Speler > Franssen, Jo |
---|
Franssen, Jo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Verenigingen: |
Galouppe Old Stars |
Organisatie: |
SBZL Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54027 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 1 | 34 |
2023 | ||
Open dubbel | 44 | 160 |
Senioren dubbel | 8 | 30 |
Senioren enkel | 3 | 18 |
2022 | ||
Senioren dubbel | 17 | 18 |
Senioren enkel | 4 | 9 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 72 | 96 |
Senioren dubbel | 6 | 21 |
Heren classic | 39 | 74 |
Senioren classic | 6 | 19 |
Senioren enkel | 3 | 7 |
2019 | ||
Heren dubbel | 13 | 121 |
Senioren dubbel | 2 | 21 |
2018 | ||
Heren dubbel | 60 | 115 |
Senioren dubbel | 9 | 19 |
2017-2018 | ||
Heren | 52 | 58 |
Senioren | 8 | 9 |
Heren classic | 14 | 31 |
Senioren classic | 3 | 5 |
ZOH Bokaal | 24 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 26 | 80 |
Pro | 11 | 29 |
Heren | 80 | 118 |
Senioren | 5 | 13 |
Heren classic | 7 | 187 |
Senioren classic | 2 | 42 |
2015-2016 | ||
Open | 41 | 155 |
Pro | 29 | 64 |
Mini master challenger | 6 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 39 | 254 |
Pro | 23 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 30 | 289 |
Pro | 7 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 23 | 174 |
Pro | 40 | 79 |
2011-2012 | ||
Open | 43 | 196 |
Pro | 4 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 5 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | Overgangsklasse | Vr., 29.03.2024 | 3 | 6 | |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 23.03.2024 | 2 | 24 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 24.02.2024 | 1 | 18 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 17 | 30 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 19 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 12 | 33 |
NK 2023 | Senioren Dubbel | Zo., 24.09.2023 | 5 | 8 | |
NK 2023 | Senioren Enkel | Zo., 24.09.2023 | 3 | 16 | |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.07.2023 | 7 | 45 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Senioren Dubbel | Za., 15.07.2023 | 3 | 3 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Senioren enkel | Zo., 16.07.2023 | 2 | 6 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 14 | 47 |
2022 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Senioren dubbel | Zo., 25.09.2022 | 6 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Senioren enkel | Zo., 25.09.2022 | 4 | 11 |
2020-2021 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Classic | Za., 09.10.2021 | 3 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Za., 09.10.2021 | 2 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Enkel | Zo., 10.10.2021 | 3 | 9 |
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 8 | 17 |
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | Overgangsklasse | Vr., 27.12.2019 | 2 | 3 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 5 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 22.12.2019 | 45 | 54 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 2 | 6 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Enkel | Zo., 22.12.2019 | 8 | 9 |
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 16 | 44 |
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Za., 21.12.2019 | 1 | 5 |
Challenger Tour - 6 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 23.11.2019 | 1 | 7 |
Challenger Tour - 5 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.11.2019 | 15 | 18 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 3 | 22 |
Multi Table | de Bekker | Open Dubbel | Vr., 31.05.2019 | 9 | 16 |
Monster DYP | de Bekker | Open | Vr., 24.05.2019 | 7 | 8 |
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 17.03.2019 | 8 | 9 |
Challenger Tour - 1 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 19.01.2019 | 5 | 10 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 1.. Open Dubbel | Za., 08.12.2018 | 22 | 30 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 2. Senioren Dubbel | Za., 08.12.2018 | 2 | 4 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 3. Open Enkel | Za., 08.12.2018 | 5 | 26 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 5. Senioren Enkel | Za., 08.12.2018 | 1 | 4 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 6. Classic | Zo., 09.12.2018 | 6 | 13 |
Open Dubbel | Cafe Dingus | Open Dubbel | Za., 14.04.2018 | 10 | 20 |
MultiTable de Bekker | Café de Bekker | Open Dubbel | Za., 07.04.2018 | 7 | 19 |
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 3 | 18 |
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 21 | 31 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 20 | 51 |
1e NTVB Challenger | Brasserie Minli Landgraaf | Open Dubbel | Za., 18.11.2017 | 11 | 13 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 8 | 24 |
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 13 | 30 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 9 | 22 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Za., 07.01.2017 | 4 | 5 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 1 | 37 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 24 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 25 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 14 | 15 |
2015-2016 | |||||
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Kwalificatie | Za., 07.05.2016 | 5 | 16 |
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Open Dubbel | Za., 07.05.2016 | 5 | 6 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | Kwalificatie | Za., 23.04.2016 | 1 | 19 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | open ronde | Za., 23.04.2016 | 2 | 8 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 31 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 23 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 1 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Open Dubbel | Za., 05.03.2016 | 5 | 8 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 1 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | A-Ronde | Vr., 05.02.2016 | 2 | 11 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 9 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 9 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 13 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 7 | 45 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 36 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 36 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 17 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 9 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 9 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 8 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 18 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 8 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 5 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 23 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 19 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 28 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 10 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 3 | 7 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 22 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 15 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 40 |
White Horse | White Horse | Pro dubbel | Za., 12.04.2014 | 1 | 17 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 10 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 4 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 3 | 10 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 3 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 9 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 5 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 6 | 69 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 35 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 3 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 3 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 11 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 14 | 42 |
2012-2013 | |||||
N.T.F. Toernooi Roberto Sport | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 21.06.2013 | 4 | 10 |
N.T.F. Toernooi Roberto Sport | Landgraaf | Open Enkel | Vr., 21.06.2013 | 7 | 15 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 4 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 9 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Pro | Za., 18.05.2013 | 2 | 14 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 9 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 7 | 17 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 9 | 16 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Vr., 28.12.2012 | 5 | 16 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Pro dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 9 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 9 | 24 |
White horse | Eijsden | Pro dubbel | Za., 17.03.2012 | 5 | 10 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 1 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 9 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Za., 17.12.2011 | 5 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 2 | 21 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Old Stars | SBZL |
2023 | |
Vintage | NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Old Stars | SBZL |
2022 | |
Vintage 1 | NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES |
2021-2022 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL |
2020-2021 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Old Stars | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
All-Out | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
2017-2018 | |
de Bekker 2 | N.T.L |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
D'r Prick 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Gen Berg | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Gen Berg | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Gen Berg 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
Gen Berg | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Gen Berg | Ere klasse |
2009-2010 | |
Gen Berg | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Czako, Gabor
Carboon |
Verlies |
01.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Starren, Amber
Ricky's Pub |
Verlies |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Jansen, Danny
De Spechvogels |
Verlies |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Meurmans, Jimmy
Team Limburg |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Plaats 3 |
Franssen, Jo
Vintage |
Dijk van, Joey
Club Foos |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Franssen, Jo
Vintage |
Bardoul, Davy
Spechvogels |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Franssen, Jo
Vintage |
Swinkels, Jeffrey
De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Franssen, Jo
Vintage |
Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Sluyts, Johan
De Choufkes |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Gelissen, Michelle
Ricky's Pub |
Winst |
24.09.2023 NK 2023 Plaats 3 Hoofdronde |
Franssen, Jo | Graaf, de, Sjon | Winst |
24.09.2023 NK 2023 Halve finale Hoofdronde |
Franssen, Jo | Meisters, Horst | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Franssen, Jo | Baars, Bernd | Winst |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo | Baars, Bernd | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo | Graaf, de, Sjon | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo | Goffin, Jos | Winst |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo | Slegers, Luvic | Winst |
27.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Coppez, Michael
The Belgian Challengers I |
Winst |
16.07.2023 TBNL Pro tour Finale Hoofdronde |
Franssen, Jo | Graaf, de, Sjon | Verlies |
16.07.2023 TBNL Pro tour Halve finale Hoofdronde |
Franssen, Jo | Eijndhoven, van, Eric | Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Habets, Henk
Foosworks Euregio |
Winst |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Czako, Andras
Carboon |
Winst |
11.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Pipeleers, Johan
Team Limburg |
Winst |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Starren, Amber
Ricky's Pub |
Winst |
23.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Camp op den, Shem
De Spechvogels |
Verlies |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio |
Verlies |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Franssen, Jo
Old Stars |
Czako, Andras
Carboon |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Mertens, Jordy
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Winst |
25.04.2024 SBZL 10. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
van Robaeys, Stijn
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
25.04.2024 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
van Robaeys, Stijn
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Winst |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Verlies |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Jansen, Danny
/ Bardoul, Davy De Spechvogels |
Winst |
14.03.2024 SBZL 12. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Franssen, Jo Old Stars |
Meurmans, Johnnie
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Verlies |
14.03.2024 SBZL 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Meurmans, Johnnie
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Slegers, Luvic
/ Koch, Manfred Heukske 1 |
Winst |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Verlies |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
01.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Vaessen, Peter Old Stars |
Gelissen, Michelle
/ Hanssen, Rick Ricky's Pub |
Winst |
01.02.2024 SBZL 9. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber Ricky's Pub |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Winst |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Bardoul, Peter
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Bardoul, Peter
/ Bardoul, Davy De Spechvogels |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Packbeers, Wim Galouppe 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Winst |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Meurmans, Johnnie
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Theeuwen, Marvin Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Plaats 3 |
Franssen, Jo
/ Sijben, John Vintage |
Leu, Gunnar
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Biermans, Yves
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Gelissen, Michelle
/ Gobbels, Rob Spechvogels |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Chamuleau, Raoul
/ Leu, Gunnar Club Foos |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Slegers, Luvic
/ Franssen, Jo Vintage |
Loggers, Sander
/ Knol, Eva TacaTaca Groningen |
Winst |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub 2 |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Roekens, Lucien
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Simons, Bart
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
van Robaeys, Stijn
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Slegers, Luvic / Stoute, Tamara | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Coenen, Danilo / Hardy, Rick | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Czako, Andras / Czako, Viktor | Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan Galouppe 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Winst |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Franssen, Jo Old Stars |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Verlies |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Verlies |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Mertens, Jordy / de Visscher, Kevin | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Kleinveldus, Danny / Andelhofs, Joel | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Czako, Gabor / Bardoul, Davy | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Noben, Sander / Miranda, Lenne | Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Laurens, Wiel
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Winst |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | van der Plas, Martin / Graaf, de, Sjon | Winst |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Baars, Bernd | Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Harenczyk, Rob
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
27.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Witecki, Didier
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Winst |
15.07.2023 TBNL Pro tour Halve finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / van der Plas, Martin | Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Kwart finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / van der Plas, Martin | Janssen, Luis / Baars, Marius | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Achtste finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / van der Plas, Martin | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Franssen, Jo Old Stars |
Baars, Bernd
/ Janssen, Luis Foosworks Euregio |
Verlies |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Baars, Marius Foosworks Euregio |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Hataney, Eugene
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Winst |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
11.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Meisters, Horst Old Stars |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Verlies |
11.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
27.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Simons, Bart
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Verlies |
27.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Mertens, Jordy
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Gelissen, Michelle
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Kuhtreiber, Frenk Old Stars |
Mordant, Danielle
/ Starren, Elroy Ricky's Pub |
Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Graaf, de, Sjon / van der Plas, Bianca | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Meisters, Horst / Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Abels, Twan / Seetsen, Menno | Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Winst |
23.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Meentz, Devin
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
23.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Camp op den, Shem
/ Hoffmann, Markus De Spechvogels |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Senden, Piet Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Foosworks Euregio |
Verlies |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Goffin, Jos Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Foosworks Euregio |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Franssen, Jo
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Schoppink, Paul
/ Michels, Frits Fratelli 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Fraats, Farri
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Winst |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Senden, Piet Old Stars |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Hataney, Eugene
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verlies |
05.01.2023 SBZL 4. Speeldag |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Winst |