Skip to main content

Speler > Jansen, Danny

Jansen, Danny

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11143
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
Open dubbel 80 160
2023
Open dubbel 80 160
2022
Heren dubbel 52 82
2020-2021
Heren dubbel 41 96
Heren classic 56 74
2019
Heren dubbel 74 121
2018
Heren dubbel 103 115
2017-2018
ZOH Bokaal 108 147
2016-2017
Open 72 80
Rookie 1 19
Heren classic 154 187
2015-2016
Open 110 155
Rookie 1 49
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 46 146
Rookie 34 82
2013-2014
Open 102 289
Rookies 9 71
2012-2013
Semi-Pro 80 84
Rookies 19 45
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2023
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 04.11.2023 17 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 07.10.2023 26 33
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 27 36
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 37 45
Utrecht Open Doubles Utrecht Open doubles Za., 18.02.2023 12 27
Amersfoort Open Doubles Eemcafé Amersfoort Open Dubbel Za., 21.01.2023 10 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 31 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 29 35
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 9 28
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 17 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 13 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 20 45
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 15 17
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 15 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 24 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 43 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 41 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 7 7
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 19 22
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 16 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 10 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 7 7
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 10 10
2018
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 12 14
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 13 18
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 8 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 34 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Rookie Dubbel Za., 07.01.2017 1 5
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 45 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Rookie Dubbel Vr., 09.12.2016 1 7
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 45 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 25.03.2016 1 17
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 41 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 11.12.2015 1 12
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 26 38
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 79 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 16 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 17 24
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 4 8
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 47 54
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 5 14
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 14 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 5 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie dubbel Vr., 18.04.2014 4 9
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 77 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 29 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 33 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 9 13
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 33 43
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 04.01.2014 4 13
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 40 69
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookies Vr., 13.12.2013 9 11
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 80 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Rookie Dubbel Za., 30.11.2013 2 12
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 20 46
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 36 40
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 5 14
White horse Eijsden Rookie Za., 23.03.2013 5 8
Blauw wit Eys-Wittem Rookie Vr., 28.12.2012 6 10
Openings toernooi Stein (de Bekker) Rookie Za., 22.09.2012 4 4
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Spechvogels SBZL
2023
Spechvogels NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2022
MWDBO NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
De Bekker SBZL
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
De Capucijn 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
White Horse 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
De Bekker SBZL Seizoen 2
2017-2018
White Horse 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
White Horse 1 ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
De Greune Mert Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
Napoleon Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
Le Cramignon 2 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup poule E
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
2013-2014
Le Cramignon 2 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5
Le Cramignon Zomercompetitie poule B
2012-2013
Le Cramignon 2 2A, Beker, Beker tweede klasse
Parasol 1 Zomer competitie Poule 3
2011-2012
Le Cramignon 2 2A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Dijk van, Steven
Carboon
Verlies
13.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Verlies
30.06.2023
SBZL
15. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
15.06.2023
SBZL
16. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Clemente, Vitor
The Belgian Challengers I
Winst
18.05.2023
SBZL
3. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Czako, Gabor
Carboon
Verlies
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Jansen, Danny
De Spechvogels
Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Winst
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
08.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Jansen, Danny / Bardoul, Davy
De Spechvogels
Sluyts, Johan / Roekens, Lucien
De Choufkes
Verlies
08.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
De Spechvogels
Mertens, Jordy / Huybrechts, Wendy
De Choufkes
Verlies
02.02.2024
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Jansen, Danny / Camp op den, Shem
Heukske 1
Ruyters, Kim / Claus, Dennis
Dingus 1
Winst
12.01.2024
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
Heukske 1
Frissen, Richard / Spronck, Dave
DAT Boys 1
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Bardoul, Davy / Jansen, Danny
De Spechvogels
Goffin, Jos / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Bardoul, Peter / Jansen, Danny
De Spechvogels
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Jansen, Danny / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Kuhtreiber, Frenk / Sijben, John
Old Stars
Winst
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Jansen, Danny
De Spechvogels
Meurmans, Johnnie / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
Meer …