Teams > Blauw Wit'62 3

Blauw Wit'62 3

 
Speler
Brinkhoff, Pascal
11054
Duckers, Marco
7225
Frissen, Hub
51889
Gilissen, Pascal
53376
Jansen, Ger
51290
Laar van, Cyriel
53051
Meessen, Klaudia
54943
Meessen, Robert
54944
Peters, Roger
53582
Quaedvlieg, Shane
54063
Seroo, Cindy
54945
Vluggen, Damiano
53083
Wolters, Louis
232
 
Informationen
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Aanspreekpunt: Hub Frissen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse B
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 30.08.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
45:60 3:5
2 Vr., 06.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
55:52 4:4
3 Vr., 18.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
50:58 3:5
4 Vr., 20.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
44:59 2:6
5 Vr., 27.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
45:60 2:6
6 Vr., 04.10.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
57:43 6:2
7 Vr., 25.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
57:51 4:4
8 Vr., 01.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
51:60 3:5
9 Vr., 08.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
51:52 4:4
10 Vr., 15.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
54:48 6:2
11 Vr., 22.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
64:43 8:0
12 Vr., 06.12.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
55:34 6:2
13 Vr., 13.12.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
61:49 5:3
14 Vr., 03.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
48:62 2:6
15 Vr., 10.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
57:54 4:4
16 Vr., 17.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Schinvelderstraat 3, 6441TE Brunssum-Limburg
Topper2000
50:62 2:6
17 Vr., 31.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
49:49 4:4
18 Vr., 07.02.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
53:54 2:6
19 Vr., 14.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
49:62 2:6
20 Vr., 06.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden-Limburg
Topper2000
62:51 6:2
21 Vr., 13.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
22 Vr., 20.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
23 Vr., 27.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
24 Vr., 03.04.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
25 Vr., 17.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
26 Vr., 24.04.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 11.10.2019 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Ganzenweide 38, 6413GG Heerlen-Limburg
Topper2000
64:9 8:0
2 Vr., 24.01.2020 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
37:55 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 28.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
64:37 8:0
3 Vr., 01.05.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Kroeg 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)