Teams > 't Heukske 1

't Heukske 1

 
Speler
Ben van der, Pascal
5626
Camp op den, Shem
1693
Camp op den, Tim
5204
Gobbels, Rob
6768
Koch, Manfred
23741
Lemmens, Jim
7706
Nijsten, Pascal
2913
Rouschop, Hans
202
Sijben, John
5605
Slegers, Luvic
2228
Smeets, Eric
5024
Ubachs, Junior
2113
 
Informatie
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Smidter Boys 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
60:51 4:4
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
53:54 4:4
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
MFC 't Raodhoes
Topper2000
64:47 8:0
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
63:45 7:1
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Fauquemont 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
62:55 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Komiek 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
56:59 3:5
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
64:30 8:0
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Trefpunt 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
63:45 7:1
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Rode Ridder 1
Café In de Vrie
Topper2000
58:52 5:3
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
59:48 6:2
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Tepke 1
Café 't Tepke
Topper2000
62:40 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
53:60 2:6
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
55:57 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Smidter Boys 1
Café De Ouwe Leemkoel
Topper2000
63:41 7:1
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
51:58 2:6
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Cafe Sport
Topper2000
60:44 6:2
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Café Wetzels
Topper2000
63:53 7:1
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fauquemont 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
61:50 6:2
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Topper2000
56:43 5:3
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
53:45 6:2
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Trefpunt 1
Café 'T Trefpunt
Topper2000
57:41 6:2
22 Vr., 26.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Rode Ridder 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
59:51 6:2
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
61:52 5:3
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
61:41 6:2
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
49:61 2:6
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
62:43 6:2
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
64:34 8:0
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
49:50 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
54:57 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)