Speler > Colbers, Ronny |
---|
Colbers, Ronny |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 7425 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 42 | 73 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 36 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 23 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Sjmied | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Sjmied | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
De Sjmied | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
De Sjmied | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5 |
2012-2013 | |
De Sjmied 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
De Sjmied | Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
De Sjmied 1 | 1A |
2010-2011 | |
De Sjmied | 1A |
2009-2010 | |
De Sjmied | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave Eijsden 2 |
Janssen, Pascal
/ Mortiaux, Peter De Jokers 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Jacquemont, Jos
/ Ritzen, Harry Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Gobbels, Rob
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Willems, Raf
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Franssen, Fer
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Haan, John
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Muerders, Pascal
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Senden, Jim
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny Eijsden 1 |
Jacobs, Ilja
/ Fleuren, Tim Amicitia 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark Eijsden 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 1 |
Maessen, Sem
/ Maessen, Joeri De Paardestal 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Mols, Maureen
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Jorissen, Jos
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Wolters, Louis
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Vanaschen, Mario
/ London, Roger D'r Koffereck 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Hendriks, Hub
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Willems, Sander
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Jansen, Ger
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Remmers, Frens
/ Broek van den, Jo 't Lämke 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Eerens, Michel
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Dohmen, Herman
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Meessen, Robert
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Cruts, Roger
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Magnee, Bert
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Hey de, Huub
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Warnier, Stefan
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Schins, Marcel
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Gelijkspel |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Camps, Jordi
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Schmeets, Ralf
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Cainero, Roberto
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Goessens, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Pantus, Bart
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Ruyters, Kim
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Dijk van, Daniel
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |