Speler > Ehmke-Roesich, Kirsten

Ehmke-Roesich, Kirsten

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Rookie
Vereniging: 't Graefke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54596
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Rookie 23 49
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2015-2016
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 3 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen B-Ronde Za., 19.12.2015 5 7
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 22 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 2e Klasse Vr., 18.12.2015 4 5
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 52 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 11.12.2015 5 12
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
2018-2019
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
't Graefke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
't Graefke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2014-2015
Pipo Boys ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
Pipo Boys-2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2012-2013
Pipo Boys 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2011-2012
Pipo Boys 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
Pipo Boys 2 ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
Pipo Boys 1 ZOH 2A
Pipo Boys 2 ZOH 3A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Ehmke, Stephan / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Verlies
14.02.2020
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Ehmke-Roesich, Kirsten / Laumeyer, Frank
't Graefke 1
Zanders, Peter / Vermeer, Albert
D'r Bok 2
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker 2e Klasse
1. Ronde
Laumeyer, Frank / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Peeters, Ruud / Schoonens, Peter
De Sport 1
Winst
10.01.2020
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Biermans, Piet / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Vandegard, Danischa / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
22.11.2019
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Laumeyer, Frank / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Mounadi, Salah / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Winst
15.11.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Laumeyer, Frank / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Kanters, Sandra / Partouns, Mitchell
De Capucijn 4
Winst
08.11.2019
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Biermans, Piet / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Berk, van den, Richard / Frijns, Vivian
White Horse 1
Verlies
01.11.2019
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Biermans, Piet / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Ollargiu, Miranda / Czako, Gabor
Carboon 1
Winst
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)