Teams > White Horse 2

White Horse 2

 
Speler
Berk, van den, Richard
65429
Beumers, Stef
65380
Bongers, Robin
1612
Frijns, Vivian
649
Goessens, Renate
749
Heuvel van de, Bert
1331
Heuvel van den, Dave
5693
Klippert, Desiree
70153
Magermans, Donny
70197
Schroen, Dave
1598
Thimister, Roy
2144
Wintjens, Ben
70164
Wolters, Roel
11092
 
Informationen
Vereniging: White Horse
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 2e klasse
 
Wedstrijden ZOH 2e klasse A
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 2
Café d’r Koffereck
Topper2000
40:64 0:8
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
53:44 4:4
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Sport 1
Café De Sport
Topper2000
21:64 0:8
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Star Club 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
41:62 2:6
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Topper2000
47:49 5:3
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Topper2000
48:31 6:2
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
26:64 0:8
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Topper2000
59:47 6:2
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 3
Café De Greune Mèrt
Topper2000
57:47 4:4
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
38:64 0:8
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café De Greune Mèrt
Topper2000
30:64 0:8
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Topper2000
61:32 6:2
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Bouwerwei 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
49:52 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
60:53 5:3
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Topper2000
52:56 3:5
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Sport 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
63:24 7:1
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Star Club 1
Café Star Club
Topper2000
22:64 0:8
18 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café De Greune Mèrt
Topper2000
44:40 4:4
19 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Café De Greune Mèrt
Topper2000
64:27 8:0
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Topper2000
42:64 0:8
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Graefke 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
40:50 4:4
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 3
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
36:57 2:6
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
36:60 2:6
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Topper2000
27:64 0:8
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Carboon 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
64:22 8:0
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
58:52 6:2
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
28:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
53:48 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)