Speler > Hardy, Rick |
---|
Hardy, Rick |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
The Eagles |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54631 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 130 | 160 |
2022 | ||
Heren dubbel | 57 | 82 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
2014-2015 | ||
Open | 73 | 254 |
Semi-Pro | 7 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 20 | 152 |
Semi-Pro | 87 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 16 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 27 | 33 |
2022 | |||||
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 14.05.2022 | 9 | 28 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 47 | 51 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 8 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 24 |
White Horse | Eijsden | Semi Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 1 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 74 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 34 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 17 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 9 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 9 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 33 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 23 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 3 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 9 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 11 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 20 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 15 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 40 |
White Horse | White Horse | Pro dubbel | Za., 12.04.2014 | 1 | 17 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 33 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 33 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Semi Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 16 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 9 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Semi Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 2 | 13 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | Kwalificatie | Vr., 21.02.2014 | 2 | 14 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | A-Ronde | Vr., 21.02.2014 | 2 | 8 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 63 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 38 | 92 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
The Eagles 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
The Eagles 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
De Kroeg 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2015-2016 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
't Flaterke | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Flaterke | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
t Flaterke | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
t Flaterke | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
t Flaterke 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Habets, Berry
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Hacking, Xavier
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Feller, Richard
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Ricky's Pub 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Feller, Richard
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Gelijkspel |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Habets, Berry
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Ropers, Gene
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hardy, Rick
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Moonen, Jordy
/ Bakker, Sjaak De Kroeg 1 |
Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Franssen, Jo / Baars, Bernd | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Graaf, de, Sjon / Gobbels, Rob | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gielis, Chris
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Gelijkspel |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Hardy, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde | Krijgsman, Rens / van der Plas, Martin | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Hardy, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde | Dijk van, Steven / Czako, Andras | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Hardy, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde | Kleinveldus, Danny / Andelhofs, Joel | Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Hardy, Rick
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Theeuwen, Marvin
/ Bisscheroux, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Franiczek, Wiel
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Wijers, Jos
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Zelissen, Sonny
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Bergman, Pieter
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Gelijkspel |
24.02.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Feller, Richard
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Doorn van, Hai
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Derhaag, Thei
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Nendels, Cornel
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wijers, Jos
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Duijkers, Bert
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Vincken, Harry
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bergman, Pieter
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Hendriks, Hub
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Vromen, Tim
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Habets, Berry
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Puts, Dennis
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Stelmashchuk, Costya
/ Folkeringa, Brandon Da Capo 2 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Gielis, Chris
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Dijk van, Daniel
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Pattiwael, Joshua
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Thijssen, Theo
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Lardinois, Erik / Herberichs, Sander | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Ollargiu, Miranda / Czako, Andras | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Breemen, Tony / Leerschen, Hans | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Vanhingel, Dominic / Vanhingel, Herman | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Zestiende finale 2. Extra ronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Ollargiu, Miranda / Czako, Andras | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Laar van, Cyriel / Gilissen, Pascal | Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Calvia, Angelo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Larik, Floortje
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
20.11.2015 ZOH Beker Hoofdklasse 1. Ronde |
Bergenhuizen, Charles
/ Hardy, Rick De Kokerel |
Bartholome, Thom
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
16.10.2015 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Stalmans, Sandra De Kokerel |
Bleus, Danny
/ Bolkenstijn, Sjef 't Trefpunt 1 |
Verlies |
18.09.2015 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Hardy, Rick De Kokerel |
Bogaert van, Frans
/ Remmers, Frens Proosd |
Gelijkspel |
11.09.2015 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Hardy, Rick De Kokerel |
Velthuis, Ben
/ Bartholome, Thom A Gen Baan 1 |
Winst |
08.05.2015 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Jansen, Ger 't Flaterke |
Bleus, Danny
/ Decker, Jordy Haciënda |
Verlies |
01.05.2015 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick 't Flaterke |
Boumans, Roger
/ Hendriks, Henk Scherp Vör 1 |
Winst |
11.04.2015 White Horse Achtste finale Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Moonen, Jordy / Bartels, Sydney | Verlies |
11.04.2015 White Horse Zestiende finale Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Pinxt, Patrick / Jeurissen, Rob | Winst |
11.04.2015 White Horse Finale Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Smeets, Johnny / Labruzzo, Maurizzio | Winst |
11.04.2015 White Horse Halve finale Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Camps, Jordi / Caldenborgh, van, Chris | Winst |
11.04.2015 White Horse Kwart finale Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Seuren, Dave / Weller, Mike | Winst |
11.04.2015 White Horse 3. Ronde Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus | Winst |
11.04.2015 White Horse 2. Ronde Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Janssen, Danny / Janssen, Pascal | Winst |
11.04.2015 White Horse 1. Ronde Hoofdronde |
Prickaerts, Niels / Hardy, Rick | Stitzinger, Mat / Felix, Bob | Winst |
10.04.2015 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick 't Flaterke |
Bisscheroux, Jos
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee |
Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Hardy, Rick / Maessen, Joeri | Camp op den, Ralph / Frenken, Bert | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Hardy, Rick / Maessen, Joeri | Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Hardy, Rick / Maessen, Joeri | Moenen, Bianca / Moenen, Jose | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Hardy, Rick / Maessen, Joeri | Wenders, Dennis / Bleijlevens, Jean | Verlies |
27.03.2015 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Jansen, Ger 't Flaterke |
Prins, Rene
/ Eykenboom, Ron 't Trefpunt 1 |
Verlies |
14.03.2015 TVC d'r Bok Achtste finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Starren, Elroy / Habets, Henk | Verlies |
14.03.2015 TVC d'r Bok Zestiende finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Jansen, Danny / Hesemans, Johnny | Winst |
14.03.2015 TVC d'r Bok Kwart finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Bleus, Danny / Eggen, Bert | Verlies |
14.03.2015 TVC d'r Bok 4. Ronde Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Jacobs, Robert / Smolenaers, Bart | Winst |
14.03.2015 TVC d'r Bok 3. Ronde Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan | Verlies |
14.03.2015 TVC d'r Bok 2. Ronde Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo | Verlies |
14.03.2015 TVC d'r Bok 1. Ronde Hoofdronde |
Franssen, Jo / Hardy, Rick | Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Winst |
06.03.2015 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Hardy, Rick 't Flaterke |
Offermans, Jo
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
27.02.2015 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Hardy, Rick
/ Jansen, Ger 't Flaterke |
Habets, Jo
/ Steyns, Ralf Gen Berg |
Verlies |
30.01.2015 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Hardy, Rick 't Flaterke |
Reitz, Renaldo
/ Vanhingel, Herman Da Capo |
Gelijkspel |
23.01.2015 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Hardy, Rick 't Flaterke |
Kisselat, Heiner
/ Raets, Leo The Spot |
Winst |
16.01.2015 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Hardy, Rick 't Flaterke |
Becker, Giel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Gelijkspel |