Speler > Jongen, Bas

Jongen, Bas

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24825
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2022
Heren dubbel 1 49
2020-2021
Heren dubbel 27 96
Heren classic 17 74
Heren enkel 7 33
2019
Heren dubbel 7 121
2018
Heren dubbel 33 115
2017-2018
Heren 4 58
ZOH Bokaal 19 147
2016-2017
Open 8 80
Heren 20 118
NTVB Challenger Ranking 2 53
Heren classic 2 187
2015-2016
Open 65 155
Pro 7 64
Mini master challenger 2 69
2014-2015
Open 19 254
Pro 43 123
2013-2014
Open 67 289
Pro 25 152
2012-2013
Open 53 174
2011-2012
Open 68 196
Pro 53 85
Semi-Pro 80 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2022
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 1 28
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Open Vr., 15.04.2022 1 3
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 3 34
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 3 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 6 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 6 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 7 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 22 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 25 45
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 3 4
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Hoofdklasse Vr., 29.11.2019 1 2
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 2 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 7 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 14 44
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 1 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 1 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 1 25
2018-2019
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Hoofdklasse Vr., 30.11.2018 1 3
2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 12 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 13 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 5 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 1 19
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 2 31
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Hoofdklasse Vr., 08.12.2017 2 3
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 18 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 3 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 3 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 5 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 8 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 10 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 1 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 3 30
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 1 14
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 3 16
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 1 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 1 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 2 22
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 2 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 1 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 9 32
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 17 45
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 4 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 5 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 9 62
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 1 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 4 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 1 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 7 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 1 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 11 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 2 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 3 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 1 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 1 11
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 2 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 5 24
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 37 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 36
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 4 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 5 24
TVC d'r Bok Heerlen Pro Dubbel Za., 14.03.2015 4 9
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 2 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 5 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 13 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 56 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 3 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 47 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 9 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 20 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 11 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
de Trim de Trim Bourgogne Pro Dubbel Za., 15.03.2014 9 12
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 15 69
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 17 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 5 14
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 5 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 9 53
2011-2012
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Vr., 30.12.2011 9 12
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
de Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
TFC Kickerheadz SBN Eerste klasse
2014-2015
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
Napoleon 1 Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 2 Zomer competitie Poule 1
Smidter Boys-1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Smidter Boys 3 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas Hermans, Twan Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas Van Der Meer, Anne Jan Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Dost, Mark Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Visser, de, Joris Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Krop, Jeffrey Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Camp op den, Shem Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas Chamuleau, Raoul Winst
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Boskai 1
Gelijkspel
03.06.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Bakker, Willy / Roberts, Iwan
Boskai 2
Winst
13.05.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Souren, Hasso / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
13.05.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
08.04.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Reiners, Sven / Coenen, Davy
Heukske 1
Winst
18.03.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Schmitz, Wiel / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Jim / Conjour, Thei
De Bekker 1
Winst
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)