Teams > Smidter Boys 1

Smidter Boys 1

 
Speler
Brinkhoff, Roger
52766
Budie, Marcel
65258
Can van, Joost
53660
Crombach, Jeroen
65055
Franssen, Bjorn
53017
Franssen, Jo
23545
Groll, Jens
65015
Knops, Andre
54216
Peltzer, Jan
53956
Ritzen, Harry
65008
Vanhommerig, Frank
53326
Voncken, Frans
65075
Vonken, Wim
65554
 
Informationen
Vereniging: Smidter Boys
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Heukske 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
51:60 4:4
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1

Topper2000
61:36 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Fauquemont 1

Topper2000
34:58 3:5
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Komiek 1

Topper2000
51:54 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
27:64 0:8
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Trefpunt 1

Topper2000
57:54 5:3
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Rode Ridder 1
Café In de Vrie
Topper2000
31:64 0:8
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1

Topper2000
42:58 2:6
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Tepke 1
Café 't Tepke
Topper2000
40:64 0:8
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1

Topper2000
37:53 2:6
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
58:50 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Topper2000
0:64 0:8
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1

Topper2000
33:64 0:8
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Heukske 1

Topper2000
41:63 1:7
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1

Topper2000
44:62 2:6
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fauquemont 1

Topper2000
41:63 1:7
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Topper2000
23:64 0:8
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1

Topper2000
44:53 4:4
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Trefpunt 1

Topper2000
56:57 6:2
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Rode Ridder 1

Topper2000
50:51 4:4
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
48:59 2:6
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1

Topper2000
54:58 4:4
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
46:58 4:4
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1

Topper2000
58:51 5:3
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2

Topper2000
49:57 3:5
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
58:45 5:3
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1

Topper2000
59:50 6:2
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
A Gen Baan 1

Topper2000
0:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Topper2000
62:46 6:2
3 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Vrijlot

Topper2000
64:0 8:0
Kwart finale Vr., 03.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
33:64 0:8
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)