Speler > Czako, Viktor

Czako, Viktor

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: Carboon
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 70155
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019
Heren dubbel 111 121
2017-2018
ZOH Bokaal 133 147
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 42 44
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 49 51
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Carboon 1 ZOH 3e klasse, ZOH Beker
2019-2020
Carboon 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
2018-2019
Carboon 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
Carboon 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Camps, Jordi / Wolters, Roel
White Horse 1
Verlies
07.02.2020
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Czako, Viktor / Mulder, Henk
Carboon 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Czako, Viktor / Schaap, Kenneth
Carboon 1
Zee van der, Rob / Leeuwen, van, Marcel
D'r Bok 2
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker 2e Klasse
1. Ronde
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Mounadi, Salah / Folkeringa, Brandon
Da Capo 2
Verlies
03.01.2020
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Peeters, Andy / Peeters, Ruud
De Sport 1
Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
6. Ronde Voorronde
Czako, Viktor / Czako, Gabor Ollargiu, Miranda / Czako, Andras Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Czako, Viktor / Czako, Gabor Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Czako, Viktor / Czako, Gabor Westerbeek van Eerten, Maurits / Karadavut, Bulent Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
1. Ronde Voorronde
Czako, Viktor / Czako, Gabor Senden, Piet / Franssen, Jo Verlies
06.12.2019
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Peters, Jan / Raets, Leo
Amicitia 1
Verlies
22.11.2019
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Roeleveld, Sonja / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
08.11.2019
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Czako, Viktor / Mulder, Henk
Carboon 1
Mounadi, Salah / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Verlies
01.11.2019
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Czako, Viktor / Schoffelen, Ralph
Carboon 1
Lempers, Peter / Muyrers, Hans
't Graefke 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Berk, van den, Richard / Wolters, Roel
White Horse 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Czako, Viktor / Czako, Gabor
Carboon 1
Gilissen, Pascal / Wolters, Louis
Blauw Wit'62 3
Verlies
04.10.2019
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon 1
Caris, Paul / Kanters, Sandra
De Capucijn 4
Winst
27.09.2019
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Amerongen jr, Albert / Mulders, Peter
D'r Bok 2
Verlies
30.08.2019
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon 1
Eulink, Albertus / Schoonens, Peter
De Sport 1
Verlies
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Verlies
26.04.2019
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon 1
Hassing, Jan / Fleuren, Tim
Amicitia 1
Verlies
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Czako, Viktor / Schaap, Kenneth
Carboon 1
Bongers, Robin / Wolters, Roel
White Horse 2
Verlies
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Abrahams, Maurice / Mulder, Ricardo
De Sport 1
Verlies
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Czako, Viktor / Feher, Laszlo
Carboon 1
Hassing, Jan / Hitters, Chris
Amicitia 1
Verlies
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Muyrers, Hans / Smeets, Nico
D'r Koffereck 2
Verlies
15.02.2019
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Krewinkel, Ivo / Schlangen, Dennis
Bouwerwei 1
Verlies
08.02.2019
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon 1
Camp, Op den, Bas / Klaassens, Mandy
De Bekker 3
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Muller, Jeffrey / Theunissen, John
Bouwerwei 1
Gelijkspel
18.01.2019
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Czako, Viktor / Sandor, Anita
Carboon 1
Dorio, Alfredo / Bakker-De Bruin, Paula
D'r Bok 2
Gelijkspel
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Berg, Henk / Statucki, Roy
D'r Bok 3
Gelijkspel
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon 1
Ehmke, Stephan / Dijk van, Steven
't Graefke 1
Verlies
21.12.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Viktor
Carboon 1
Zenden, Timo / Vanweersch, Dominique
D'r Koffereck 2
Verlies
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Czako, Viktor / Feher, Laszlo
Carboon 1
Larik, Remco / Labruzzo, Maurizzio
Dingus 2
Verlies
07.12.2018
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Viktor
Carboon 1
Frijns, Vivian / Berk, van den, Richard
White Horse 2
Verlies
23.11.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon 1
Havere van, Francois / Koch, Huub
De Capucijn 3
Verlies
16.11.2018
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Czako, Viktor / Sandor, Anita
Carboon 1
Ghijsen, Jean / Ummels, Jan
Star Club 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Aarts, Jan / Thieme, Ferry
De Pitsers 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Czako, Viktor / Scholte, Ricky
Carboon 1
Paulissen, Leon / Lechner, Ger
Bouwerwei 1
Verlies
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Viktor
Carboon 1
Verhaeg-Weber, Jonita / Roeleveld, Sonja
Oude Heide 3
Winst
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Czako, Viktor / Feher, Laszlo
Carboon 1
Conjour, Danny / Kollard, Kristy
De Bekker 3
Verlies
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Czako, Viktor / Scholte, Ricky
Carboon 1
Bakker, Sjaak / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Verlies
07.09.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Czako, Viktor / Scholte, Ricky
Carboon 1
Berg, Henk / Statucki, Roy
D'r Bok 3
Verlies
31.08.2018
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Viktor
Carboon 1
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Verlies
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Czako, Viktor / Scholte, Ricky
Carboon 1
Bindels, Piet / Deswijzen, Huub
Scherp Vor 1
Verlies
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Czako, Viktor / Vliet, van, Jeffrey
Carboon 1
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Borgharen 1
Verlies
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Czako, Viktor / Sandor, Anita
Carboon 1
Ghijsen, Jean / Wanders, Marcel
Star Club 2
Verlies
30.03.2018
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Czako, Viktor / Huibers, Rolf
Carboon 1
Kokelkoren, Jacques / Wierts, Rick
D'r Koffereck 2
Verlies
23.03.2018
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Andras, Varga / Czako, Viktor
Carboon 1
Wolters, Ellen / Berk, van den, Richard
White Horse 2
Verlies
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Andras, Varga / Czako, Viktor
Carboon 1
Reneerkens, Jojo / Hakke, Ton
De Capucijn 3
Verlies
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Sandor, Anita / Czako, Viktor
Carboon 1
Zanders, Peter / Bollerman, Ben
D'r Bok 2
Verlies
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Czako, Viktor / Andras, Varga
Carboon 1
Ehmke, Stephan / Lassauw, Ton
't Graefke 1
Verlies
02.02.2018
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Czako, Viktor / Andras, Varga
Carboon 1
Klaassens, Mandy / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Verlies
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Czako, Viktor / Andras, Varga
Carboon 1
Paulissen, Leon / Lechner, Ger
Bouwerwei 1
Verlies
05.01.2018
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Czako, Viktor / Sandor, Anita
Carboon 1
Peters, Wiel / Kremer, Geert
Amicitia 2
Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Feher, Laszlo / Czako, Viktor Stevens, Ralph / Van Sint Feijth, Charon Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Feher, Laszlo / Czako, Viktor Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Feher, Laszlo / Czako, Viktor Brinkhoff, Luuk / Bleijlevens, Jean Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Feher, Laszlo / Czako, Viktor Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Zestiende finale 2. Extra ronde
Feher, Laszlo / Czako, Viktor Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Feher, Laszlo / Czako, Viktor Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Verlies
22.12.2017
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Schoffelen, Ralph / Czako, Viktor
Carboon 1
Hendriks, Henk / Vilters, Lars
Scherp Vor 1
Verlies
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Ollargiu, Miranda / Czako, Viktor
Carboon 1
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Verlies
01.12.2017
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Czako, Viktor / Schoffelen, Ralph
Carboon 1
Conjour, Thei / Essers, Ron
Borgharen 1
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)