Speler > Koch, Huub |
---|
Koch, Huub |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1583 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Rookie | 10 | 82 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 53 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 1 | 14 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 72 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 18 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Boskai 4 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 4 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
De Capucijn 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Capucijn 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
De Capucijn 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Capucijn 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
De Capucijn 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
Capucijn 2 | Zomercompetitie 2016 Poule C |
2014-2015 | |
De Capucijn 2 | 2A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie Poule B, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
De Capucijn 2 | Zomercompetitie poule C |
2009-2010 | |
In De Bastion 1 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Straube, Rick
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Krans, John
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Koch, Huub
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Willems, Sander
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Koch, Huub
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Statucki, Roy
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Koch, Huub
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Koch, Huub
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Roeleveld, Sonja
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans A Jen Kirch 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Statucki, Roy
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Koch, Huub
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Koch, Huub
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Gerritsen, Bram
/ Tummers, Daphne Oud Genhei 1 |
Verlies |
15.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Demas, Dennis
/ Manders, Kai Da Capo 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Adriolo, Karl
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Petschnik, Ron
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Roberts, Joel
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Kanters, Sandra
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Kanters, Sandra
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Wouters, Rob
/ Koch, Huub De Capucijn 4 |
Heuvel van den, Dave
/ Heuvel van de, Bert White Horse 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Koch, Huub
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 4 |
Raets, Leo
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Koch, Huub
/ Hakke, Anita De Capucijn 4 |
Cortjaens, Marlene
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Koch, Huub
/ Kanters, Sandra De Capucijn 4 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Koch, Huub
/ Wouters, Rob De Capucijn 4 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 4 |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Koch, Huub
/ Wouters, Rob De Capucijn 4 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Koch, Huub
/ Wouters, Rob De Capucijn 4 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Laumen, Dre
/ Koch, Huub De Capucijn 4 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Koch, Huub De Capucijn 4 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Koch, Huub
/ Hogenboom, Colin De Capucijn 4 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 4 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Hakke, Ton
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Zenden, John
/ Zenden, Marie-Joze D'r Koffereck 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Schaeks, Jos
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Hakke, Ton
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Smolenaers, Bart
/ Majcherek, Martin D'r Bok 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Koch, Huub
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Hakke, Ton
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Koch, Huub
/ Kanters, Sandra De Capucijn 3 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Kanters, Sandra
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Dassen, Guillaume
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Koch, Huub
/ Kanters, Sandra De Capucijn 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Kanters, Sandra
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Boels, Arend
/ Eulink, Eugenie De Sport 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Muyrers, Hans
/ Franssen, Angelo D'r Koffereck 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Paulissen, Leon
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Koch, Huub
/ Caris, Paul De Capucijn 3 |
Zee van der, Rob
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Ehmke, Stephan
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Eerens, Michel
/ Tijssens, Tom Da Capo 2 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Schutt, Janine
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Linden van der, Richard
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Dassen, Jean
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Peters, Jan
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Korfer, Heini
/ Peters, Wiel Amicitia 2 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Dassen, Raymond
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Schoffelen, Ralph
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Franssen, Marco
/ Wanders, Marcel Star Club 2 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Koch, Huub
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Bollerman, Ben
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Havere van, Francois
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Lempers, Peter
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Winst |
29.12.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Koch, Huub
/ Caris, Paul De Capucijn 3 |
Jacobs, Glenn
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Koch, Huub
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Schoppink, Paul
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Gelijkspel |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Mortiaux, Peter
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Meessen, Klaudia
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Custers, Mark
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Paulissen, Jos
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Janssen, Richard
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Mortiaux, Peter
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Dijk van, Daniel
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Winst |
09.06.2017 ZOH Beker tweede klasse Finale |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Poelmans, Harry
/ Wijnants, Patrick 't Brook |
Winst |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Huibers, Rolf
/ Scholte, Ricky Carboon 2 |
Winst |
05.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Koch, Huub
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 2 |
Meijers, Tom
/ Gielis, Chris Dingus 3 |
Winst |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Abid, Marouan
/ Biesmans, Karel Amicitia 2 |
Winst |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Koch, Huub
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 2 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Winst |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Wetering van de, Marco
/ Jansen, Bob Bluff |
Winst |
24.03.2017 ZOH Beker tweede klasse Halve finale |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Partouns, Cas
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Beijer, May
/ Hoorn, van den, Roger Gemütliche Eck |
Winst |
17.02.2017 ZOH 2A 19. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Calvia, Angelo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Wanders, Marcel
/ Reneerkens, John Star Club 2 |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker tweede klasse 2. Ronde |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Scholtz, Loni
/ Nollgen, Martin Bluff |
Winst |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Koch, Huub
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 2 |
Meijs, Richard
/ Dassen, Jean 't Brook |
Gelijkspel |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Winst |
06.01.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Statucki, Roy
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 4 |
Winst |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Wetzels, Carlo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Kalsbeek, Antoine
/ Beek, van, Mickel Carboon 2 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Winst |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Calvia, Angelo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Weller, Mike
/ Warnier, Stefan De Sjmied |
Verlies |