Speler > Czako, Andras |
---|
Czako, Andras |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oud Genhei |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70120 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 16 | 34 |
Open dubbel | 70 | 77 |
2023 | ||
Open dubbel | 98 | 160 |
Open enkel | 30 | 45 |
2022 | ||
Heren dubbel | 45 | 82 |
Open enkel | 31 | 37 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 85 | 96 |
Heren classic | 66 | 74 |
Heren enkel | 31 | 33 |
2019 | ||
Heren dubbel | 102 | 121 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 117 | 147 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 20.04.2024 | 9 | 14 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 23.03.2024 | 15 | 24 |
Club Foos Open Doubles | Palletweg 21, Haarlem | Open Dubbel | Za., 16.03.2024 | 5 | 6 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 12 | 30 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 22 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 20 | 33 |
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 25 | 36 | |
NK 2023 | Open Enkel | Zo., 24.09.2023 | 23 | 32 | |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.07.2023 | 40 | 45 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Enkel | Zo., 16.07.2023 | 29 | 36 |
Amsterdam Open Doubles | Chez Mine Amsterdam | Open Dubbel | Zo., 16.04.2023 | 20 | 22 |
SBZL-Euregio Open Singles | De Spech - Spaubeek | Open Enkel | Za., 01.04.2023 | 22 | 40 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 44 | 47 |
Utrecht Open Doubles | Utrecht | Open doubles | Za., 18.02.2023 | 19 | 27 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 36 | 41 |
Amersfoort Open Doubles | Eemcafé Amersfoort | Open Dubbel | Za., 21.01.2023 | 16 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 40 | 42 |
2022 | |||||
Club Foos Open Doubles | Paradijsvogelstraat 11 - Groningen | Open Dubbel | Za., 17.12.2022 | 20 | 28 |
Club Foos Open Doubles | Chez Mine Amsterdam | Open Dubbel | Zo., 20.11.2022 | 19 | 30 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Dubbel | Za., 24.09.2022 | 23 | 35 |
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Enkel | Zo., 25.09.2022 | 28 | 29 |
Tilburg Open Singles | Cues & Darts Tilburg | open enkel | Za., 13.08.2022 | 24 | 26 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 16.07.2022 | 16 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 14.05.2022 | 25 | 28 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 27 | 34 |
2020-2021 | |||||
Tilburg Classic Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Classic Double | Za., 27.11.2021 | 13 | 13 |
Spaubeek Open Doubles | MFC Spaubeek | Open Dubbel | Za., 20.11.2021 | 9 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Mixed Dubbel | Zo., 10.10.2021 | 7 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Classic | Za., 09.10.2021 | 26 | 25 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 09.10.2021 | 26 | 26 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 10.10.2021 | 27 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.09.2021 | 44 | 46 |
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | 2e Klasse | Vr., 27.12.2019 | 3 | 3 |
2019 | |||||
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 38 | 44 |
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 2e Klasse | Za., 29.12.2018 | 4 | 4 |
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 18 | 18 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 50 | 51 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
Carboon | SBZL |
2023 | |
Megalodon | NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
Carboon 1 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
Carboon | SBZL |
2022 | |
Megalodon | NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES |
2021-2022 | |
Carboon 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
Carboon | SBZL |
2020-2021 | |
Da Capo 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Meurmans, Jimmy
Team Limburg |
Verlies |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | Coenen, Danilo | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Extra ronde |
Czako, Andras | Krijgsman, Rens | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | Visser, de, Joris | Verlies |
20.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Andelhofs, Joel
Team Limburg |
Verlies |
22.06.2023 SBZL 16. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Franssen, Jo
Old Stars |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Gobbels, Rob
De Spechvogels |
Verlies |
04.05.2023 SBZL 9. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Meurmans, Jimmy
Team Limburg |
Verlies |
06.04.2023 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
Carboon |
Boeckmans, Maxime
The Belgian Challengers I |
Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 6. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | coenen, Danilo | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 5. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | Vanderbeken, Jersey | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles Kwart finale Extra ronde |
Czako, Andras | coenen, Danilo | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 3. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | Sluyts, Johan | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles Achtste finale Extra ronde |
Czako, Andras | Slegers, Luvic | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 2. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | Wilkes, Angelo | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras | Kaiser, Oliver | Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Winst |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Coenen, Davy
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
25.04.2024 SBZL 13. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Verlies |
11.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Starren, Amber Ricky's Pub |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Gelijkspel |
07.03.2024 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
07.03.2024 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Keersmaekers, Tim
/ Simons, Bart De Choufkes |
Winst |
07.03.2024 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Huybrechts, Wendy
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Gustin, Jo
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Verlies |
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Camp op den, Shem
/ Moonen, Bjorn De Spechvogels |
Verlies |
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Czako, Andras Carboon |
Camp op den, Shem
/ Moonen, Bjorn De Spechvogels |
Verlies |
22.02.2024 SBZL 10. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Franssen, Fer
/ Moonen, Bjorn De Spechvogels |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Nievelstein, Patrick
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Simons, Veerle
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Gabor Carboon |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Elroy Ricky's Pub |
Verlies |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon |
Starren, Elroy
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
11.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Czako, Andras
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Meentz, Devin
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Coenen, Danilo
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Winst |
21.12.2023 SBZL 6. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Coenen, Davy
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Becker, Piet
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Wetzels, Pascal
/ Steinbach, Weiro Ricky's Pub 3 |
Verlies |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Finale |
Czako, Andras
/ Coenen, Djanio Megalodon |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Finale |
Coenen, Djanio
/ Czako, Andras Megalodon |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Verlies |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Czako, Andras
/ Coenen, Djanio Megalodon |
de Visscher, Kevin
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Verlies |
19.11.2023 NTL PLAATS 5 - 8 Halve finale |
Coenen, Djanio
/ Czako, Andras Megalodon |
Vercaemere, Annelore
/ Stoute, Tamara Boofken Rotterdam |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Czako, Andras
/ Coenen, Djanio Megalodon |
Leu, Gunnar
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Coenen, Djanio
/ Czako, Andras Megalodon |
Chamuleau, Raoul
/ Leu, Gunnar Club Foos |
Verlies |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Verlies |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Spechvogels |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Coenen, Davy
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Hanssen, Rick
/ Meentz, Devin De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Senden, Piet
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Graaf, de, Sjon
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Megalodon |
Loggers, Sander
/ Numan, Wouter TacaTaca Groningen |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Brug van der, Finn
/ Knol, Eva TacaTaca Groningen |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Braack, Bela
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Chamuleau, Raoul
/ Dijk van, Joey Club Foos |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Stoute, Tamara
/ Vercaemere, Annelore Boofken Rotterdam |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Roodhorst, Emile
/ de Visscher, Kevin Boofken Rotterdam |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Kleinveldus, Danny
/ Franssen, Fer De Spechvogels |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon |
Jansen, Danny
/ Franssen, Fer De Spechvogels |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Jansen, Danny
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Czako, Viktor | van Heeswijk, Lorens / Zhang, Tjing | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Czako, Andras / Czako, Viktor | Jansen, Danny / Vastmans, Bart | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Czako, Viktor | Franssen, Jo / Baars, Bernd | Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Vastmans, Bart
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
19.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Mertens, Jordy
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
19.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Simons, Bart
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
19.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Mertens, Jordy
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Czako, Andras | Sijben, John / Slegers, Luvic | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Czako, Andras | Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Dijk van, Steven / Czako, Andras | Krijgsman, Rens / van der Plas, Martin | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Dijk van, Steven / Czako, Andras | Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Dijk van, Steven / Czako, Andras | Hardy, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
23.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Czako, Viktor | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 Achtste finale Extra ronde |
Czako, Andras / Czako, Viktor | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Czako, Viktor | Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart | Verlies |
20.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Meurmans, Jimmy
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Verlies |
20.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
06.07.2023 SBZL 17. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Gauffre, Maxime The Belgian Challengers I |
Verlies |
06.07.2023 SBZL 17. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Clemente, Vitor
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
22.06.2023 SBZL 16. Speeldag |
Czako, Andras
/ Bardoul, Davy Carboon |
Bodden, Daniel
/ Swinkels, Jeffrey Foosworks Euregio |
Verlies |
22.06.2023 SBZL 16. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Germann, Niklas
/ Denefleh, Maurice Foosworks Euregio |
Verlies |
08.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Czako, Andras
/ Bardoul, Davy Carboon |
Braek in de, Remi
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
08.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Gabor Carboon |
Smulders, Michael
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
08.06.2023 SBZL 15. Speeldag |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon |
Braek in de, Remi
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Camp op den, Shem
/ Gobbels, Noah De Spechvogels |
Verlies |
18.05.2023 SBZL 3. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Gobbels, Rob
/ Gobbels, Noah De Spechvogels |
Verlies |
04.05.2023 SBZL 9. Speeldag |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon |
Lemmens, Tom
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
04.05.2023 SBZL 9. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Meurmans, Jimmy
/ Goyens, Jitse Team Limburg |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Czako, Andras
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Schoonens, Peter
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Verlies |
20.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Jansen, Danny
/ coenen, Danilo De Spechvogels |
Verlies |
20.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
coenen, Danilo
/ Meentz, Devin De Spechvogels |
Verlies |
16.04.2023 Amsterdam Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Dijk van, Steven | Wilkes, Angelo / Lagrene, Pancho | Verlies |
16.04.2023 Amsterdam Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Dijk van, Steven | Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank | Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
06.04.2023 SBZL 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
06.04.2023 SBZL 8. Speeldag |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Andras Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Coppez, Michael The Belgian Challengers I |
Verlies |
06.04.2023 SBZL 8. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Boeckmans, Maxime
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon |
Dijk van, Steven
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
30.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Dijk van, Steven
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Czako, Andras / Feher, Laszlo | Czako, Viktor / Ollargiu, Miranda | Verlies |