Speler > Tummers, Harald |
---|
Tummers, Harald |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
DAT Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 843 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
DAT Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
DAT Boys 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Dat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dat Boys | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
DAT Boys 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
DAT Boys 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
DAT Boys 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
DAT Boys | Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
DAT Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
DAT Boys 1 | Topklasse A |
DAT Boys 2 | 2A |
2010-2011 | |
DAT Boys 2 | 2A |
2009-2010 | |
DAT Boys 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Gouw, Kevin
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Voorwald, Ronald
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Gelijkspel |
05.04.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Winst |
29.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Ruyters, Kim
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Jacquemont, Jos
/ Souren, Hasso Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Seuren, Dave
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Schins, Marcel
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Visser de, Ton
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Hendriks, Jos
/ Mertens, Ralf Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Hardy, Rick
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Franiczek, Wiel
/ Michels, Frits Fratelli 1 |
Gelijkspel |
15.07.2022 ZOH 1e Klasse Plaats 1-2 |
Vaessens, Jim
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Franssen, Fer
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Peters, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Duijkers, Bert
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Camp op den, Michel
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Peeters, Theo
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Vaessens, Jim
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
28.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Aarts, Jan
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verpoort, Gus
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Gelijkspel |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Asselmans, Redondo
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Vaessens, Jim
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Hessels, Roland
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Vaessens, Jim
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Voorst van, Jo
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Muerders, Pascal
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Hermans, Harley
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Schmeets, Ralf
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Buss, Bernd
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Krans, John
/ Dijk van, Jim Dingus 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Walthie, Nicole
/ Brands, Mattie 't Lamke 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Kempen, van, Ruud
/ Cox, Leon De Poart 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Gelissen, Michelle
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Spronken, Dion
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Crutz, Harco
/ Crutz, Jari De Paardestal 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Meessen, Alexander
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Gelijkspel |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Voorst van, Jo
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Verlies |