Teams > De Sport 1

De Sport 1

 
Speler
Abrahams, Maurice
65289
Amrani, Achmed
24446
Boels, Arend
24429
Cruts, Roger
381
Eulink, Albertus
24428
Eulink, Eugenie
24539
Geurts, Goswin
52201
Leenders, Samantha
70186
Mulder, Ricardo
70217
Peeters, Andy
65081
Peeters, Ruud
65138
Schoonens, Peter
20730
Wijlaars, Martin
24396
Zee van der, Danny
54220
 
Informatie
Vereniging: De Sport
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH 2e klasse A
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 2e klasse A
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Star Club 1
Café De Sport
Topper2000
40:55 2:6
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Topper2000
48:47 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 2
Café De Sport
Topper2000
64:21 8:0
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Topper2000
37:55 3:5
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Graefke 1
Café De Sport
Topper2000
63:39 7:1
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 3
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
62:41 6:2
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 2
Café De Sport
Topper2000
50:50 4:4
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Topper2000
53:61 3:5
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Carboon 1
Café De Sport
Topper2000
64:35 8:0
10 Vr., 29.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
57:39 6:2
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café De Sport
Topper2000
59:30 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Topper2000
47:63 1:7
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Café De Sport
Topper2000
64:17 8:0
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Star Club 1
Café Star Club
Topper2000
38:64 0:8
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café De Sport
Topper2000
63:41 7:1
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
24:63 1:7
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café De Sport
Topper2000
54:63 1:7
18 Vr., 26.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Topper2000
0:64 0:8
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 3
Café De Sport
Topper2000
58:42 6:2
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
49:54 5:3
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café De Sport
Topper2000
49:61 3:5
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Topper2000
64:33 8:0
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Bouwerwei 1
Café De Sport
Topper2000
63:39 7:1
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 2
Café d’r Koffereck
Topper2000
27:64 0:8
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café De Sport
Topper2000
53:49 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Topper2000
48:37 6:2
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café De Sport
Topper2000
63:47 7:1
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Straotsje 1
Café ut Straotsje
Topper2000
34:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Topper2000
0:64 0:8
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)