Skip to main content

Speler > Schillings, Jurgen

Schillings, Jurgen

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: DAT Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 148
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
DAT Boys 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2022-2023
DAT Boys 1 ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2021-2022
DAT Boys 1 ZOH 1e Klasse, ZOH Beker
2020-2021
DAT Boys 1 ZOH 1e klasse
2019-2020
DAT Boys 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
DAT Boys 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
2013-2014
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker
2012-2013
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
DAT Boys 1 Topklasse A
2010-2011
DAT Boys 1 Overgangs klasse
2009-2010
DAT Boys 1 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
17.05.2024
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Ropers, Gene / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Ricky's Pub 2
Winst
10.05.2024
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Ropers, Gene / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Janssen, Pascal / Meijers, Guij
De Jokers 1
Gelijkspel
19.04.2024
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Schillings, Jurgen / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
Ricky's Pub 2
Winst
29.03.2024
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Schillings, Jurgen / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Keularts, Peter / Theeuwen, Jelle
Im Weissen Rossl 1
Winst
22.03.2024
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Ropers, Gene / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Heuser, Tobias / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
08.03.2024
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Vaessens, Jim / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Seuren, Dave / Weller, Mike
Eijsden 2
Verlies
23.02.2024
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Schillings, Jurgen / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Packbeers, Wim / Wenders, Math
Galouppe 1
Winst
02.02.2024
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Schillings, Jurgen / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Dingena, Marcel / Martinali, Jeffrey
Boskai 3
Winst
Meer …