / Verpoort, Gus Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
8. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
7. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
6. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Vincken, Vincent / Franssen, Fer Gelijkspel
03.02.2017
3e NTVB challenger
5. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
4. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Gelissen, Michelle / Starren, Amber Gelijkspel
03.02.2017
3e NTVB challenger
3. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Starren, Elroy / Meijers, Patrick Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
2. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Klunder, Roger / Ubachs, Junior Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
1. Ronde Voorronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Vincken, Harry / Jans, Arie Winst
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan
De Bekker 1
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
Napoleon
Winst
07.01.2017
De Kroeg
5. Ronde Extra ronde
Klunder, Roger / Ramaekers, Bryan Bartels, Sydney / Vincken, Timothy Winst
07.01.2017
De Kroeg
3. Ronde Extra ronde
Klunder, Roger / Ramaekers, Bryan Labruzzo, Marcello / Berben, Vivian Winst
07.01.2017
De Kroeg
Kwart finale Hoofdronde
Klunder, Roger / Ramaekers, Bryan Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
07.01.2017
De Kroeg
2. Ronde Extra ronde
Klunder, Roger / Ramaekers, Bryan Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
07.01.2017
De Kroeg
1. Ronde Extra ronde
Klunder, Roger / Ramaekers, Bryan Janssen, Jack / Bleus, Danny Verlies
07.01.2017
De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Klunder, Roger / Ramaekers, Bryan Janssen, Jack / Bleus, Danny Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
8. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Woug van de, Willy / Moonen, Jordy Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
7. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Stevens, Richard / Moenen, Bianca Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
6. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Biermans, Niels / Kollard, Kristy Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
4. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Dijk van, Steven / Bruystens, Theo Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
3. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Meijers, Tom / Klaassens, Mandy Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
2. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Stevens, Richard / Moenen, Bianca Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
2. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Gielis, Chris / Frols, Mark Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
1. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Stevens, Richard / Moenen, Bianca Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)