Speler > Arts, Cristian |
---|
Arts, Cristian |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 182 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2012-2013 | ||
Open | 144 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Semi-Pro | 51 | 103 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Pro | 17 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 9 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Za., 17.12.2011 | 5 | 12 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Rookies | Za., 23.04.2011 | 9 | 16 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 16 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 15 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 3 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Capucijn 1 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
2014-2015 | |
Op de Bosch | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Op de Bosch 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Da Capo 2 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
Da Capo 2 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Da Capo 2 | 1A |
2009-2010 | |
Star club 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Mertens, Ralf
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Leonard, Chris
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Meijers, Guij
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Bisscheroux, Jos
/ Theeuwen, Marvin Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Arts, Roger
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Arts, Cristian
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Jacquemont, Jos
/ Keularts, Peter Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Zanders, Peter
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Pereboom, Herman
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Meessen, Alexander
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Linden van de, Rob
/ Otten, Thijs De Poart 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Otten, Thijs
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Vanhommerig, Marcel
/ Keularts, Peter Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Sassen, Roland
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Thorissen, Jack
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Roberts, Joel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Fraats, Farri
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Driessen, Roger
/ Otten, Thijs De Poart 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Maesen, Milan
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Vanaschen, Mario
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Franssen, Fer
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dassen, Marc De Capucijn 3 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Fraiquin, Jack
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Gelijkspel |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Calvia, Angelo De Capucijn 2 |
Wouters, Maurice
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Hermans, Rene
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Poelmans, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Strikker, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Dassen, Guillaume
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Peters, Youri
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Lambertus, Han
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Somers, Robert
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Koch, Huub
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Schoppink, Paul
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Larik, Floortje
/ Gielis, Chris Dingus 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy De Capucijn 1 |
Bremmers, Jo
/ Vestjens, Raymond Oude Heide 1 |
Winst |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Vroomen, Jan
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan |
Verlies |
17.02.2017 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Willems, Victor De Capucijn 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo |
Verlies |
20.01.2017 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Lahaye, Damond
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Verlies |
09.12.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Schillings, Jurgen
/ Vanhingel, Herman 't Straotsje 1 |
Verlies |
02.12.2016 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Bogaert van, Frans
/ Remmers, Frens Proosd |
Gelijkspel |
04.11.2016 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Eerens, Patrick
/ Lejeune, John Op de Bosch |
Verlies |
14.10.2016 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan |
Verlies |
07.10.2016 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy De Capucijn 1 |
Wenders, Dennis
/ Weijer van de, Hans Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
16.09.2016 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Willems, Victor
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Hooren van, Paul
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Winst |
09.09.2016 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Lahaye, Damond
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Verlies |
05.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 8. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy Capucijn 1 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Da Capo |
Gelijkspel |
05.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 8. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy Capucijn 1 |
Hollanders, Jo
/ Hollanders, Sandy Da Capo |
Verlies |
05.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 8. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy Capucijn 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Stitzinger, Louis Da Capo |
Verlies |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 6. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy Capucijn 1 |
Franssen, Ricardo
/ Frijns, Ralf Tvc a Gen Baan |
Verlies |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 6. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy Capucijn 1 |
Habets, Ivo
/ Hermans, Harley Tvc a Gen Baan |
Winst |
22.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 6. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Bakker, Willy Capucijn 1 |
Abels, Twan
/ Bemelmans, Donee Tvc a Gen Baan |
Winst |
03.06.2016 NTVB Beker OV Klasse 4. Ronde |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Biermans, Andre
/ Odekerken, Lor Tepke |
Winst |
27.05.2016 NTVB Beker OV Klasse 3. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Bremmers, Ger
/ Baggen, Donny The Eagles |
Verlies |
20.05.2016 NTVB Beker Algemeen 2. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |