Teams > Pipo Boys 1

Pipo Boys 1

 
Speler
Albers, Bert
65197
Boogaart, van den, Jan
70179
Eggen, Bert
21043
Fransen, Antwan
51593
Hertogs, Loed
54329
Hoeksma, Hein
52061
Kazmierczak, Jean
51646
Ploumen, Luuk
54780
Smeets, Michel
54625
Surma, Joep
50393
 
Informationen
Vereniging: Pipo Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker Overgangsklasse
 
Wed. ZOH Overgangsklasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Café Wetzels
Topper2000
48:62 2:6
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Fauquemont 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
45:62 2:6
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Topper2000
43:57 2:6
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
58:50 5:3
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Trefpunt 1
Café 'T Trefpunt
Topper2000
42:64 0:8
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Rode Ridder 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
40:58 2:6
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
45:61 2:6
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
58:44 5:3
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
42:51 3:5
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Cafe Sport
Topper2000
59:55 5:3
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Smidter Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
50:58 2:6
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
37:59 2:6
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Heukske 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
57:55 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
37:56 2:6
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fauquemont 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
44:61 2:6
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Komiek 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
43:64 0:8
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
45:55 3:5
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Trefpunt 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
59:55 5:3
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Rode Ridder 1
Café In de Vrie
Topper2000
35:63 1:7
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
55:44 6:2
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Tepke 1
Café 't Tepke
Topper2000
57:37 4:4
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
49:51 6:2
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
59:54 5:3
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Smidter Boys 1
Café De Ouwe Leemkoel
Topper2000
51:58 3:5
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
63:34 7:1
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Heukske 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
43:62 2:6
 
Wed. ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Smidter Boys 1
Café De Ouwe Leemkoel
Topper2000
50:59 2:6
 
Wed. ZOH Beker Overgangsklasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Cafe Sport
Topper2000
44:45 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)