Teams > De Wolfjes 1

De Wolfjes 1

 
Speler
Bergwanger, Walter
54590
Bruystens, Theo
50381
Buccella, Claudio
53667
Glezer, Marcel
51229
Karzick, Jurgen
54592
Koch, Wiel
53284
Lange, Klaus
54591
Niels, John
50380
Schiffers, Fer
50378
Smeets, Angela
54923
Smeets, Ludwig
53951
Verboeket, Patrick
54924
Vlecken, Kim
53839
 
Informationen
Vereniging: De Wolfjes
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Aanspreekpunt: Patrick Verboeket, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vertegenwoordiging: Patrick Verboeket, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse B
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 30.08.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
50:47 4:4
2 Vr., 06.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
60:58 4:4
3 Vr., 13.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
61:52 5:3
4 Vr., 20.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
60:54 4:4
5 Vr., 27.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
60:49 6:2
6 Vr., 04.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
57:56 2:6
7 Vr., 25.10.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
63:46 7:1
8 Vr., 01.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
58:47 6:2
9 Vr., 08.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
52:51 4:4
10 Vr., 15.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
59:56 5:3
11 Vr., 22.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
61:44 5:3
12 Vr., 06.12.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
60:50 5:3
13 Vr., 13.12.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
46:60 2:6
14 Vr., 03.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
55:61 3:5
15 Vr., 10.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
48:54 4:4
16 Vr., 17.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden-Limburg
Topper2000
45:53 4:4
17 Vr., 31.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
39:60 2:6
18 Vr., 07.02.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
55:36 6:2
19 Vr., 14.02.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
55:57 4:4
20 Vr., 06.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
41:51 4:4
21 Vr., 13.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
22 Vr., 20.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
23 Vr., 27.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
24 Vr., 03.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
25 Vr., 17.04.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Schinvelderstraat 3, 6441TE Brunssum-Limburg
Topper2000
26 Vr., 24.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 11.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Vrijlot
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
64:0 8:0
2 Vr., 24.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
49:54 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 28.02.2020 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
37:64 0:8
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)