Speler > Eerens, Mitch

Eerens, Mitch

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: Cafe de Spech - Foosball
De Hakkers
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 9200
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2022
Heren dubbel 14 77
Heren enkel 6 35
2020-2021
Heren dubbel 25 96
Heren classic 22 74
Heren enkel 22 33
2019
Heren dubbel 43 121
2014-2015
Open 73 254
Pro 23 123
2013-2014
Open 27 289
Pro 31 152
2009-2010
Open 67 180
Semi-Pro 21 40
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Mixed Dubbel Za., 24.09.2022 7 10
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 8 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 5 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 5 29
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Overgangsklasse Vr., 15.04.2022 3 3
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 7 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Mixed Dubbel Zo., 10.10.2021 6 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 7 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 9 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 17 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 30 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 11 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 16 37
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 5 17
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys Overgangsklasse Vr., 27.12.2019 1 3
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 27 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 12 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 22 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 4 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 6 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 9 22
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 15 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 13 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 7 9
2018-2019
Bondskoppeltoernooi Landgraaf 1e Klasse Vr., 30.11.2018 1 3
2014-2015
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 3 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 2 19
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 36 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 3 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 3 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 9 17
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 27 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 54 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 5 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 2 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 25 46
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Eerste klasse Vr., 02.04.2010 20 27
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Eerste klasse Vr., 13.11.2009 9 19
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Foosworks Euregio SBZL
2022
De Hakkers NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
Ut Helke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
't Tonneke 1 ZOH Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Tonneke ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse
't Straotsje 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2
2016-2017
Dolomiet ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
De Dolomiet 1 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
Dolomiet Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2013-2014
Dolomiet 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule A, Challenge Cup poule B3
2012-2013
Don Bosco 1 2A, Beker
Don Bosco Beker tweede klasse
2011-2012
Don Bosco 1 2A
2010-2011
Don Bosco 1 1B
2009-2010
Don Bosco 1 1A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Eerens, Mitch
De Hakkers
Bodden, Sebastian
Foosworks Euregio II
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Eerens, Mitch
De Hakkers
Hermans, Twan
Ricky's Pub
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
3. Speeldag
Eerens, Mitch
De Hakkers
Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
2. Speeldag
Eerens, Mitch
De Hakkers
Visser, de, Joris
MWDBO
Gelijkspel
13.10.2022
SBZL
9. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Dost, Mark
De Bekker
Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Kwart finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Winters, Sander Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Achtste finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Csiszer, Szabolcs Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Hermans, Twan Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
6. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Graaf, de, Wesley Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Meentz, Devin Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Jongen, Bas Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Bhattoe, Vijay Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Dijk van, Steven Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Winters, Sander Winst
04.08.2022
SBZL
7. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Mertens, Jordy
De Choufkes
Winst
27.07.2022
SBZL
6. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
16.06.2022
SBZL
5. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
19.05.2022
SBZL
4. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Czako, Gabor
Carboon
Winst
14.04.2022
SBZL
2. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Struyf, Johan
De Choufkes
Winst
24.03.2022
SBZL
1. Speeldag
Eerens, Mitch
De Spechvogels
Goffin, Jos
Old Stars
Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Zestiende finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Kerkhof, van de, Rens Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Krop, Jeffrey Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Van Der Meer, Anne Jan Verlies
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin
Boem Kartoffels
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Habets, Henk Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Krop, Jeffrey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Otten-Kerkhof, Tessa Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Hoffmann, Markus Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Graaf, de, Sjon Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Eenbergen, Ton Winst
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Verlies
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
18.11.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Wasbauer, Johnny / Kortenray, Hubert
Boskai 1
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers
Bodden, Daniel / Kocpinar, Erol
Foosworks Euregio II
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Eerens, Mitch / Senden, Piet
De Hakkers
Hermans, Twan / Starren, Amber
Ricky's Pub
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
3. Speeldag
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
2. Speeldag
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem
MWDBO
Gelijkspel
04.11.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Aruvaino, Henk / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
21.10.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
14.10.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Habets, Henk / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Senden, Jim / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Winst
13.10.2022
SBZL
9. Speeldag
Franssen, Fer / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Verlies
13.10.2022
SBZL
9. Speeldag
Coenen, Danilo / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Dost, Mark / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Achtste finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
6. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Spierings, Arnando / Neerven, van, Jeroen Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Czako, Andras / Dijk van, Steven Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Verlies
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Klunder, Roger / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Moenen, Jose / Stitzinger, Frank
De Komiek 1
Winst
04.08.2022
SBZL
7. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Huybrechts, Wendy / Struyf, Johan
De Choufkes
Verlies
04.08.2022
SBZL
7. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Huybrechts, Wendy / Struyf, Johan
De Choufkes
Winst
04.08.2022
SBZL
7. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Slegers, Yannick / Struyf, Johan
De Choufkes
Verlies
27.07.2022
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
27.07.2022
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Verlies
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Winst
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Verlies
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Winst
16.06.2022
SBZL
5. Speeldag
Hoffmann, Markus / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Meurmans, Jimmy / Theys, Ronny
Team Limburg
Verlies
16.06.2022
SBZL
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Franssen, Fer
De Spechvogels
Meurmans, Jimmy / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
10.06.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Eerens, Mitch / Hataney, Servio
Ut Helke 1
Essers, Maurice / Reumerman, Michel
De Bulldozers 1
Winst
27.05.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lahaye, Damond / Eerens, Mitch
Ut Helke 1
Dijk van, Ricky / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Winst
19.05.2022
SBZL
4. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
De Spechvogels
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
De Bekker
Verlies
19.05.2022
SBZL
4. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Mordant, Danielle / Starren, Amber
De Bekker
Winst
13.05.2022
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lahaye, Damond / Eerens, Mitch
Ut Helke 1
Houben, Michael / Verheijden, Wesley
De Bekker 2
Gelijkspel
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Bardoul, Davy / Czako, Andras
Carboon
Winst
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon
Winst
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Czako, Andras / Willekes, Andre
Carboon
Winst
14.04.2022
SBZL
2. Speeldag
Hoffmann, Markus / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Eeraerts, Jaimy / Struyf, Johan
De Choufkes
Winst
14.04.2022
SBZL
2. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Eeraerts, Jaimy / Keppens, Lynn
De Choufkes
Winst
08.04.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Bruijnen, Sjaak / Eerens, Mitch
Ut Helke 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Winst
25.03.2022
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
Ut Helke 1
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Winst
24.03.2022
SBZL
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Senden, Piet / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
24.03.2022
SBZL
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
24.03.2022
SBZL
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Goffin, Jos / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
18.03.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
Ut Helke 1
Bruijnen, Fred / Stitzinger, Frank
Da Capo 1
Winst
11.03.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
Ut Helke 1
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Hanssen, Rick / Starren, Amber Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Pröpper, Jochen / Bos, Wouter Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Hanssen, Rick / Starren, Amber Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Eerens, Mitch / Schenk, Emiel
Ut Helke 1
Muijs, Danielle / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Winst
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Eerens, Mitch / Hataney, Eugene
Ut Helke 1
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Gelijkspel
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Eerens, Mitch Mordant, Danielle / Starren, Elroy Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Eerens, Mitch Otten-Kerkhof, Tessa / Winters, Sander Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Spierings, Arnando / Neerven, van, Jeroen Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Van Der Meer, Anne Jan / Krop, Jeffrey Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Franssen, Fer / Meentz, Devin Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Neerven, van, Jeroen / Spierings, Arnando Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Neefs, Tim / Eliaerts, Randy Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Camp op den, Shem / Gelissen, Michelle Winst
25.07.2020
Tilburg Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
25.07.2020
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Starren, Elroy / Habets, Henk Verlies
25.07.2020
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Loonen, Roel / Velthuizen, Wim Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Mertens, Jordy / Bardoul, Davy Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Jansen, Danny / Ubachs, Junior Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Loonen, Roel / Weijzen, Ben Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Aelmans, Ralf / Moonen, Mike
A Gen Baan 1
Gelijkspel
14.02.2020
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Caldenborgh, van, Chris / Eerens, Mitch
't Tonneke
Schmitz, Sven / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin
Boem Kartoffels
Verlies
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Keppens, Lynn / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Maessen, Dennie / Eerens, Mitch
't Tonneke
Penders, Yvonne / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Verlies
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
De Komiek 1
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Allard, Niko / Boons, Bennet
Team Limburg
Verlies
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Hataney, Eugene / Eerens, Mitch
't Tonneke
Vrancken, Guy / Woug van de, Willy
Da Capo 1
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Franssen, Fer / Spijkers, John Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Jongen, Kay / Nowottka, Tim Verlies
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Meurmans, Johnnie / Allard, Niko
Team Limburg
Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Biermans, Yves / Dost, Mark Verlies
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Maessen, Dennie / Eerens, Mitch
't Tonneke
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Gelijkspel
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Misotten, Nele / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)