Speler > Mulken van, David

Mulken van, David

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Sjmied
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 7833
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Semi-Pro 42 73
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2015-2016
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 36 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
 
Discipline
Team Competites
2022
Eijsden 1 Ingeschreven Teams
2020-2021
Eijsden 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
De Sjmied 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Sjmied 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Sjmied 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Sjmied ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
De Sjmied Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
2014-2015
De Sjmied 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule E
2013-2014
De Sjmied 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5
2012-2013
De Sjmied 1 1A, Beker, Beker eerste klasse
De Sjmied Zomer competitie Poule 2
2011-2012
De Sjmied 1 1A
2010-2011
De Sjmied 1A
2009-2010
De Sjmied 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH 2e klasse
2. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
Eijsden 1
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Krans, John / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Lebon, Dave / Dupont, Jef
't Brook 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Winst
24.01.2020
ZOH Beker 1e Klasse
1. Ronde
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Buccella, Claudio / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hacking, Xavier / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Verlies
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Theunissen, Huub / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Maesen, Noel / Beckers, Richard
De Poart 1
Verlies
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Paffen, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Herk van, Theo / Goffin, Jos
De Kroeg 2
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hanssen, Peter / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied 1
Vluggen, Damiano / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Dingena, Marcel / Martinali, Jeffrey
De Capucijn 3
Gelijkspel
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Lahaye, Leroy / Dirix, Math
't Brook 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Smeets, Ludwig / Vlecken, Kim
De Wolfjes 1
Gelijkspel
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Jansen, Ger / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Verlies
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Dingena, Johan / Loomans, Armand
't Lämke 1
Verlies
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Gouder de Beauregard, Tanja / Gouder de Beauregard, Sascha
D'r Prick 2
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Steegmans, Daniela / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Smeets, Cindy / Benoit, Bernd
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Marquaire, Bas / Franssen, Roger
Da Capo 2
Verlies
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Theunissen, Huub / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys 1
Winst
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Dohmen, Herman / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Abels, Twan / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied 1
Geurts, May / Bree van, Ton
Der Busch 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied 1
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Frissen, Hub / Gilissen, Pascal
Blauw Wit'62 3
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied 1
Kerbusch, Arno / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Verlies
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied 1
Houben, Michael / Verheijden, Wesley
De Bekker 2
Verlies
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Gerets, Christian / Driessen, Roger
De Poart 1
Winst
19.10.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Peeters, Theo / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Laeven, Paul / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Herberghs, Sjef / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied 1
Gorissen, Patrick / Flegel, Alfred
D'r Springbron 1
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bruystens, Theo / Smeets, Ludwig
De Wolfjes 1
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Hanssen, Peter / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Verlies
11.05.2018
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied 1
Jacobs, Ilja / Jacobs, Ingo
Amicitia 1
Verlies
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied 1
Eerens, Michel / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied 1
Meessen, Robert / Hardy, Rick
Blauw Wit'62 3
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Cruts, Roger / Abrahams, Maurice
De Sport 1
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Lambertus, Han / Dierx, Wim
Star Club 1
Verlies
30.03.2018
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Hey de, Huub / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Gustin, Jo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Verlies
02.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Labruzzo, Maurizzio / Gielis, Chris
Dingus 2
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Frenken, Bert / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Seuren, Dave / Mulken van, David
De Sjmied 1
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Hoekstra, Jacob
Oude Heide 2
Winst
15.12.2017
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Peters, Youri / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Frissen, Hub / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Peeters, Andy / Peeters, Ruud
De Sport 1
Winst
10.11.2017
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Bartholomeus, Huub / Dierx, Wim
Star Club 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Fraiquin, Jack / Montforts, Marc
White Horse 1
Winst
27.10.2017
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Wetzels, Carlo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Verlies
20.10.2017
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Ruyters, Kim / Ruyters, Eelco
Dingus 2
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Dijk van, Daniel / Dijk van, Steven
De Wolfjes 1
Verlies
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied 1
Maessen, Dennie / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Verlies
08.09.2017
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Vromen, Tim / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied 1
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
19.05.2017
ZOH 1A
26. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Bosch, Edwin / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Winst
05.05.2017
ZOH 1A
25. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Koll, Mark / Wersch van, Rob
D'r Aowe Kino
Winst
28.04.2017
ZOH 1A
24. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Frissen, Hub / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Gelijkspel
21.04.2017
ZOH Beker eerste klasse
Kwart finale
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys
Verlies
07.04.2017
ZOH 1A
23. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Aretz, Frans / Meij, de, Francis
Der Busch
Winst
31.03.2017
ZOH 1A
22. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Maessen, Dennie / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Verlies
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Custers, Mark / Mulken van, David
De Sjmied
Biermans, Niels / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Verlies
17.03.2017
ZOH 1A
21. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Bartholomeus, Huub / Dierx, Wim
Star Club 1
Winst
17.02.2017
ZOH 1A
19. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys
Verlies
10.02.2017
ZOH 1A
18. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Vreuls, Pascal / Pieters, Giel
D'r Springbron 2
Winst
03.02.2017
ZOH 1A
17. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Flegel, Alfred / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Gelijkspel
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Stams, Ed / Rembosz, Men
't Trefpunt 2
Verlies
06.01.2017
ZOH 1A
14. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Deswijzen, Gabriel / Geurts, May
Der Busch
Winst
02.12.2016
ZOH 1A
12. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Bovens, Rinaldo / Braakhuis, Marc
Star Club 1
Verlies
25.11.2016
ZOH 1A
11. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Hoekstra, Jacob
Oude Heide 2
Winst
18.11.2016
ZOH 1A
10. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Verlies
11.11.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Gustin, Jo / Wetzels, Carlo
De Capucijn 2
Winst
04.11.2016
ZOH 1A
9. Speeldag
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Lechner, Ger / Keularts, Peter
D'r Springbron 2
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
't Graefke
Winst
21.10.2016
ZOH 1A
1. Speeldag
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Eggen, Bert / Hoeksma, Hein
Pipo Boys
Winst
14.10.2016
ZOH 1A
8. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Mols, Bas / Bertrand, Birgit
D'r Prick 2
Verlies
23.09.2016
ZOH 1A
5. Speeldag
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Bovens, Jo / Geurts, May
Der Busch
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)