Speler > Sijen, Ad |
---|
Sijen, Ad |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54246 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 21 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 17 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Semi Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 12 |
Bondskoppel Kampioenschappen | Landgraaf | 2e klasse | Vr., 19.12.2014 | 1 | 2 |
2013-2014 | |||||
Dingus | Heerlen | A-Ronde | Vr., 20.12.2013 | 7 | 7 |
Dingus | Heerlen | Dingus poules | Vr., 20.12.2013 | 2 | 13 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Paniekzaaiers | Zomercompetitie poule D |
Oude heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse |
Oude Heide 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Sijen, Ad
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Kesselaer, Huub A Jen Kirch 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Sangers, Rene
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Czako, Gabor
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Willekes, Bryan
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Beckers, Richard
/ Maesen, Noel De Poart 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Jorissen, Jos
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Buss, Bernd
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Frusch, Jos
/ Otten, Thijs De Poart 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Stevens, Ralph
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Daelmans, Kay
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Wolters, Louis
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Maes, Nathan
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Burgers, Roger
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Stevens, Ralph
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Remmers, Frens
/ Hermans, Angelo 't Lämke 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Laar van, Cyriel
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Heezik van, Corne
/ Kerbusch, Arno 't Lämke 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Buss, Bernd
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Kempen, van, Ruud
/ Cox, Leon De Poart 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Schreinemacher, Jos
/ Brouns, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Glezer, Marcel
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bree van, Ton
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Mulken van, David
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Winst |
01.06.2018 ZOH 1e klasse A Plaats 13-14 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Larik, Remco
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Calvia, Angelo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Larik, Remco
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Arts, Jan
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dijk van, Stephan
/ Vanderheyden, Frank Dingus 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Jansen, Danny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Gelijkspel |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Ruyters, Eelco
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dijk van, Daniel
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Gelijkspel |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Eulink, Albertus
/ Pitzanti, Sandro De Sport 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Jacobs, Ingo
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Eerens, Michel
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1A 27. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 1A 26. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Winst |
05.05.2017 ZOH 1A 25. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Eggen, Bert
/ Konings, Richard Pipo Boys |
Winst |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH 1A 23. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Konings, Timo
/ Niese, Lucien D'r Aowe Kino |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 1A 21. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch |
Winst |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied |
Winst |
17.02.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Lange, Klaus
/ Vreuls, Pascal D'r Springbron 2 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 1A 18. Speeldag |
Nacken, Ton
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Cainero, Roberto
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Winst |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Nacken, Ton
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker eerste klasse 2. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock |
Winst |
20.01.2017 ZOH 1A 16. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 1A 15. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |