Speler > Dingena, Johan

Dingena, Johan

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: 't Lämke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1526
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 37 147
2009-2010
Open 40 180
Rookies 4 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 1e Klasse Za., 29.12.2018 3 4
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 10 51
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 17 24
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 31 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
't Lämke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
't Lämke 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
't Lämke 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
't Lämke 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
't Lamke 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
't Lämke 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Lamke Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule C, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
2014-2015
Lamke Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse
`t Lamke Zomercompetitie Poule B
2013-2014
Lamke 1 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B2
2012-2013
Lamke 1 1A, Beker
Lamke Beker eerste klasse
2011-2012
Lamke 1 Topklasse A
2010-2011
Lamke 1A
2009-2010
In De Bastion 2 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.06.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Gelijkspel
03.06.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Bemelmans, Donee / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Haan, John / Max, Joep
De Bulldozers 1
Winst
13.05.2022
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Dingena, Johan / Loomans, Armand
't Lämke 1
Lahaije, Johan / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
06.05.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Verlies
29.04.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Aarts, Philip / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
22.04.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Winst
08.04.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Bucks, Hans / Hardy, Rick
The Eagles 1
Verlies
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)