Speler > Stelmashchuk, Costya

Stelmashchuk, Costya

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: Da Capo
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65502
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Da Capo 2 ZOH 3e klasse, ZOH Beker
2020-2021
Da Capo 2 ZOH 3e klasse
2019-2020
Da Capo 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
2018-2019
Da Capo 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
Da Capo 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Da Capo 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Lejeune, Marco / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Vermeer, Albert / Zanders, Peter
D'r Bok 2
Verlies
31.01.2020
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Lejeune, Marco
Da Capo 2
Mulder, Ricardo / Eulink, Albertus
De Sport 1
Gelijkspel
24.01.2020
ZOH Beker 2e Klasse
1. Ronde
Lejeune, Marco / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon 1
Winst
10.01.2020
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Lejeune, Marco
Da Capo 2
Poelmans, John / Senden, Jo
Amicitia 1
Gelijkspel
06.12.2019
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Leenders, Levien / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Goessens, Anita / Partouns, Mitchell
De Capucijn 4
Winst
22.11.2019
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Mounadi, Salah / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Laumeyer, Frank / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Verlies
15.11.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Lejeune, Marco / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Camps, Jordi / Frijns, Vivian
White Horse 1
Winst
08.11.2019
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Mounadi, Salah / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Czako, Viktor / Mulder, Henk
Carboon 1
Winst
01.11.2019
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Lejeune, Marco / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Hendriks, Krit / Swelsen, Jan Peter
't Weverke 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Lejeune, Marco / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Zee van der, Rob / Jansen, Roel
D'r Bok 2
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Stelmashchuk, Costya / Hermans, Christopher
Da Capo 2
Lehmann, Dietmar / Wetzels, Pascal
De Bekker 3
Winst
20.09.2019
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Hermans, Christopher / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Mulder, Ricardo / Meegen van, Marcel
De Sport 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Lejeune, Marco
Da Capo 2
Senden, Jo / Hey de, Huub
Amicitia 1
Verlies
30.08.2019
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Lejeune, Marco
Da Capo 2
Rutjens, Kim / Janssen, Sandra
Oude Heide 3
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Claessens, Andy
Da Capo 2
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Verlies
11.05.2018
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Folkeringa, Brandon
Da Capo 2
Hardy, Rick / Wolters, Louis
Blauw Wit'62 3
Winst
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Folkeringa, Brandon / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Maas, Danny / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Vrancken, Guy
Da Capo 2
Camps, Jordi / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Bruijnen, Marco
Da Capo 2
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Folkeringa, Brandon
Da Capo 2
Janssen, Alex / Vries de, Alex
De Sport 1
Gelijkspel
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Broek, van de, Perry
Da Capo 2
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Stelmashchuk, Costya / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Aussems, Gino / Remmers, Frens
Proosd 1
Verlies
13.10.2017
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Thomas, Tom / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Pattipeiluhu, Robeas / Saya, Refaja
't Straotsje 2
Verlies
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Claessens, Andy
Da Capo 2
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Verlies
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Claessens, Andy
Da Capo 2
Schroyen, Raymond / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Verlies
01.09.2017
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Claessens, Andy
Da Capo 2
Eulink, Albertus / Peeters, Andy
De Sport 1
Verlies
05.05.2017
1e Klasse
18. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Claessens, Andy
Da Capo
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke
Winst
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Hollanders, Jo
Da Capo
Smeets, Leon / Aussems, Jo
De Pitsers
Winst
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Eerens, Michel / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Camp op den, Tim / Ben van der, Charly
't Heukske
Verlies
03.02.2017
1e Klasse
12. Speeldag
Thomas, Tom / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Rondags, Roy / Cruts, Andrew
't Lämke
Verlies
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Hollanders, Sandy / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Schaft van de, Raymond / Loo van, Danny
De Kroeg 2
Verlies
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Thomas, Tom / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys
Verlies
16.12.2016
1e Klasse
9. Speeldag
Bruijnen, Sjaak / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Hendriks, Krit / Roufs, Sarik
't Weverke
Verlies
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Thomas, Tom / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Ras, Ferry / Coenen, Youri
Beat Boys
Verlies
07.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Stelmashchuk, Costya / Eerens, Michel
Da Capo
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder
Verlies
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Wystyrk, Eddy / Stelmashchuk, Costya
Da Capo
Broek, Op 't, Dennis / Frusch, Roger
De Poart
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)